Finsko – Švédsko 5:1 (kon.) | Rusko – Česko 4:3 (1:0 po s.n.)
HC Slavia Praha
3:4 (1:0, 2:1, 0:3)
Piráti Chomutov
Sobota 14.12.2019, 16:45 • Zimní stadion Eden • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 6. kolo

Z pražského Edenu je to pro dnešek vše, mějte se fajn. (19:33:05)

Dnešní dramatický duel nakonec zvládli lépe hosté z Chomutova, kteří po parádním obratu berou všechny tři body! Slavia sice vedla už 3:1, Piráti ale ve třetí třetině zápas otočili a gólem z 59. minuty rozhodli o svém vítězství.

59:58
    Piráti zkusili gól do prázdné, ale je z toho zakázané uvolnění! Slavii zbývají dvě sekundy...

59:45
    Poslední sekundy, ale Slavia už to asi nestihne.

Piráti právě vstřelili branku!
    Prodloužení dost možná nebude! Nenápadná střela FILIPA DÖRINGA z pravého kruhu totiž zapadla přesně k zadní tyči a Piráti mají na dosah všechny tři body! Asistence: Lukáš Novotný.

58:21
    Nervozní zápas se blíží k finiši, ale teď jakoby ani jeden celek nechtěl udělat chybu. Vypadá to na prodloužení.

57:39
    Po delší době se před branku podívají i domácí poté, co Bajgar přikryl lapačkou nahození ze středního pásma.

57:22
    Další rána na Voleveckého, ten nyní drží svůj tým nad vodou.

57:12
    Hosté se dál drží v pásmu, což Slavia jen těžko pokrývá. Musí teď vsázet i na zvýšený důraz. Zatím to prochází bez faulu.

56:47

56:30
    Ekrt vypálil z levého křídla, Volevecký přikryl prosto u tyče.

55:58
    Útok hostů zastavil ofsajd, Slavia si může oddychnout.

55:20
    Nakonec mezi kruhy tvrdě vypálil Strážovský, brankář domácích měl co dělat, aby puk vyrazil.

55:06
    Piráti hladově krouží kolem branky Slavie...

Jakub Slunečko

Branky a nahrávky: 12. Stejskal (Hofmann), 36. Štancl (Vlasák, Hamršmíd), 40. Vlasák (Dráb, Kluch) – 23. Novotný, 43. Čech, 50. Pavlák (Vostiňák, Koblížek), 59. Döring (Novotný)

HC Slavia Praha: Volevecký (Náhončík) – Hrdlička, Stejskal, Svoboda, Weitz, Dráb, Palát, Kluch – Vlasák, Malínek, Jokl, Hamršmíd, Brummel, Skoupý, Novák, Hofmann, Štancl
    Piráti Chomutov: Bajgar (A. Strážovský) – J. Strážovský, Frollo, Perný, Husinecký, Badinka, Döring – Spudich, Koblížek, Šugár, Šilar, Vostiňák, Čech, Mišovic, Novotný, Czingel, Pavlák, Ekrt, Rindoš

Rozhodčí: Červenka – Hána, Kučera