Nové Zámky – Zvolen 0:6 (kon.) | Miskolc – Poprad 3:2 (kon.) | MAC Budapešť – Banská Bystrica 2:5 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Trenčín 4:2 (kon.) | Nitra – Detva 5:1 (kon.) | Košice – HC Slovan 2:1 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
HK Poprad
sk Čtvrtek 26.12.2019, 17:00Tipos Extraliga (SR) • 34. kolo

58:57
    S vylúčeniami sa to pre tento zápas ešte nekončí. Dve minúty dostáva Aleksandar Magovac, ktorý si odsedí trest za príliš veľa hráčov na ľade.

56:45
    Za podrazenie už na trestnej lavici sedí Ján Ťavoda. Miškovec teda bude hrať presilovku.

54:36
    Medzi kruhy si veľmi pekne našliapol Magovac, ktorý dostal dobrú prihrávku od Jacobsa, no nedokázal z nej vyťažiť, i keď sa už pohyboval tesne pred bránkoviskom.

50:24
    Presilovku bude hrať celok Popradu. Jesse Dudás dostáva dve minúty za seknutie. Vhadzuje sa pred Rajnom.

50:20
    Už po niekoľkýkrát v zápase sledujeme obojstranné vylúčenie a trestov je v tomto zápase už viac ako dosť. Nikandrosz Galanisz dostáva dve minúty za hrubosť a Samuel Takáč za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

45:54
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Preisinger – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (St. Pierre – 2 min., hrubosť).

40:12
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Beach – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Vandas – 2 min., hrubosť).

40:00
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Paukovček – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Göz – 2 min., hrubosť).

39:08
    Miškovec dal gól!
    Domáci hokejisti idú v závere tretiny do vedenia. Šikovne to urobil z pravého kruhu Beauviller, ktorý vystrelil, Vošvrda vyrazil pred seba, prikorčuľoval tam NIKANDROSZ GALANISZ a pohodlne dorazil.
    Asistencia: Francis Beauviller.

38:36
    Sledujeme opäť obojstranné vylúčenie. /Petr Ulrych dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou a David Rodman rovnaký trest, ale za hrubosť.

37:32
    Sledujeme ďalšie vylúčenie v popradskom drese. Joona Erving ide na trestnú lavicu za krosček.

36:07
    Sledujeme obojstranné vylúčenie. Po strele na Vošvrdu sa pred bránkou Popradu odohral menší súboj, Ján Ťavoda dostáva dve minúty za seknutie a Francis Beauviller takisto za seknutie.

35:50
    Poprad dal gól!
    Poprad prichádza s vyrovnávajúcim gólom. Ulrych zastavil rozohrávku súpera pri mantineli, posunul puk pred bránku MICHALOVI KRÁLIKOVI, ktorý si ho prehodil na forhend a pod hornú žrď zakončil. Jeho presný zásah je navyše premiérovým v seniorskom drese.
    Asistencia: Petr Ulrych.

31:06
    Kyle Beach prekorčuľoval dopredu, spracoval si prihrávku na osi ihriska, dostal sa pred brankára Vošvrdu, no jeho samostatný únik zakončil strelou do lapačky.

28:59
    Poprad bude hrať presilovú hru. Kyle Beach dostáva dve minúty za podrazenie.

26:26
    Budeme sledovať presilovku DVTK Miškovec. Dve plus dve minúty dostáva Petr Ulrych za seknutie a hrubosť.

22:22
    Poprad získava presilovú hru. Bálint Magosi dostáva dve minúty za napadnutie.

15:24
    Podtatranci sa pozviechali a otrepali z dvoch olov a znižujú stav stretnutia. Paukovček vyhral buly v útočnom pásme dozadu na PETRA ULRYCHA, ktorý sa oprel do puku a tvrdo prekonal Rajnu.
    Asistencia: Lukáš Paukovček.

14:28
    Handlovský pokračoval vo svojej práci a prihrávkou medzi kruhy našiel Vandasa, ktorý pálil. Rajna vyrazil pred seba, Preisinger dorážal do bránky, no gól hlavný rozhodca neuznal pre postavenie hráča v bránkovisku.

12:37
    Od modrej čiary sa k strele dostal Božoň, ktorý vyzval na dorážku Karteruda, ktorý si aj položil gólmana Rajnu, ale potom trafil do jeho betónov.

09:35
    Na brankárskom poste Popradu nastáva pomerne rýchlo zmena. Patrik Nechvátal inkasoval dva kúsky a porúča sa. Tomáš Vošvrda ide na jeho miesto.

09:35
    Domáci idú do dvojgólového vedenia v stretnutí. Strela od modrej čiary z hokejky Szirányiho nebola pre Nechvátala viditeľná, navyše ju pekne tečoval FRANCIS BEAUVILLER a hosťujúcemu gólmanovi nedal šancu.
    Asistencia: Bence Szirányi.

05:27
    Tak napokon je prvý presný gólový zásah v tomto stretnutí odobrený aj videorozhodcom. Ako som teda uviedol, KYLE BEACH medzi kruhmi šikovne uchmatol puk Ťavodovi a parádnou strelou švihom prekonal brankára Nechvátala.
    Bez asistencie.

05:20
    Tak možno sme svedkami prvého gólového zápisu v zápase. V rozohrávke urobil chybu popradský obranca Ťavoda. Puku sa zmocnil Kyle Beach medzi kruhmi, vystrelil a nevedno, či trafil hornú alebo zadnú žŕdku v bráne. Rozhodca si ide situácie overiť.

03:58
    Sily na ľade sa však pomerne rýchlo vyrovnávajú. Davis Vandane dostáva dve minúty za hákovanie.

03:32
    Miškovec získava ako prvý tím presilovú hru. Dve minúty za podrazenie dostáva Joona Erving.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 6. Beach, 10. Beauviller (Szirányi), 40. Galanisz (Beauviller) – 16. Ulrych (Paukovček), 36. Králik (Ulrych)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna – Láda, Vandane, Göz, Dudás, Szirányi, Vojtkó, D. Kiss, Farkas – Beach, St. Pierre, Rodman – Beauviller, Miskolczi – Harrison, Galanisz, Magosi – Ritó, Tousignant, P. Kiss
    HK Poprad: Nechvátal (10. Vošvrda) – Kozák, Fabian, Erving, Ulrych, Magovac, Ťavoda, Božoň – Handlovský, Preisinger, Vandas – Takáč, Zagrapan, Svitana – Jacobs, Paukovček, Karterud – Matej Paločko, Bjalončík, Kundrik – Králil

Rozhodčí: Adamec, Lokšík – Bogdaň, Jurčiak