Kunlun – Ufa | 0:2 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Viťaz | 3:2 (kon.) | | | Magnitogorsk – Čerepovec | 4:2 (kon.) |
Čeljabinsk – Petrohrad | 3:4 (po pr.) | | | Jaroslavl – Spartak Moskva | 2:5 (kon.) | | | Riga – N.Novgorod | 3:0 (kon.) |
Dynamo Moskva – Minsk | 3:2 (kon.) | | | Soči – Nižněkamsk | 3:2 (kon.) |
Mor. Budějovice – Vienna Capitals | 5:6 (kon.) | | | Vrchlabí – Jablonec n/N | 7:3 (kon.) |
Vsetín – Třinec | 3:2 (kon.) |
konec
Metallurg Magnitogorsk
4:2
(0:1, 1:0, 3:1)
Severstal Čerepovec
59:48
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Eric O'Dell – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
58:20
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jegor Jakovlev – 2 min., podrážení).
|
|
56:45
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jevgenij Lapenkov – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
53:42
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikita Chlystov – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
49:01
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Brandon Kozun – 2 min., krosček).
|
|
43:40
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Sergej Mozjakin – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
36:48
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Markovin – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
35:54
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Vladimir Galuzin – 2 min., hákování).
|
|
32:44
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Roman Ljubimov – 2 min., podrážení).
|
|
30:31
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Markovin – 2 min., sekání).
|
|
09:10
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vladislav Kodola – 2 min., nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
33. J. Jakovlev (Rasmussen, Galuzin), 42. N. Kuljomin (Vereščagin, J. Jakovlev), 43. Dorofejev (Matuškin), 59. Mozjakin (Loktionov) – 5. Markovin (Morozov), 50. Markovin (Kodola, A. Alexejev)
Rozhodčí: Hoffman, Sojn – Antonov, Osipov
Diváci: 6590
Neproměněná penalta:
Metallurg Magnitogorsk:
Košečkin (S. Galimov) – Antipin (A), Postma, J. Jakovlev, Vereščagin, Matuškin, Dronov, Běreglazov – Kozun, Rasmussen, O'Dell – N. Kuljomin (A), Loktionov, Mozjakin (C) – Paršin, Galuzin, Ljubimov – Timkin, Několenko, Dorofejev – Rožkov.
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Provolněv, Chabarov, N. Chlystov, Šulák, Kudako, Chochlov, Baldajev – Liška, J. Jakovlev, Monachov (A) – Geraskin, Trubačjov (C), Vovčenko – Morozov, Kodola, Markovin – Lapenkov (A), J. Bodrov, A. Alexejev – Nevolin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Provolněv, Chabarov, N. Chlystov, Šulák, Kudako, Chochlov, Baldajev – Liška, J. Jakovlev, Monachov (A) – Geraskin, Trubačjov (C), Vovčenko – Morozov, Kodola, Markovin – Lapenkov (A), J. Bodrov, A. Alexejev – Nevolin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hoffman, Sojn – Antonov, Osipov
Diváci: 6590
Petr Frömel