Buffalo – Detroit 3:2 (kon.) | Toronto – Arizona 3:2 (po pr.) | New Jersey – Florida 3:5 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 5:3 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 1:2 (po pr.) | Minnesota – Vegas 4:0 (kon.)
Winnipeg – NY Rangers 1:4 (kon.) | Dallas – Carolina 4:1 (kon.) | Colorado – Ottawa 3:0 (kon.)
Edmonton – Chicago 5:3 (kon.)
Toronto Maple Leafs
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
Arizona Coyotes
Středa 12.02.2020, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

59:25
    Zach Hyman fauloval ihned po vhazování v obranném pásmu a byl vyloučen na dvě minuty za podrážení.

53:19
    Phil Kessel byl vyloučen za podrážení a nyní během přesilové hry mohou rozhodnout zápas Maple Leafs.

49:21
    Kyle Clifford byl vyloučen na dvě minuty za držení hole a Arizona má příležitost rozhodnout dnešní střetnutí.

33:27
    Nick Schmaltz byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Leafs si nyní zahrají druhou přesilovou hru v zápase.

25:24
    Jake Muzzin fauloval v levém kruhu obranného pásma a vzápětí byl vyloučen na dvě minuty za sekání. Trest.

10:03
    Jakob Chychrun teď dostal dvě minuty za podrážení a Leafs si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 15. Hyman (Barrie, Kerfoot), 42. Hyman (Tavares, Kerfoot), 64. Kapanen – 2. Dvorak (Ekman-Larsson, Garland), 40. Söderberg (Richardson, Chychrun)

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (Hutchinson) – Holl, Muzzin, Barrie, Dermott, Liljegren, Sandin – Marner (A), Matthews (A), W. Nylander – Hyman, Tavares (C), Kerfoot – Kapanen, Spezza, A. Johnsson – Åberg, Engvall, Clifford. Hlavní trenér: Sheldon Keefe.
    Arizona Coyotes: Hill (Raanta) – Hjalmarsson (A), Ekman-Larsson (C), Goligoski, Chychrun, Ljubuškin, Oesterle – Garland, Dvorak, Hall – Kessel, Stepan (A), Crouse – Hinostroza, Schmaltz, Keller – Fischer, Richardson, Söderberg. Hlavní trenér: Rick Tocchet.

Rozhodčí: Francis Charron, Mitch Dunning. Čároví: Mark Shewchyk, Steve Barton

Diváci: 19039