Příbram – China Golden Dragon 13:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N 4:6 (kon.) | Nová Paka – Mostečtí Lvi 4:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Opava 1:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Žďár n/S 7:4 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 5:6 (1:2 po s.n.)
Písek – David Servis 2:4 (kon.) | Klatovy – Tábor 3:2 (kon.) | Bílina – Trutnov 2:4 (kon.)
Kobra – Kolín 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 9:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Nový Jičín 4:6 (kon.)
konec
HC Kobra Praha
2:5 (2:1, 0:4, 0:0)
SC Marimex Kolín
Sobota 14.12.2019, 18:00 • Zimní stadion Kobra Praha, Praha 4-Braník • 2. liga skupina Střed (ČR) • 25. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Pro dnešek je to ode mne, přeji hezký zbytek večera. (21:07:47)
   
  Na branickém ledě je dobojováno. Třetí třetina sice o něco lépe vyšla domácím, leč k žádné další gólové trefě nedošlo. Kozlové tak odstoupili svému dnešnímu soupeři v boji o první místo na rozdíl čtyř bodů po zcela zasloužené výhře.
   
  Konec zápasu.
   
  59:53
  Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Lukáš Tondr – 2 min., sekání).
   
  59:50
  Ještě v posledních vteřinách musel Langer hasit střelu.
   
  59:19
  Heldákův nájezd ale Kozli rychle obrátili. Jejich fanoušci navíc, posilněni alkoholem a jistou výhrou, nadšeni zpívají Kolíne, Kolíne. I František Kmoch by jistě byl hrdý.
   
  58:58
  Do poslední minuty hry vstoupila Kobra rozehrávkou od vlastní branky.
   
  58:17
  Šestý gól Kolína už měl na své holi Václav Jankovský, který se zjevil sám před Langerovou brankou. Sudí mu ale odpískali hru vysokou holí a vhazovalo se tak před Sejpalem.
   
  57:55
  Své tvrdé ruce vyzkoušel Milan Davídek. Kotouč se ale po jeho dělovce pouze sklouzl po plexiskle nad brankou a dopadl za branku.
   
  57:13
  Kobra brejkem obrátila hru, cestu ji ale zastavilo postavení mimo hru na modré čáře. Vhazovalo se tak ve středním pásmu.
   
  56:48
  Kolínští se ovšem dostali před soupeřovu branku. U Langera se tak rozhořel tuhý boj o kotouč, který ukončili až sudí když ztratili puk z dohledu.
   
  55:47
  I po vyrovnání početních sil to je Kobra, která si počíná aktivněji v útočném pásmu. Stále ale ze svých šancí dokáže vytěžit jen pramálo.
   
  55:16
  Hosté v plném počtu.
   
  55:13
  Ještě v posledních vteřinách přesilovky Kobra rozehrává od vlastní branky.
   
  54:29
  Do střely se mohl dostat Milan Davídek. Letící kotouč po ledě ale přesně nepodebral a ten mu tak poodjel k mantinelu.
   
  53:27
  Další přesilovka ještě více podtrhla útočné snažení Kobry v pásmu. Kolín se ale, za vydatné podpory vlastních fandů, celkem usilovně brání.
   
  53:16
  Vyloučení v týmu SC Kolín (Radek Jelínek – 2 min., podrážení).
   
  51:57
  V posledních chvílích se hra celkem uklidnila. Byť o něco málo více ze hry má Kobra, která zaujmula pozice v útočném pásmu.
   
  49:47
  Na puku jsou domácí hokejisté, kteří se pokusili o úspěšnou rozehrávku. Tedy až do středního pásma, kde Kolín otočil hru a znovu zaútočil na Langerovu svatyni.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 8. Heldák (Furch, Kohút), 20. Heldák (Kohút, Antončík) – 16. Stehlík (Jankovský, Šafránek), 23. Šafránek (Pýcha), 28. Březina (Semirád, Šafránek), 36. Semirád (Šafránek), 40. Mašín (Pýcha, Šafránek)


  HC Kobra Praha: Sochůrek (41. Langer) – Popela, Antoš, Šteiner (A), Mrkvička, Valík – Tondr, Davídek, Hlinka, Šťastný, Petrov, Kohút, Heldák, Bárta, Bříška (A), Hrubý, Furch, Novák, Antončík.
  SC Marimex Kolín: Sejpal (Hermann) – Nutil, Jelínek, Hanzl, Pýcha, Březina, Barták, Havelka – Stehlík, Kysela, Netušil, Semirád, Malý (C), Mašín, Kozák, Martínek, Zumr (A), Jankovský, Němec, Šafránek (A).

  Rozhodčí: Vokřál – Maňák, Teršíp
  thejrc.org