Pittsburgh – Buffalo 2:3 (1:2 po s.n.) | Dallas – Colorado 4:3 (po s.n.) | NY Islanders – NY Rangers 4:2 (kon.)
Tampa – Florida 0:1 (0:1 po s.n.) | Toronto – Detroit 5:0 (kon.) | Montreal – Ottawa 4:3 (po pr.)
Calgary – Edmonton 3:2 (kon.) | Anaheim – Arizona 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:4 (kon.)
Eisbären – Chicago 1:3 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 4:5 (po pr.) | Columbus – St. Louis 0:0 (zruš.)
Carolina Hurricanes
3:4 (1:2, 0:1, 2:1)
Washington Capitals
Neděle 29.09.2019, 19:40 • PNC Arena, Raleigh • Příprava NHL

58:45
    Dalo se to očekávat. Kouč Brindamour odvolal z brány Petra Mrázka, domácí hokejisté hrají v šesti!

57:45
    Velká šance pro domácí, na trestnou lavici usedá za hrubost Tom Wilson. Dočkáme se srovnání stavu?
    49:42 Sebastian AHO - 3:4

49:42
    Carolina právě vstřelila branku!
    Avšak podařilo se! Kotouč se od nohy jednoho z obránců šťastně odrazil k SEBASTIANU AHOVI, jenž ze vzduchu propálil Holtbyho! Asistence: Andrej Svečnikov a Erik Haula.

48:34
    Zbytečné vyloučení na straně hostů, v útočném pásmu nedovoleně poslal Niederreitera na mantinel Richard Pánik.
    44:57 Jakub VRÁNA - 2:4

44:57
    Washington právě vstřelil branku!
    Zápas má dva dvougólové střelce! Spoluhráče Oshieho doplnil JAKUB VRÁNA, který mezi kruhy schoval střelu za obráncem, krajan Mrázek vůebc nereagoval na pokus směřující k jeho pravé tyčce. Asistence: Chandler Stephenson.
    41:28 Nino NIEDERREITER - 2:3

41:28
    Je zaděálno na drama! NINO NIEDERREITER dostal dostatek prostoru na zamíření, zápěstím poté neomylně trefil pravý horní růžek, Holtby neměl šanci reagovat.

38:43
    Tom Wilson byl v souboji proti Foegelemu až moc důrazný. Následně došlo k potyčce mezi oběma hráči, načež rozhodčí Wilsona poslali do kabin, neboť druhá třetina skončí za malý moment.

35:29
    T. J. Oshie ztratil puk proti Hamiltonovi. Američan se s tím nedokázal vyrovnat, ujíždějícího beka hákoval a už usedá na trestnou lavici.

31:33
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Roland McKeown – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Garnet Hathaway – 5 min., bitka).
    31:33 Bitka mezi McKeownem a Hathawayem

31:33
    Sledovali jsme bitku mezi Rolandem McKeownem a Garnetem Hathawayem! Vítězně vyšel z tohoto klání k nelibosti většiny fanoušků hostující hráč, jenž jako první položil soka na zem.

28:16
    Tak to je velmi nepříjemná situace pro domácí celek. Joel Edmundson totiž zasáhl soupeře vysokou holí, Canes se budou muset půl minuty bránit ve třech.
    27:24 T. J. Oshie - 1:3

27:24
    Přesilová hra je využita! Skvělou nahrávku dostal od Backstroma T. J. OSHIE, jenž ránou z první z levého kruhu posílá Caps do dvoubrankového vedení.

26:48
    Washington bude hrát téměř minutovou přesilovku čtyř proti čtyřem, v případě nevyužití bude následovat klasická početní převaha. Sekáním se provinil Dougie Hamilton.

25:28
    Bude se hrát ve čtyřech. Teravainen nejprve nedovoleně atakoval Hatahawaye, což se nelíbilo McGinnovi. Ten usedá za katr za hrubost.

22:48
    Skvělý Lewis Holtby! Ten dokázal vyrazit ránu Aha a následně i vleže dokázal spolu s obráncem pokrýt zakončení Teravainena!

17:26
    Lucas Wallmark byl faulován při samostatném úniku. Rozhodčí ale nenařídil trestné střílení, vylučuje Jakuba Vránu na dvě minuty za sekání.

15:46
    Andrej Svečnikov zbytečně oslabuje svůj tým, když v útočném pásmu nedovoleně narazil na mantinel Hathawaye.
    11:02 Jakub VRÁNA - 1:2

11:02
    Máme tu obrat ve skóre! Kuzněcov si potáhl puk a nechal s sebou vyvézt i Mrázka. Poté nezišně našel před brankou JAKUBA VRÁNU, jemuž stačilo trefit prázdnou svatyni, což se mu podařilo. Jevgenij Kuzněcov a Michael Sgarbossa.

09:30
    První vyloučení přichází na straně Canes. Za katr usedá Joel Edmundson, jenž se provinil podrážením.
    07:59 T. J. Oshie - 1:1

07:59
    Je vyrovnáno! Chandler Stephenson se neunáhlil a místo rány ještě nabídl kotouč T. J. OSHIEMU, který pouze nastavil hokejku a poslal puk do odkryté brány. Asistence: Chandler Stephenson a Radko Gudas.
    03:43 Sebastian AHO - 1:0

03:43
    Domácí se ujímají vedení už ve čtvrté minutě! Na levou stranu dostal kotouč SEBASTIAN AHO, jenž se nerozmýšlel a vypálil mezi Holtbyho betony. Kanadský gólman je k sobě srazil pozdě. Asistence: Andrej Svečnikov.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 4. Aho (Svečnikov), 42. Niederreiter, 50. Aho (Svečnikov, Haula) – 8. Oshie (Stephenson, Gudas), 12. Vrána (Kuzněcov, Sgarbossa), 28. Oshie (Backstrom, Carlson), 45. Vrána (Stephenson)

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – Bishop, Edmundson, Fleury, Foegele, Aho, Gauthier, Gibbons, Hamilton, Haula, Martinook, McGinn, McKeown, Niederreiter, Pesce, Slavin, Svečnikov, Teravainen, Wallmark
    Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Backstrom, Boyd, Carlson, Fehervary, Gersich, Gudas, Hathaway, Jensen, Kuzněcov, Lepsic, Orlov, Oshie, Pánik, Sgarbossa, Siegenthaler, Stephenson, Vrána, WIlson

Rozhodčí: L'Ecuyer, Peel – Barton, Mach

Diváci: 18 680