Kobra – Písek 3:6 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 1:7 (kon.)
Havířov – Litomyšl 9:3 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Přerov – Šumperk 1:5 (kon.)
HCM Warriors Brno
1:7 (1:3, 0:1, 0:3)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 26.01.2020, 14:30DHL Extraliga juniorů • Skupina B

Konec zápasu. (16:52:23)

57:13
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kočí – 2 min., podrážení).

56:37
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Klimeš – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Holáň – 2 min., sekání + 2 min., hrubost). Trest odpyká Houser.

53:17
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAKUB APOLENÁŘ. Asistence: Jan Vašenka a Patrik Zeman.

52:52
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Miloš – 2 min., vysoká hůl).

50:51
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Karpíšek – 2 min., sekání).

48:38
    Oddechový čas pro domácí.

44:57
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Antoňů – 2 min., podrážení).

43:25
    Autorem branky je ADAM HILŠER, který tak kompletuje hattrick. Asistence: Jan Vašenka a Patrik Zeman.

41:29
    Autorem branky je JAN VAŠENKA. Asistence: Martin Baďura.

40:01

40:00

31:31
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Krška – 2 min., držení).

29:45
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (hráčská lavice – 2 min., příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vysloužil.

26:55
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Apolenář – 2 min., hrubost).

20:52
    Autorem branky je ADAM HILŠER. Asistence: Daniel Klímek a Patrik Zeman.

20:01

20:00

18:34
    Autorem branky je DANIEL KLÍMEK. Asistence: Stanislav Kunst a Adam Hilšer.

15:05
    Autorem gólu je ADAM HILŠER. Asistence: Daniel Klímek.

13:52
    Warriors Brno právě vstřelili branku!
    Autorem branky je ALEX MUDRYCH. Asistence: Tadeáš Del Favero, Tomáš Antoňů.

09:58
    Autorem gólu je JAKUB APOLENÁŘ. Asistence: Daniel Klímek, Martin Kožený.

06:44
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Mituchovič – 2 min., hákování).

00:01

HCM Warriors Brno: Kašpar (Hollý) – Miloš, Mituchovič, Daněk, Klimeš, Bocián, Sedláček – Žák, Ludvík, Antoňů, Rašovský, Vysloužil, Krška, Del Favero, Karpíšek, Mudrych, Marčík, Staněk, Orsech.

VHK ROBE Vsetín: Málek (Tkadlec) – Holáň, Houser, Zeman, Kožený, Kočí, Kunst – Hilšer, Vašenka, Apolenář, Vrána, Novosad, Klímek, Baďura, Vavřík, Frimel.

Rozhodčí: Sofka – Czubaj, Husák.

Junioři začali minulý týden na domácím ledě, kde vyzvali šumperské Draky. Zápasy s tímto soupeřem byly vždy vyrovnané a ani nyní se Valachům v první třetině nedařilo. Pak se projevila absence několika hráčů Šumperka. Draci přijeli jen se čtyřmi obránci a osmi útočníky, přičemž Vsetín rozhodl pěti brankami ve druhé třetině a připsali si tři body za vítězství 7:3. K druhému zápasy vyjeli Vsetínští do Havířova. V souboji o druhé místo podlehli AZetu jasně 0:6.

Utkání na ledě poslední celku tabulky se odehraje v neděli. Warriors v dosavadním průběhu soutěže vyhráli pouze pětkrát a jedno vítězství si připsali i v předminulém kole proti Porubě, vítěznou branku ve třetí třetiny vstřelil Bronislav Vysloužil. Utkání minulého týdne se ale Brnu vůbec nepovedlo. Warriors se vydali do Přerova, odkud odjeli s výpraskem 0:11. Před duelem se Vsetínem čeká Brněnské ještě utkání s Havířovem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Anna Pavlína Sedláčková

Branky a nahrávky: 14. Mudrych (Favero, Antoňů) – 10. Apolenář (Klímek, Kožený), 16. Hilšer (Klímek), 19. Klímek (Kunst, Hilšer), 21. Hilšer (Klímek, Zeman), 42. Vašenka (Baďura), 44. Hilšer (Vašenka, Zeman), 54. Apolenář (Vašenka, Zeman)