Nantes – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
FC Nantes
1:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Středa 30.01.2019, 21:05 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo
    70. Majeed WARIS - 1:1

70
    Nantes právě vstřelili branku!
    Dvacet minut před koncem je vyrovnáno na 1:1! Defenziva Nantes zastavila centr Monneta-Paqueta a odstartovala bleskový protiútok tažený Kalifou Coulibalym. Ten v rychlostním souboji nedal šanci Subotićovi a předložil gólový centr jednoduše zakončujícímu MAJEEDU WARISOVI.
    58. Rémy CABELLA - 0:1

58
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Hosté se v osmapadesáté minutě dostávají do vedení! RÉMY CABELLA si v rychlosti narazil s Chazrím a dostal se tím za obranu. Lobovanou střelu Traoré z brankové čáry vykopl zpět k hráči se sedmičkou na dresu a ten z půlmetru jednoduše dorazil balón do sítě.

Michal Břuchanský

Branky: 70. Waris (K. Coulibaly) – 58. Cabella

Karty:   45. Diego Carlos (NAT) – 30. Monnet-Paquet (SET), 82. Monnet-Paquet (SET)   45+3. Fábio (NAT) – 45+3. M'Vila (SET)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 13:12.
    FC Nantes: Dupé – Fábio, Girotto, Diego Carlos, Ch. Traoré – Krhin (63. Kwateng), A. Touré, Rongier (C) – Waris, K. Coulibaly, Boschilia (80. Moutoussamy).
    Náhradníci: Olliero – Evangelista, Kwateng, Louza, Moutoussamy, Walongwa, Kolo Muani.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Subotić, Kolodziejczak, Perrin (C) – Monnet-Paquet (90+4. Rocha Santos), M'Vila, Cabella, Gabriel Silva – Hamouma (76. Nordin), Chazrí, Diony (83. Salibur).
    Náhradníci: Moulin – Berić, Debuchy, Nordin, Polomat, Salibur, Rocha Santos.

Rozhodčí: Schneider – Zizouni, Aube