Boston – Los Angeles 3:4 (po pr.) | Toronto – Buffalo 5:3 (kon.) | Tampa – Ottawa 4:3 (po pr.)
Philadelphia – Anaheim 4:1 (kon.) | NY Islanders – Nashville 3:8 (kon.) | Detroit – Columbus 3:5 (kon.)
Winnipeg – Carolina 3:6 (kon.) | Calgary – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:3 (kon.)
Vegas – Minnesota 3:2 (kon.) | San Jose – Arizona 2:3 (kon.)
Winnipeg Jets
3:6 (1:1, 1:4, 1:1)
Carolina Hurricanes
Středa 18.12.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

51:09
    Sebastian Aho byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Winnipeg může snížit během druhé přesilové hry.
    37:52 Ještě jednou magický gól v podání Andreje Svečnikova!

37:52
    Anthony Bitetto byl vyloučen na dvě minuty za držení a Carolina si po komerční přestávce zahraje druhou přesilovou hru v zápase. Úvodní dnes využít dokázala.

17:25
    Domácí Josh Morrissey zabránil gólu, když z brankoviště domácího Winnipegu odpálil puk do ochranné sítě. Následovala komerční přestávka a trest za zdržování hry po vystřelení kotouče mimo ledovou plochu Bell MTS.

13:44
    Jake Gardiner byl vyloučen na dvě minuty za držení a Winnipeg si zahraje úvodní přesilovou hru zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 20. Roslovic (Ehlers, Wheeler), 33. Laine (Beaulieu), 53. Scheifele (Wheeler, Pionk) – 19. Wallmark (Niederreiter, Dzingel), 29. Aho (T. Teräväinen, Slavin), 34. Svečnikov, 37. Aho (Niederreiter, D. Hamilton), 39. J. Staal (Aho, D. Hamilton), 44. J. Staal (D. Hamilton, Foegele)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (41. Brossoit) – Morrissey (A), Poolman, Sbisa, Pionk, Bitetto, Beaulieu – Connor, Scheifele (A), Laine – Ehlers, Wheeler (C), Roslovic – Copp, Lowry, G. Bourque – Luoto, N. Shore, L. Shaw. Hlavní trenér: Paul Maurice.
    Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – Slavin (A), D. Hamilton, Edmundson, Pesce, Gardiner, T. van Riemsdyk – Svečnikov, J. Staal (C), Foegele – Niederreiter, Aho, T. Teräväinen – Dzingel, Wallmark, Nečas – B. McGinn, Martinook (A), Gibbons. Hlavní trenér: Rod Brind'Amour.

Rozhodčí: Pierre Lambert, Dan O'Halloran. Čároví: Andrew Smith, Brian Murphy

Diváci: 15325