Mladá Boleslav – Teplice 1:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:1 (1:0)
FK Teplice
Neděle 12.05.2019, 15:00 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA - Skupina o Evropu • Semifinále

89
    Střídání v týmu FK Teplice: odstupuje Patrik Žitný a první ligové minuty v životě připíše Patrik Ondrášek.

79
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Tomáš Wiesner, přichází Dominik Mašek.

77
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Matěj Radosta, první ligové minuty v životě si připíše makedonský útočník Benjamin Mustafić.

67
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Alexej Tatajev, přichází Tomáš Ladra.

56
    Dres FK Mladá Boleslav svlékne a síly na další zápasy pošetří kanonýr Nikolaj Komličenko, do hry míří živoucí legenda domácího klubu Marek Matějovský.

46
    Teplice vstoupily do druhé půle se změnou v sestavě: Jan Krob se na hřiště nevrátil, místo něj přišel David Bezdička.

Karel Jedlička

Branky: 38. Komličenko (Fulnek) – 48. Jeřábek (Hora)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:16.
    FK Mladá Boleslav: Stejskal – Hašek, Jugas, Takács, Fulnek – Wiesner (79. Mašek), Tatajev (67. Ladra), Hubínek, Přikryl (C) – Mešanović, Komličenko (56. Matějovský).
    Náhradníci: Šeda – Hájek, Mareš, Mašek, Matějovský, Paixao da Silva, Ladra.

FK Teplice: Jakub Diviš – Vondrášek, Jeřábek, Čmovš, Krob (46. Bezdička) – Radosta (77. Mustafić), Žitný (89. Ondrášek), Moulis, Trubač, Hora (C) – Jindráček.
    Náhradníci: Plachý – Bezdička, Válek, Ondrášek, Mustafić, Kuchař.

Rozhodčí: Petřík – Myška, Koval

Diváci: 1688
    03.05.2019
    Teplice - Mladá Boleslav 0:8

Branky: 2. Přikryl (Mešanović), 4. Mešanović (Bucha), 15. Bucha (Jugas), 25. Mešanović, 35. Komličenko (pen.), 45. Komličenko (Přikryl), 82. Takács (Mareš), 85. Takács (Mareš)

Karty:   33. Žitný (TEP), 35. Shejbal (TEP), 78. Ljevaković (TEP) – 13. Bucha (MBL), 57. Hájek (MBL), 61. Šeda (MBL)   40. Shejbal (TEP)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 5:5. Rohy: 7:4.