Zlaté Moravce – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 3:3 (5:4 po pen.) | Dunajská Streda – Šamorín 6:3 (kon.)
Trnava – Petržalka 6:1 (kon.) | Žižkov – Jihlava 2:1 (kon.) | Chrudim – Dukla Praha 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Vlašim 3:1 (kon.) | Skalica – Slovácko 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Varnsdorf 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Teplice 2:1 (kon.) | Příbram – Teplice 4:4 (kon.) | Karviná – Žilina 4:3 (kon.)
Benešov – Sparta 1:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Ústí n. L. 1:4 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Kynšperk nad Ohří – Sokolov 1:15 (kon.) | L. Mikuláš – Plzeň 1:4 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:0 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Ostrava 3:2 (kon.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Pár minut před koncem se Středočechům podařilo otočit stav na 2:1! Přímo z rohového kopu modrobílí nezahrozili. Po sražené střele Hampla se však balón vrátil na nohy LUKÁŠE BUDÍNSKÉHO a ten ho z rohu šestnáctky parádně uklidil do sítě.
    52. Michael HÖNIG - 1:1

52
    Další střela už byla přesná, takže máme vyrovnáno na 1:1! Budínský přenesl hru doleva na Túlia, jehož vysoký centr Ladra sklepl na MICHAELA HÖNIGA a ten pohotovou ranou nedal brankáři žádnou šanci.
    29. Dominik ŠUP - 0:1

29
    Teplice právě vstřelily branku!
    Skláři se v devětadvacáté minutě ujímají vedení! Hora těsně před šestnáctkou posunul míč na DOMINIKA ŠUPA a Mikulec se po jeho střele natahoval marně.