Mladá Boleslav – V.Popovice 3:4 (1:2 po s.n.) | Pelhřimov – Radomyšl 4:3 (kon.) | Kolín B – Kralupy n. Vltavou 3:8 (kon.)
po s.n. (1:2)
BK Mladá Boleslav
3:4 (2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)
HC Slavoj Velké Popovice
Sobota 21.12.2019, 17:00 • ŠKO ENERGO ARÉNA • Krajská liga: Středočeský kraj • 15. kolo

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slavoj Velké Popovice.
    Rozhodující nájezd si připsal MARTIN VACEK, a vystřelil tak svému týmu druhý bod z boleslavského ledu.

59:46
    Oddechový čas pro domácí.

59:46
    Je tu ještě jedno vyloučení. Za napadení jednoho z boleslavských hráčů u mantinelu vyfasoval menší trest Lukáš Kukačka (VPO).

58:08
    Za sekání byl na dvě minuty vykázán Ondřej Bílek (MBL).

57:12
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Z kruhu namířil ONDŘEJ BÍLEK a našel skulinku přesně u levé tyče. Domácí vyrovnali na 3:3. Asistence: Dominik Tregl.

56:51
    Hosté budou hrát tři proti pěti. Dvě minuty za hrubost dostal jeden z hostů. Kapitán Velkých Popovic dlouho diskutoval s hlavním sudím, ten se ještě poradil s čárovým kolegou, ale trest platí. Na trestnou lavici odjel Lukáš Kukačka (VPO), tři na pět by se mělo hrát dlouhých 97 sekund.

56:28
    Šance pro Mladou Boleslav. Za hákování byl na dvě minuty vyloučen Martin Nejedlý (VPO).

54:26
    Vyloučení na obou stranách. Za držení byli shodně vykázáni na dvě minuty Ondřej Bílek (MBL) a Lukáš Kukačka (VPO).

52:32
    Velké Popovice tak otočily průběh zápasu a vedou v Mladé Boleslavi 3:2, připomínáme, že skóre v úvodu onlajnu nezobrazuje z důvodu technických problémů skutečný stav. Přehled gólů naleznete v sekci "branky".

52:32
    Velké Popovice právě vstřelily branku!
    Do levého kruhu si i s pukem najel JAN SYNÁČ a vymetl pravý horní roh Kmecovy brány. Asistence: Lukáš Kukačka.

50:12
    Domácí půjdou do čtyř. Menší trest za hákování dostal František Uřidil (MBL).

50:02
    V mladoboleslavském brankovišti byla velká skrumáž, po níž puk nakonec skončil za brankovou čárou, jenže hlavní rozhodčí rozpažil. Proč, to těžko říct, nicméně diskutujícím velkopopovickým hráčům nevyhověl.

Omlouváme se za chybné skóre v kartě tohoto zápasu, je způsobeno technickými problémy. Přehled gólů naleznete v kartě branek. Děkujeme za pochopení.

38:14
    Po střele z kruhu vyrovnal JAN SYNÁČ. Asistence: Lukáš Kukačka.

34:20
    V oslabení jel sám na bránu Franc a zakončil mezi betony, jenže brankář puk vyrazil.

33:44
    Po jedné ze střel zazvonila tyč mladoboleslavské branky.

33:11
    Hosté ujížděli na bránu, z čehož gól nepadl. Následně dostal dvě minuty za sekání Lukáš Christov (MBL).

26:23
    Školácká chyba boleslavského brankáře. Matěj Kmec si moc vyjel z brankoviště, toho využil JAKUB TABÁŠEK, který objel bránu odjel a zakončil do prázdné. Bez asistence.

20:20
    Domácí faulovali za svou bránou, za což dostal Lukáš Franc (MBL) za krosček na dvě minuty.

18:28
    Ondřej Bílek (MBL) byl potrestán na dvě minuty za vysokou hůl.

14:21
    DOMINIK TREGL si najel mezi kruhy, odkud našel místo v levé části Lorencovy brány. Bez asistence.

11:48
    První vyloučení zápasu. Za hákování byl na dvě minuty vyloučen Jan Vondrlík (MBL).

07:41
    ŠKOENERGO aréna potemněla, což znamená jediné – domácí vstřelili branku. Na konci povedené souhry stál FRANTIŠEK UŘIDIL, který poslal Bruslaře do vedení. Asistence: Dominik Ďuráč.

00:19
    Utkání sleduje 70 diváků.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 8. Uřidil (Ďuráč), 15. Tregl, 58. Bílek (Tregl) – 27. Tabášek, 39. Synáč (Kukačka), 53. Synáč (Kukačka), rozh. náj. Vacek