Boston – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.) | Tampa – Dallas 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Buffalo 6:1 (kon.)
Columbus – Los Angeles 3:2 (po pr.) | Ottawa – Nashville 5:4 (po pr.) | Winnipeg – Chicago 1:4 (kon.)
Calgary – Montreal 3:4 (po pr.) | Colorado – Carolina 1:3 (kon.) | Arizona – Minnesota 5:8 (kon.)
Vancouver – Vegas 5:4 (po pr.)
Vancouver Canucks
5:4 (3:1, 0:2, 1:1 - 1:0)
Vegas Golden Knights
Pátek 20.12.2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 11:17 (06:55:21)

1. Elias Pettersson (VAN) 2+0
    2. Mark Stone (VEG) 1+1
    3. Christopher Tanev (VAN) 1+0

Vegas snad poprvé v sezóně dokázalo ze zápasu, v němž prohrávalo o dvě branky dokázalo získat bod. V zápase Canucks prohrálo 1:3 a 3:4, vždy dokázalo vyrovnat, zápas dostalo do prodloužení, ve kterém se prosadil domácí celek, který vyhrává.

61:30 Christopher TANEV - 5:4

61:30
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Autorem branky je CHRISTOPHER TANEV. Asistence: Bo Horvat a Brock Boeser.

61:20
    Marc-Andre Fleury senzačně vychytal soupeře.

60:47
    Nyní mají kotouč domácí, kteří se snaží něco vymyslet v útočném pásmu.

60:14
    Hosté svou velkou šanci neproměnili.

60:01

Hostující celek dokázal smazat dvoubrankové manko. Za stavu 4:4 ( Antoine Roussel, Tanner Pearson, Elias Pettersson a Elias Pettersson – Jonathan Marchessault, Reilly Smith, Nick Holden a Mark Stone) uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30

59:08
    Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu Vegas.

58:51
    Další nepřesný pas na modrou čáru, znovu se hraje ve středním pásmu.

58:35
    Vegas přichází o útočné pásmo.

57:55
    Paul Stastny mohl rozhodnout, ale brankáře nepřekonal. Jacob Markström (Vancouver) skvěle zasáhl.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Roussel (Gaudette, Virtanen), 8. Pearson (Leivo, Virtanen), 20. E. Pettersson (J. T. Miller), 50. E. Pettersson (Boeser), 62. Ch. Tanev (Horvat, Boeser) – 14. Marchessault (W. Karlsson, R. Smith), 32. R. Smith (Marchessault, W. Karlsson), 33. Holden (Mark Stone, Engelland), 56. Mark Stone (Pacioretty, Theodore)

Vancouver Canucks: DiPietro (Markström) – Jo. Benn, Ch. Tanev, Q. Hughes, T. Myers, Fantenberg, Stecher – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat, Leivo – Roussel, Gaudette, Virtanen – Motte, Beagle, Schaller.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Merrill, Theodore, Engelland, Holden, Hague – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Zykov, Stastny, Tuch – Carrier, Nosek, Reaves.

Rozhodčí: Nicholson, Rehman – Gawryletz, Galloway

Diváci: 18.871