NY Rangers – Montreal | 2:4 (kon.) | | | NY Islanders – Washington | 1:3 (kon.) | | | Buffalo – Pittsburgh | 4:3 (po pr.) |
New Jersey – Philadelphia | 3:6 (kon.) | | | Carolina – St. Louis | 5:2 (kon.) | | | Winnipeg – Nashville | 5:3 (kon.) |
Anaheim – Vegas | 0:3 (kon.) | | | San Jose – Colorado | 4:3 (kon.) | | | Columbus – Edmonton | 0:4 (kon.) |
Los Angeles – Chicago | 6:3 (kon.) |
Kladno – Mountfield HK | 1:6 (1:0 po n.s.n.) | | | HC Litvínov – Liberec | 3:4 (po pr.) | | | Slavia – Plzeň | 5:3 (po nadst. prodl.) |
Pardubice – Třinec | 4:3 (po nadst. prodl.) | | | Vítkovice – Havířov | 1:0 (2:1 po n.s.n.) | | | K. Vary – PZ Kladno | 3:2 (0:1 po n.s.n.) |
Vsetín – Warriors Brno | 7:5 (po nadst. prodl.) | | | Olomouc – Přerov | 5:2 (po nadst. prodl.) | | | Č. Budějovice – Žďár n/S | 6:2 (po nadst. prodl.) |
Jihlava – Tábor | 9:3 (0:2 po n.s.n.) | | | Technika Brno – HK MD Šumperk | 5:2 (po nadst. prodl.) | | | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod | 3:0 (po nadst. prodl.) |
Třemošná – Kobra | 5:1 (po nadst. prodl.) |
Havlíčkův Brod – Kopřivnice | 4:3 (po pr.) | | | Šumperk – Písek | 5:1 (kon.) | | | SHK Hodonín – Mor. Budějovice | 3:1 (kon.) |
Sokolov – Nymburk | 5:0 (kon.) | | | Klatovy – Kolín | 1:4 (kon.) | | | Žďár n/S – Val. Meziříčí | 1:0 (kon.) |
Vrchlabí – Děčín | 5:2 (kon.) | | | Jablonec n/N – Mostečtí Lvi | 3:4 (kon.) |
Mountfield HK – Liberec | 0:5 (kon.) | | | Chomutov – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 2:4 (kon.) |
Plzeň – Kometa Brno | 4:5 (po pr.) | | | Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 3:10 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Havířov | 2:1 (kon.) |
Vítkovice – HC Litvínov | 7:2 (kon.) | | | Slavia – Salzburg | 3:4 (3:4 po s.n.) | | | K. Vary – Vsetín | 0:2 (kon.) |
Olomouc – Kladno | 5:2 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Letňany – Pelhřimov | 6:3 (kon.) |
Čeljabinsk – Jekatěrinburg | 1:2 (po pr.) | | | N.Novgorod – Barys | 3:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Petrohrad | 2:5 (kon.) |
Viťaz – CSKA Moskva | 1:3 (kon.) |
Nové Zámky – Detva | 3:4 (po pr.) | | | Miskolc – MAC Budapešť | 2:3 (po pr.) |
Hluboká n.V. – Milevsko | 8:5 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Lomnice n/P | 4:3 (kon.) | | | Kobra Praha B – HC TNP Praha | 1:5 (kon.) |
Poděbrady – Černošice | 0:4 (kon.) | | | Nejdek – HC Baník Sokolov B | 6:1 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 15:3 (kon.) |
Frýdlant – HC Turnov | 5:6 (kon.) | | | Mělník – Čáslav | 3:2 (po pr.) | | | Tachov – Kaznějov | 5:6 (kon.) |
Martin – Michalovce | 2:3 (kon.) |
HC Čápi – Tango Klatovy | 0:4 (kon.) |
Louny – Klášterec nO | 4:0 (kon.) |
konec
Spartak Moskva
2:5
(0:1, 1:3, 1:1)
Stav série: 2:1
SKA Petrohrad
Milan Huppert
Branky a nahrávky:
25. Fjodorov, 59. Zlobin (Leščenko) – 16. N. Gusev (Dacjuk, Rundblad), 23. N. Gusev (S. Plotnikov, Hersley), 24. Gavrikov (Tokranov, Dacjuk), 35. Barabanov (Hersley, A. Bělov), 60. Koskiranta (V. Tichonov, Karpov)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Spartak Moskva:
J. Hudáček (Bespalov (C)) – Kalinin (A), Gončarov, Kulik, D. Višněvskij, A. Osipov, Dyblenko, Volkov, Grigorjev – Chochlačov, R. Hanzl, Fjodorov – Daugavinš (A), Zubov, Karsums – Leščenko, Zlobin, Talalujev – Šaškov, Lisin, Černych.
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Šesťorkin (37. Hellberg) – Hersley, Gavrikov (A), A. Bělov, Chafizullin, Rundblad, Tokranov, Zub – S. Plotnikov (A), Dacjuk (C), N. Gusev – Barabanov, Prochorkin, Kuzmenko – Jakupov, Koskiranta, Karpov – Ivan Morozov, M. Malcev, Kablukov – V. Tichonov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Šesťorkin (37. Hellberg) – Hersley, Gavrikov (A), A. Bělov, Chafizullin, Rundblad, Tokranov, Zub – S. Plotnikov (A), Dacjuk (C), N. Gusev – Barabanov, Prochorkin, Kuzmenko – Jakupov, Koskiranta, Karpov – Ivan Morozov, M. Malcev, Kablukov – V. Tichonov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Spartak Moskva | 2 | 4 | Petrohrad |
#1 | Úterý 26.02.2019 • 17:30 |
Petrohrad - Spartak Moskva 0:2 | |
#2 | Čtvrtek 28.02.2019 • 17:30 |
Petrohrad - Spartak Moskva 2:3 | |
#3 | Sobota 02.03.2019 • 15:00 |
Spartak Moskva - Petrohrad 2:5 | |
#4 | Pondělí 04.03.2019 • 17:30 |
Spartak Moskva - Petrohrad 2:3 po prodl. | |
#5 | Středa 06.03.2019 • 17:30 |
Petrohrad - Spartak Moskva 2:1 | |
#6 | Pátek 08.03.2019 • 15:00 |
Spartak Moskva - Petrohrad 1:2 |
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Plotnikov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Patrik Hersley – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Dmitrij Kalinin – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Ilja Kablukov – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Gončarov – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Osipov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Ilja Kablukov – 2 min., hrubost).