Tampa – Buffalo 5:2 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 3:2 (po pr.)
Columbus – Ottawa 1:0 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 3:2 (po pr.) | Nashville – St. Louis 3:2 (2:1 po s.n.)
Dallas – Vegas 4:2 (kon.) | Anaheim – NY Islanders 3:0 (kon.) | Los Angeles – San Jose 3:4 (po pr.)
Dallas Stars
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Vegas Golden Knights
Úterý 26.11.2019, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

57:50
    Golden Knights si vzali oddechový čas a Malcolm Subban skutečně zůstal na hostující střídačce!
    52:11 Alexandr RADULOV - 4:2

52:11
    Dallas právě vstřelil branku!
    Malcolm Subban nedokázal udržet střelu Johna Klingberga od modré čáry a u pravé tyče toho využil ALEXANDR RADULOV, který se prosadil z dorážky bekhendem a v přesilové hře vstřelil svůj druhý gól v utkání! Domácí Dallas tak vede 4:2. Asistence: John Klingberg a Mattias Janmark.

52:01
    Dallas si zahraje po komerční přestávce přesilovou hru. Útočník Cody Glass vyfasoval menší trest za hákování.
    49:40 Tyler Seguin orazítkoval ihned po vhazování levou tyč!

49:40
    Tyler Seguin vystřelil ihned po vhazování na vrcholu mezikruží a jeho střela zápěstím poté orazítkovala přední levou tyč brány Knights!

48:50
    Vegas udělalo obrovskou chybu v rozehrávce a Jason Dickinson mohl puk zasunout u pravé tyče do sítě, jenže levý beton Malcolma Subbana byl proti! Dallas Stars mohl vést znovu o dva góly.
    41:23 Paul STASTNY - 3:2

41:23
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    PAUL STASTNY si najel před bránu na krásnou přihrávku z bodu levého kruhu a bekhendem zamířil k pravé tyči! Vegas znovu prohrává o gól – 3:2. Asistence: Mark Stone a Max Pacioretty.

40:31
    Nick Holden vypálil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho rána bez přípravy orazítkovala přední pravý horní roh brány! Velká příležitost.
    37:41 Jason DICKINSON - 3:1

37:41
    JASON DICKINSON si nyní najel v mezikruží na zpětnou přihrávku z pravého křídla a rychlou střelou zápěstím zamířil nad pravým ramenem Malcolma Subbana do pravého horního rohu brány! Dallas získal dvoubrankové vedení zpět. Asistence: Alexandr Radulov a John Klingberg.
    33:48 Shea THEODORE - 2:1

33:48
    SHEA THEODORE vystřelil krátce po skončení přesilové hry v pravém kruhu pro vhazování a jeho bekhendový pokus zamířil mezi betony Bena Bishopa ke vzdálenější levé tyči! Knights snížili. Asistence: William Carrier a Ryan Reaves.

31:43
    Tyler Seguin byl podruhé v dnešním zápase vyloučen a znovu dostal menší trest za vysokou hůl. Další oslabení.

26:17
    Roman Polák vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

24:35
    Alex Tuch se snažil prosadit na pravém křídle a Jamie Oleksiak ho zastavil za cenu nedovoleného bránění.

21:08
    Tyler Seguin dostal dvě minuty za vysokou hůl a Vegas si zahraje svou první přesilovou hru v zápase.

17:18
    Cody Eakin dostal dvě minuty za hákování a Joe Pavelski byl souběžně s ním vyloučen za držení.
    13:25 Esa LINDELL - 2:0

13:25
    ESA LINDELL si nyní najel v levém kruhu pro vhazování na krásnou diagonální přihrávku Andrewa Cogliana z pravého křídla a z blízkosti překonal Malcolma Subbana mezi betony! Je to 2:0! Asistence: Andrew Cogliano a Tyler Seguin.
    11:42 Alexandr RADULOV - 1:0

11:42
    ALEXANDR RADULOV v mezikruží fantasticky tečoval střelu Johna Klingberga od modré čáry a kotouč zaplul do pravého horního rohu brány! Dallas využil přesilovou hru a vede nad Vegas 1:0. Asistence: John Klingberg a Tyler Seguin.

09:59
    Jonathan Marchessault dostal dvě minuty za sekání a Dallas si zahraje druhou přesilovou hru v zápase.
    09:33 Jonathan Marchessault mohl otevřít skóre zápasu!

09:33
    Jonathan Marchessault vystřelil po přihrávce z pravého křídla na vrcholu mezikruží a jeho pokus těsně minul pravou tyč domácí brány Dallasu!

00:25
    Jon Merrill fauloval a dostal dvě minuty za podrážení. Dallas si po 25 sekundách hry zahraje přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 12. Radulov (J. Klingberg, Seguin), 14. Lindell (Cogliano, Seguin), 38. Dickinson (Radulov, J. Klingberg), 53. Radulov (J. Klingberg, Janmark) – 34. Theodore (Carrier, Reaves), 42. Stastny (Mark Stone, Pacioretty)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg (A), Oleksiak, Heiskanen, Sekera, R. Polák – Ja. Benn (C), Hintz, Seguin (A) – Radulov, Dickinson, Perry – Janmark, Pavelski, Gurjanov – Cogliano, Faksa, Comeau. Hlavní trenér: Jim Montgomery.
    Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt (A), Hague, Theodore, Holden, Merrill – Marchessault, W. Karlsson (A), R. Smith – Pacioretty, Eakin (A), Mark Stone – Tuch, Stastny, Glass – Carrier, Nosek, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Jake Brenk, Trevor Hanson. Čároví:Ryan Galloway, Brandon Gawryletz

Diváci: 18532