Boston – Montreal 4:1 (kon.) | Los Angeles – Calgary 5:3 (kon.) | Vancouver – Chicago 3:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
HC Litvínov
Čtvrtek 13.02.2020, 15:00 • WERK ARENA • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 15. kolo

Konec zápasu. (17:16:38)

61:46
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté se radují minimálně z velmi sporného gólu a tím i celkového vítězství v zápase. Přestože si hlavní rozhodčí Denis Čahoj nebyl jistý tím, zda puk přešel za brankovou čáru a vypadalo to, že střelu Deje zastavila horní tyč, rozhodl se nakonec Litvínovu rozhodující gól přisoudit. Autorem "trefy" je Daniel Dej. Bez asistence.

61:04
    Petrovský se blýskl individuální akcí a dostal se až k zakončení, to ale nemělo potřebnou přesnost a razanci.

60:08
    Pánek se vrací do hry, domácí jsou kompletní a do přerušení budeme hrát čtyři na čtyři.

60:01

Litvínov vstoupí do prodloužení v přesilové hře, z trestu Halouzky, respektive Pánka, už však zbývá pouze osm sekund.

Třinec se v poslední třetině dočkal vyrovnání po gólu Przybyly a jelikož další branka už v základní hrací době nepadla, čeká nás prodloužení.

Nastavený čas začne přibližně v 17:07.

60:00

59:59
    Oddechový čas Vervě vůbec nepomohl. Hostující hráči se za více než minutu ani neusadili v útočném pásmu.

58:50
    Przybyla s Petrovským dostali Litvínov z útočného pásma, do konce základní hrací doby zbývá 70 sekund.

58:08
    Před startem početní výhody sahají litvínovští trenéři po oddechovém čase.

58:08
    Litvínov má skvělou šanci na rozhodnutí zápasu. Dvě minuty za nedovolené bránění si totiž vykoledoval domácí brankář Halouzka. Trest pro třineckého brankáře odpyká Pánek.

55:48
    Tomiczek vytlačil Martínka za modrou čáru a hosté musí vyklidit útočné pásmo.

54:19
    Volas si na modré čáře počíhal na Wernera a tvrdým zákrokem poslal litvínovského hráče k ledu. Hra následně musela být přerušena, jelikož se Werner dlouho nezvedal, teď už ale míří na střídačku.

54:04
    Od vyrovnání Ocelářů jsme na ledě mnoho šancí neviděli a hra se po většinu času jen stěhuje z jednoho pásma do druhého.

51:22
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři se nakonec přece jen radují z vyrovnání. Servác Petrovský naservíroval puk před branku, odkud zakončoval PETR PRZYBYLA a jelikož se Čermák nepřesunul včas, svítí na světelné kostce skóre 1:1: Asistence: Servác Petrovský, Patrik Buják.

51:13
    Žabka opět vyprášil jen lapačku Čermáka, protože však litvínovský brankář kotouč neudržel, mohou Oceláři pokračovat ve hře.

49:18
    Pokus Vyhlídala z úhlu trefil jen hruď připraveného Halouzky, vhazovat se bude po levici třineckého brankáře.