Benešov – Táborsko 1:0 (kon.) | Ústí n/O – Chrudim 1:3 (kon.) | Pardubice – Velká Bíteš 7:0 (kon.)
Varnsdorf – Ústí n. L. 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Žižkov 1:0 (kon.) | Sereď – Znojmo 1:0 (kon.)
Uničov – Prostějov 1:2 (kon.) | Nitra – Brno 1:2 (kon.) | Ružomberok – Třinec 0:1 (kon.)
Žilina – Jihlava 2:0 (kon.) | Vlašim – Štěchovice 2:1 (kon.)
FK Varnsdorf
1:2 (0:1)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Sobota 09.02.2019, 11:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • Přípravný zápas

Druhý poločas se také nesl ve vyrovnaném duchu. Ústí však dokázalo přidat druhou branku. Nicméně jejich soupeř opět znovu zabral a mohl se radovat z kontaktní branky. K vyrovnání mohlo dojít pět minut před koncem, ale hráč Varnsdorfu pohrdl nabídnutou penaltou. (12:39:17)

90

89
    Míč se nachází na polovině hřiště a vypadá to, že se Ústí bude radovat z vítězství.

87
    Domácí u míče a snaží se ještě zachránit v posledních minutách svůj výsledek.

85
    Varnsdorf měl velkou šanci vyrovnat z nařízeného pokutového kopu, ale nakonec Rudnytskyy neproměňuje tuto možnost a brankář Ústí vystihl směr a chytá míč!

82
    Varnsdorf měl k dispozici rohový kop, ten nakonec přestřelil a nebylo z toho zakončení na branku.

81
    Brankář Ústí měl nyní trochu práce v pokutovém území, vše začalo jeho špatnou krátkou rozehrávkou, ale nakonec to obrana Ústí zvládá a odehrává míč.

80
    Do konce zápasu zbývá deset minut hry. Dokáže Varnsdorf v severočeském derby vyrovnat hru?

78
    Obdobná situace na druhé straně, kde Ústí zmařilo postup soupeře po jeho pravé straně.

77
    Ústí vybojovalo míč a ihned vrhlo své síly do útoku. Obrana Varnsdorfu se dokázala včas vrátit a zabránit zakončení.

76
    Přihrávka na levou stranu, ale za našla jen obránce v červeném dresu a z tohoto útoku nebude pro domácí celek nic.

75
    Patnáct minut do konce zápasu a domácí ztrácejí jednu jedinou branku na svého soupeře.

73
    Po útoku domácích bude následovat odkop od branky Ústí.

71
    Útočná snaha po pravé straně, ale nakonec dokázal brankář být nejrychlejší a dostává míč pod svou kontrolu.

70
    Tam se však výrazně momentálně neprosadilo a jejich soupeř získává míč pod svou kontrolu.

69
    Rohový kop Varnsdorfu neznamenal pro soupeře vážné nebezpečí a Ústí se dostává zpět na polovinu Varnsdorfu.

67
    Souboj o míč na půlící čáře, kde se snaží domácí hráči dostat co nejblíže k brance Ústí a vsítit další svou branku.

66
    Z něj přišel přetažený centr na zadní tyč a následovat bude autové vhazování Varnsdorfu.

66
    Rohový kop pro Ústí nad Labem...

65
    Vypadá to, že bude vše ok a může se pokračovat ve hře.

63
    Nyní však nepříjemný střed na půlící čáře a dochází k ošetřování hráčů na obou stranách.

62
    Domácí mají ještě dostatek času k tomu, aby dokázali srovnat.
    60. VARNSDORF - 1:2

60
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    A zničehonic došlo ke kombinaci Varnsdorfu a dochází ke kontaktní brance, MATĚJ VOTAVA dokázal před brankou zpracovat míč a dorazit jej k levé tyči.

59
    Centr na levou stranu, kde se obrana Varnsdorfu dokázala přesunout a eliminovat případné nebezpečí ze strany svého soka.

58
    Faul Varnsdorfu na pravé straně a ten nyní bude čelit standardní situaci svého soupeře.

57
    Domácí celek se začal opět více snažit, ale zatím se těžko prosazují přes obranu ústeckých.

54
    Severočeské derby zatím lépe vyznívá pro Ústí nad Labem. Uvidíme, jestli se jejich soupeř dostane ke kontaktní brance.
    52. ÚSTÍ - 0:2

52
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    A tahle ztráta zapříčinila rychlý útok po levé straně, kde se jeden z hráčů Ústí dostal do úniku a bez problémů prostřeluje vybíhajícího brankáře Varnsdorfu – 0:2 pro Ústí nad Labem!

52
    Varnsdorf se snažil něco vymyslet na pravé straně, ale nakonec ztrácí míč.

50
    Začátek druhého poločasu je zatím nezáživný a momentálně nesledujeme žádné pohledné útočné akce.

49
    Faul Ústí na polovině hřiště a tím přichází o míč.

48
    Nepodařená útočná akce Varnsdorfu a Ústí může otočit hru.

46

První poločas přinesl vyrovnanou hru. Zpočátku byli aktivnější hráči z Ústí nad Labem, kteří dokázali dát jednu branku. Posléze začal přebírat iniciativu Varnsdorf, který se prezentoval několika slušnými a dobrými šancemi. Ty však nedokázal využít a proto půjde do druhého poločasu s cílem vyrovnat tohle přátelské střetnutí.

45+1

45
    Rohové kopy zatím Varnsdorfu příliš nejdou a nejsou z nich vůbec nebezpeční.

44
    Ústí se muselo bránit další zajímavé útočné akci soupeře, která vypadalo dost nadějně. Nakonec je z toho další roh pro prohrávající celek.

42
    Hra pozastavena a jeden z hráčů Varnsdorfu zůstal po souboji ležet na trávníku. Nakonec se zvedá a vypadá, že bude moci pokračovat ve hře.

40
    Celek z Ústí si s tímto rohovým kopem poradilo a i nadále vedou těsným rozdílem.

39
    Hráč Varnsdorfu se pokoušel obejít svého protihráče a dostat se tak do úniku. Ten se však nenechal oklamat a odehrává míč na rohový kop.

38
    Obránce Varnsdorfu nyní splnil své obranné povinnosti a hlavičkou dokázal dostat míč z vlastního pokutového území. To vše po centru supeře z pravé strany.

36
    Ústí nad Labem se snaží dostat z menšího tlaku svého soupeře a nyní se snaží na jejich polovině vymyslet něco kloudného směrem na branku.

34
    Další varianta rozehrání na krátko a jejich soupeř se lehce osvobozuje.

34
    Ústí si nerozumí v obraně a opět toho mohl využít jejich soupeř. Nakonec mají jen rohový kop.

33
    A Varnsdorf tuhle situaci využil ke zkoušce svého signálu, kdy přišla přihrávka na pravou stranu, ale hráč zakončuje do boční sítě branky Ústí.

32
    Varnsdorf má další dobrou příležitost, neboť bude zahrávat standardní situace z hranice pokutového území!

31
    A další dobrá šance pro domácí! Rychlý útok po levé straně a přízemní centr před branku. Hráč nedokázal skluzem doklepnout míč od branky. Kousek mu zkrátka scházelo...

31
    Ústí se nyní spíše brání a v posledních minutách má o něco více navrch jejich soupeř, který aktuálně prohrává o jednu branku.

30
    Velká šance Varnsdorfu, kdy využili špatné rozehrávky soupeře a dostali se do přečíslení. Nicméně přihrávka z pravé strany nešla přímo na hráče, ale brankář Ústí dokázal míč chytit.

27
    Dobrý útok Varnsdorfu, kdy se jeden z hráčů snažil poslat svého spoluhráče mezi dva obránce. Skoro tahle souhra vyšla, ale nakonec má míč ve své moci brankář Ústí.

26
    Ten si rozehráli na krátko a následně se jim podařilo dostat míč před branku. Ale nakonec závar obrana Ústí vyřešila a odkopává míč do bezpečí.

25
    Snaha Varnsdorfu odcentrovat míč z pravé strany se nepodařila a hráči v modrých dresech budou zahrávat roh.

23
    Dlouhý centr z pravé strany tečuje brankář Varnsdorfu a bude to autové vhazování pro soupeře.

22
    Ústí má i nadále více míč pod svou kontrolou. Avšak momentálně se s ním pohybuje daleko od branky svého soupeře.

20
    Nepříliš nebezpečnou střelu chytá brankář Ústí.

19
    Snaha hráčů v modrých dresech na levé straně byla nakonec ubráněna ústeckými hráči.
    18. ÚSTÍ - 0:1

18
    A daná kombinace nakonec končí první brankou zápasu. Hráč s číslem 21 na zádech prostřeluje brankáře a posílá Ústí do vedení. Autora branky přineseme později.

17
    Kombinace Ústí nad Labem a uvidíme, jestli z ní vzejde první branka zápasu.

15
    Po rohovém kopu musel zasahovat brankář Varnsdorfu.

13
    Po levé straně to vypadalo na nadějný útok hostů, ale ten nakonec byl přerušen faulem a následovat bude standardní situace.

12
    Nepřesný útok z pohledu Ústí a bude následovat jen odkop od branky Varnsdorfu.

11
    Po prvních deseti minutách máme skóre bezbrankové. Hosté jsou aktivnějším týmem, ale žádnou vlekou šanci jsme ještě neviděli.

9
    Centr byl odražen, jeden z hráčů se snažil hlavičkou vrátit míč zpět před branku, ale obrana Ústí si poradila i s touto situací.

8
    Hráč Varnsdorfu se vydal na útočný výlet po pravé straně, nakonec se mu nepovedlo odcentrovat míč a je to rohový kop.

8
    Nakonec však byli vytaženi k polovině hřiště.

7
    Po faulu budou hráči v červených dresech rozehrávat míč a Ústí má šanci se dostat do dalšího útoku.

6
    Další povedený centr z pohledu Ústí byl bezpečně odvrácen. Domácí se zatím nemohou dostat do nějaké útočné akce a jejich snaha končí na polovině hřiště.

4
    A ten si Varnsdorf pohlídal a míč má v bezpečí jejich brankář.

3
    Ústí nad Labem je v úvodu zápasu aktivnějším týmem. Nyní směřovali centr k zadní levé tyči, ale je z toho pouze rohový kop.

1
    Do první útočné akce se snažili dostat hosté, ale nakonec byli vyhnáni zpět na svou vlastní polovinu.