Tampa – Buffalo 5:2 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 3:2 (po pr.)
Columbus – Ottawa 1:0 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 3:2 (po pr.) | Nashville – St. Louis 3:2 (2:1 po s.n.)
Dallas – Vegas 4:2 (kon.) | Anaheim – NY Islanders 3:0 (kon.) | Los Angeles – San Jose 3:4 (po pr.)

Andrej Sekera (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:10
    Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 3 střely, čas na ledě 10:40 (05:02:55)

1. Alexandr Radulov (DAL) 2+1
    2. John Klingberg (DAL) 0+3
    3. Esa Lindell (DAL) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 28-28; Zablokované střely: 29-20; Vhazování: 46%-54%; Hity: 14-10; Přesilové hry: 2/3-0/4; Trestné minuty: 10-8.
    Stars porazili Golden Knights a radují se ze sedmé výhry v řadě

Dallas proti Golden Knights prohrál čtyři zápasy v řadě, dnes ale dokázal špatnou sérii ve vzájemných zápasech ukončit a vyhrál posedmé za sebou. Aby toho ovšem nebylo málo, Stars bodovali již ve dvanáctém utkání v řadě a pouhé dva zápasy je dělí od toho, aby vyrovnali rekord ze sezóny 1998/99. Konečný výsledek duelu na ledě Stars. Dallas Stars 4 Vegas Golden Knights 2.

59:53
    Golden Knights se na pravém křídle ocitli v postavení mimo hru a Malcolm Subban se vrací do brány.

59:47
    Radek Faksa také zkusil skórovat přes celé kluziště, jenže jeho pokus pro změnu minul levou tyč brány.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:56
    Max Pacioretty je v závěru zápasu hodně aktivní, jeho poslední střela ale skončila v ochranné síti.

58:45
    Blake Comeau vystřelil z prostoru mezikruží a jeho střela přes celé hřiště minula pravou tyč prázdné brány.

58:24
    Útočník Vegas znovu vypálil na vrcholu mezikruží, jeho rána bez přípravy ale dopadla stejně jako ta předchozí.

58:14
    Max Pacioretty na pravém křídle vypálil od hrazení a jeho táhlá rána skončila v náručí Bena Bishopa.

57:50
    Golden Knights si vzali oddechový čas a Malcolm Subban skutečně zůstal na hostující střídačce!

57:50
    Dallas vyhodil puk podél trestných lavic na zakázané uvolnění a Malcolm Subban zřejmě půjde z brány ven.

57:22
    Alex Tuch chtěl na pravém křídle vystřelit po rychlém objetí brány, jenže kotouč mu sjel z čepele hokejky.

56:24
    Nicolas Hague se ocitl za vlastní bránou pod obrovským tlakem a měl co dělat, aby podél hrazení rozehrál.

55:59
    Nick Holden vypálil od modré čáry a jeho střela ihned po vhazování minula levý horní roh brány.

55:52
    Nate Schmidt vypálil na levém křídle od modré čáry a kotouč skončil potřetí v řadě v ochranné síti.

55:09
    Slovenský obránce Andrej Sekera vypálil od modré čáry a jeho pokus dopadl stejně jako ten Pavelskiho.

55:00
    Joe Pavelski vypálil v pravém kruhu pro vhazování a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě. Dallas vede nad Vegas 4:2 a následuje komerční přestávka.

54:42
    Golden Knights si vytvořili obrovský tlak a Cody Glass měl velkou šanci, prosadit se ovšem nedokázal.

54:00
    Dallas využil druhou přesilovou hru v zápase a pouhých šest minut ho dělí od prodloužení fantastické série.
    52:11 Alexandr RADULOV - 4:2

52:11
    Dallas právě vstřelil branku!
    Malcolm Subban nedokázal udržet střelu Johna Klingberga od modré čáry a u pravé tyče toho využil ALEXANDR RADULOV, který se prosadil z dorážky bekhendem a v přesilové hře vstřelil svůj druhý gól v utkání! Domácí Dallas tak vede 4:2. Asistence: John Klingberg a Mattias Janmark.

52:01
    Dallas si zahraje po komerční přestávce přesilovou hru. Útočník Cody Glass vyfasoval menší trest za hákování.

51:03
    Golden Knights vypálili tvrdě na levém křídle a připravený brankář Ben Bishop dobře zasáhl vyrážečkou.

50:06
    Max Pacioretty sestřelil Radka Faksu a v mezikruží se dostal ke střele, která po ledě minula levou tyč.
    49:40 Tyler Seguin orazítkoval ihned po vhazování levou tyč!

49:40
    Tyler Seguin vystřelil ihned po vhazování na vrcholu mezikruží a jeho střela zápěstím poté orazítkovala přední levou tyč brány Knights!

48:50
    Vegas udělalo obrovskou chybu v rozehrávce a Jason Dickinson mohl puk zasunout u pravé tyče do sítě, jenže levý beton Malcolma Subbana byl proti! Dallas Stars mohl vést znovu o dva góly.

48:08
    Hra nabrala obrovské tempo a přelévá se ze strany na stranu. Golden Knights touží po vyrovnávacím gólu.

46:59
    Blake Comeau na pravém křídle vypálil od hrazení a Malcolm Subban kotouč podržel. Následuje reklamní přestávka.

46:01
    Stars bleskově objeli hostující bránu, u pravé tyče ale poté Malcolma Subbana překonat nedokázali.

45:21
    Alex Tuch z pravého křídla nahodil puk na vzdálenější levou tyč a kotouč po teči zamířil těsně mimo.

44:13
    John Klingberg si najížděl v levém kruhu na nahození od modré čáry, jenže kotouč zamířil mimo jeho dosah.

43:37
    Radek Faksa vypálil na vrcholu levého kruhu a jeho prudká střela minula vzdálenější pravý horní roh brány.

42:58
    Na tvářích hokejistů Dallasu byla vidět před začátkem třetí třetiny nervozita a inkasovaný gól tomu nepomohl.
    41:23 Paul STASTNY - 3:2

41:23
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    PAUL STASTNY si najel před bránu na krásnou přihrávku z bodu levého kruhu a bekhendem zamířil k pravé tyči! Vegas znovu prohrává o gól – 3:2. Asistence: Mark Stone a Max Pacioretty.

40:31
    Nick Holden vypálil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho rána bez přípravy orazítkovala přední pravý horní roh brány! Velká příležitost.

40:01
    V American Airlines Center začala závěrečná třetí třetina a Vegas zatím doplácí na nevyužité přesilové hry.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 18-19; Zablokované střely: 19-13; Vhazování: 41%-59%; Hity: 14-10; Přesilové hry: 1/2-0/4; Trestné minuty: 10-6.

Třetí třetina začne přibližně v 4:26.
    Krásný gól, ale ještě lepší oslava v podání Jasona Dickinsona

Vegas v prostřední části utkání nevyužilo čtyři přesilové hry a až po skončení poslední z nich dokázal skórovat Shea Theodore, Dallas ovšem získal dvoubrankový náskok zpět, když se v závěru druhé třetiny prosadil Jason Dickinson. Skóre po druhé třetině zápasu na ledě Stars zní. Dallas Stars 3 Vegas Golden Knights 1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:20
    Jonathan Marchessault na pravém křídle vystřelil z nulového úhlu a Ben Bishop kotouč podržel. Reklamní přestávka.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:02
    Nahození Golden Knights skončilo pod lapačkou Bena Bishopa a prostor dostává krátká reklamní přestávka.
    37:41 Jason DICKINSON - 3:1

37:41
    JASON DICKINSON si nyní najel v mezikruží na zpětnou přihrávku z pravého křídla a rychlou střelou zápěstím zamířil nad pravým ramenem Malcolma Subbana do pravého horního rohu brány! Dallas získal dvoubrankové vedení zpět. Asistence: Alexandr Radulov a John Klingberg.

36:49
    Mark Stone na pravém křídle vystřelil od hrazení a Ben Bishop měl co dělat, aby puk na přední tyči vyrazil.

36:19
    Radek Faksa nepřesně rozehrál podél střídaček a proti Dallasu bylo odpískáno zakázané uvolnění.

35:22
    Prostřední část utkání patří jednoznačně hráčům Golden Knights, kteří se před okamžikem vrátili zpět do zápasu.
    33:48 Shea THEODORE - 2:1

33:48
    SHEA THEODORE vystřelil krátce po skončení přesilové hry v pravém kruhu pro vhazování a jeho bekhendový pokus zamířil mezi betony Bena Bishopa ke vzdálenější levé tyči! Knights snížili. Asistence: William Carrier a Ryan Reaves.

33:27
    Další postavení mimo hru v podání Golden Knights, kterým se zatím v přesilových hrách vůbec nedaří.

32:46
    Shea Theodore bezmocně pohlédl ke stropu American Airlines Center poté, co Vegas zastavil ofsajd.

31:43
    Tyler Seguin byl podruhé v dnešním zápase vyloučen a znovu dostal menší trest za vysokou hůl. Další oslabení.

30:57
    Brayden McNabb vypálil od modré čáry a jeho prudká rána těsně nad ledem minula pravou tyč domácí brány.

30:49
    Max Pacioretty nyní vypálil bez přípravy v prostoru mezikruží, jenže trefil pouze hruď Bena Bishopa, který kotouč podržel. Následuje reklamní přestávka.

29:52
    Ten samý hráč se vzápětí na levém křídle neprosadil a Alex Tuch vyhodil puk do obranného pásma Dallasu.

29:07
    Denis Gurjanov na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho pokus minul vzdálenější pravou tyč brány Vegas.

28:42
    Brayden McNabb si v rohu obranného pásma nedal pozor na záda a byl ostře naražen na hrazení. Krásný hit.

28:17
    Český obránce Roman Polák je zpět na ledové ploše a Dallas přečkal obě dvě hry v oslabení.

28:14
    Golden Knights zastavilo v závěru přesilové hry 5 na 3 postavení mimo hru a nyní se situace opakovala.

26:35
    Vyloučený Jamie Oleksiak je zpět na ledové ploše a Vegas krátkou přesilovou hru 5 na 3 nevyužilo.

26:17
    Roman Polák vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

25:49
    Útočník Vegas vzápětí zkusil ze stejného místa vypálit bez přípravy, jenže kotouč netrefil dobře a puk minul přední tyč domácí brány o pořádný kus.

25:22
    Jonathan Marchessault vystřelil na bodu levého kruhu a jeho střelu zápěstím dobře zablokoval Miro Heiskanen.

24:35
    Alex Tuch se snažil prosadit na pravém křídle a Jamie Oleksiak ho zastavil za cenu nedovoleného bránění.

24:23
    Golden Knights se dostali na levém křídle k nahození, které skončilo v lapačce domácího brankáře Stars.

23:50
    Brayden McNabb vypálil od modré čáry a Ben Bishop rychle sevřel betony, aby tečovaný puk vyrazil.

23:08
    Vyloučený Tyler Seguin je zpět na ledové ploše a hokejisté domácího Dallasu hrají opět v plném počtu.

22:25
    Cody Glass mohl skórovat v blízkosti pravé tyče, jenže Ben Bishop ho dokázal vychytat a puk vyrazil.

21:42
    Paul Stastny vystřelil v mezikruží zápěstím a jeho slabý pokus skončil na pravém betonu Bena Bishopa.

21:08
    Tyler Seguin dostal dvě minuty za vysokou hůl a Vegas si zahraje svou první přesilovou hru v zápase.

21:03
    Roope Hintz na levém křídle zamíchal s pukem a jeho táhlá střela zápěstím minula vzdálenější pravou tyč.

20:51
    Nate Schmidt na pravém křídle vystřelil od modré čáry a puk byl přizvednut do ochranné sítě.

20:01
    Golden Knights vyhráli úvodní vhazování druhé třetiny, do které vstupují s dvoubrankovým mankem.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 16-6; Zablokované střely: 6-11; Vhazování: 43%-57%; Hity: 4-6; Přesilové hry: 1/2-0/0; Trestné minuty: 2-6.

Druhá třetina začne přibližně v 3:31.
    Jim Montgomery může být po úvodní třetině velmi spokojený

Alexandr Radulov uprostřed úvodní části střetnutí využil přesilovou hru a na jeho skvělou teč krátce na to navázal Esa Lindell. Stars začali pořádně zostra a do prostřední části budou vstupovat s dvoubrankovým vedením, které je naprosto zasloužené. Skóre po první třetině duelu. Dallas Stars 2 Vegas Golden Knights 0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:18
    Cody Eakin a Joe Pavelski jsou zpět na ledové ploše a oba týmy hrají v závěru první třetiny v plném počtu.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:04
    Stars odpověděli ránou z pravého kruhu pro vhazování, která skončila na vyrážečce Bena Bishopa.

17:47
    Reilly Smith na pravém křídle vystřelil od hrazení a jeho pokus minul přední pravý horní roh brány.

17:18
    Cody Eakin dostal dvě minuty za hákování a Joe Pavelski byl souběžně s ním vyloučen za držení.

17:18
    Andrew Cogliano na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Malcolm Subban puk lapačkou vyrazil. Hra byla přerušena a prostor dostává komerční přestávka.

16:07
    Andrej Sekera na levém křídle vypálil od modré čáry a Malcolm Subban proti jeho ostré ráně zasáhl na přední tyči pravým betonem.

15:15
    Domácí hokejisté se dostali v rychlém sledu ke dvěma střelám. První byla zablokována, zatímco druhá skončila na výstroji připraveného Malcolma Subbana.

14:22
    Dallas se ocitl na levém křídle v postavení mimo hru a prostor dostává další krátká komerční přestávka.
    13:25 Esa LINDELL - 2:0

13:25
    ESA LINDELL si nyní najel v levém kruhu pro vhazování na krásnou diagonální přihrávku Andrewa Cogliana z pravého křídla a z blízkosti překonal Malcolma Subbana mezi betony! Je to 2:0! Asistence: Andrew Cogliano a Tyler Seguin.
    11:42 Alexandr RADULOV - 1:0

11:42
    ALEXANDR RADULOV v mezikruží fantasticky tečoval střelu Johna Klingberga od modré čáry a kotouč zaplul do pravého horního rohu brány! Dallas využil přesilovou hru a vede nad Vegas 1:0. Asistence: John Klingberg a Tyler Seguin.

11:09
    Reilly Smith na levém křídle mohl skórovat v oslabení, jeho střela ale skončila na hrudi Bena Bishopa.

11:02
    John Klingberg na levém křídle nemohl pokračovat v akci, protože se pískalo postavení mimo hru.

10:43
    Dallas vystřelil na vrcholu pravého kruhu a Malcolm Subban bez problému puk vyrazil pravým betonem.

09:59
    Jonathan Marchessault dostal dvě minuty za sekání a Dallas si zahraje druhou přesilovou hru v zápase.
    09:33 Jonathan Marchessault mohl otevřít skóre zápasu!

09:33
    Jonathan Marchessault vystřelil po přihrávce z pravého křídla na vrcholu mezikruží a jeho pokus těsně minul pravou tyč domácí brány Dallasu!

09:24
    Golden Knights nepřesně rozehráli podél trestných lavic a proti hostům bylo odpískáno zakázané uvolnění.

09:11
    Alexandr Radulov vystřelil na vrcholu levého kruhu a jeho střela zápěstím skončila v náručí Malcolma Subbana. Po přerušení hry následuje komerční přestávka.

08:35
    Mattias Janmark zabránil zakázanému uvolnění, když rychle dobruslil puk, Dallas se ale ke střele nedostal.

07:43
    Golden Knights vypálili na ose útočného pásma od modré čáry a jejich střela minula levou tyč brány.

06:55
    Ben Bishop se v rychlém sledu podruhé vydal za svou bránu a podél hrazení rozehrál na Alexandra Radulova.

06:05
    Andrej Sekera napálil puk do útočného pásma a Vegas ho podél střídaček vyhodilo tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

05:44
    Reilly Smith v rychlosti vypálil na levém křídle a jeho střela z ostrého úhlu skončila v náručí Bena Bishopa.

04:36
    Ben Bishop vyrazil střelu Golden Knights z pravého křídla a Andrew Cogliano kotouč úspěšně vyhodil.

04:11
    Radek Faksa obkroužil bránu Golden Knights, u levé tyče se ale vzápětí bekhendem prosadit nedokázal.

03:40
    Cody Eakin na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a puk skončil pod lapačkou brankáře Bena Bishopa.

02:53
    Roope Hintz vypálil na bodu pravého kruhu pro vhazování a Malcolm Subban jeho střelu úspěšně vyrazil.

02:33
    Jon Merrill se vrátil zpět na ledovou plochu a Malcolm Subban vyrazil střelu Johna Klingberga, který na pravém křídle vypálil od modré čáry, do ochranné sítě.

02:07
    Tyler Seguin vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a jeho střela byla sražena za bránu Golden Knights.

00:39
    Joe Pavelski vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho rána s příklepem byla přizvednuta do ochranné sítě.

00:25
    Jon Merrill fauloval a dostal dvě minuty za podrážení. Dallas si po 25 sekundách hry zahraje přesilovou hru.

00:01

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg (A), Oleksiak, Heiskanen, Sekera, R. Polák – Ja. Benn (C), Hintz, Seguin (A) – Radulov, Dickinson, Perry – Janmark, Pavelski, Gurjanov – Cogliano, Faksa, Comeau. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt (A), Hague, Theodore, Holden, Merrill – Marchessault, W. Karlsson (A), R. Smith – Pacioretty, Eakin (A), Mark Stone – Tuch, Stastny, Glass – Carrier, Nosek, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Jake Brenk, Trevor Hanson. Čároví:Ryan Galloway, Brandon Gawryletz.