Toronto – Edmonton | 6:2 (kon.) | | | New Jersey – Calgary | 1:2 (kon.) | | | NY Rangers – Tampa | 3:4 (po pr.) |
Colorado – Vancouver | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Anaheim – Chicago | 3:4 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 10:1 (po nadst. prodl.) | | | Liberec – Slavia | 5:3 (po nadst. prodl.) | | | Kobra – Chomutov | 4:5 (po pr.) |
Č. Budějovice – Jihlava | 3:5 (1:0 po n.s.n.) | | | Kladno – HC Litvínov | 5:2 (po nadst. prodl.) | | | PZ Kladno – Sparta | 1:5 (po nadst. prodl.) |
Warriors Brno – Přerov | 0:4 (1:0 po n.s.n.) | | | Tábor – Mladá Boleslav | 2:6 (po nadst. prodl.) | | | Pardubice – Havířov | 3:2 (po pr.) |
Mountfield HK – Plzeň | 0:2 (po nadst. prodl.) | | | Třinec – Zlín | 3:5 (0:1 po n.s.n.) | | | HK MD Šumperk – Olomouc | 3:6 (1:0 po n.s.n.) |
Vsetín – Technika Brno | 7:4 (po nadst. prodl.) | | | Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 5:3 (po nadst. prodl.) |
Salzburg – Slavia | 5:6 (po pr.) | | | Přerov – Havlíčkův Brod | 6:4 (kon.) | | | Vítkovice – Chomutov | 2:3 (kon.) |
HC Litvínov – Č. Budějovice | 6:1 (kon.) | | | Plzeň – K. Vary | 2:1 (po pr.) | | | Sparta – Mountfield HK | 3:1 (kon.) |
Pardubice – Liberec | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Třinec – Zlín | 2:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Vsetín | 3:6 (kon.) |
Havířov – Olomouc | 4:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kladno | 4:2 (kon.) |
Barys – N.Novgorod | 5:4 (po pr.) | | | Jekatěrinburg – Čeljabinsk | 4:2 (kon.) | | | CSKA Moskva – Viťaz | 6:2 (kon.) |
Petrohrad – Spartak Moskva | 2:3 (kon.) |
Nový Bydžov – Náchod | 8:5 (kon.) | | | H. Benešov – Studénka | 2:4 (kon.) | | | Černošice – Poděbrady | 8:3 (kon.) |
Česká Třebová – Moravská Třebová | 5:4 (kon.) | | | Chotěboř – Chrudim | 1:3 (kon.) | | | Žižkov Praha – Hvězda Praha | 3:7 (kon.) |
Litomyšl – Hlinsko | 2:6 (kon.) | | | Světlá nS – Skuteč | 5:3 (kon.) |
konec
CSKA Moskva
6:2
(0:1, 4:0, 2:1)
Stav série: 2:0
HC Viťaz Moskevská oblast
49:44
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Miro Aaltonen – 2 min., pozdní dohrání).
|
|
42:45
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Arťom Švec-Rogovoj – 2 min., podrážení).
|
|
27:08
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Blažijevskij – 2 min., podrážení).
|
|
24:45
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Igor Golovkov – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
14:21
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Michail Jepišin – 2 min., hákování).
|
|
00:55
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Sjomin – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
25. Grigorenko (Nestěrov, Kaprizov), 30. Okulov (Hansen, Šalunov), 33. Nestěrov, 37. Naumenkov (Grigorenko), 44. Grigorenko (Nestěrov), 51. Marčenko (Okulov, Nestěrov) – 19. P. Černov (Kokarev, Stoljarov), 46. Rendulić (Švec-Rogovoj, Makejev)
Rozhodčí: Birin, Morozov – Kučava, Novikov
Diváci:
Neproměněná penalta:
CSKA Moskva:
I. Sorokin (L. Johansson) – Blažijevskij, Nestěrov (A), M. Robinson, Dahlbeck, Marčenko, Naumenkov, A. Romanov – Grigorenko, Al. Popov, Kaprizov – Scott (A), Andronov (C), Okulov – Šalunov, Hansen, Tělegin – Světlakov, Slepyšev.
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (41. Samonov) – Mozík, Katičev, Stasenko, Jevsejenkov, Voronkov, Golovkov, Jepišin – A. Sjomin (A), M. Aaltonen (A), Řepík – Rendulić, Švec-Rogovoj, Makejev – Stoljarov, P. Černov, Kokarev (C) – Mojsejev, A. Nikulin, Vyglazov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (41. Samonov) – Mozík, Katičev, Stasenko, Jevsejenkov, Voronkov, Golovkov, Jepišin – A. Sjomin (A), M. Aaltonen (A), Řepík – Rendulić, Švec-Rogovoj, Makejev – Stoljarov, P. Černov, Kokarev (C) – Mojsejev, A. Nikulin, Vyglazov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Birin, Morozov – Kučava, Novikov
Diváci:
CSKA Moskva | 4 | 0 | Viťaz |
#1 | Úterý 26.02.2019 • 17:30 |
CSKA Moskva - Viťaz 4:0 | |
#2 | Čtvrtek 28.02.2019 • 17:30 |
CSKA Moskva - Viťaz 6:2 | |
#3 | Sobota 02.03.2019 • 15:00 |
Viťaz - CSKA Moskva 1:3 | |
#4 | Pondělí 04.03.2019 • 17:30 |
Viťaz - CSKA Moskva 1:3 |
David Suchý