Osasuna – Espanyol 1:0 (kon.) | Valladolid – Ath. Bilbao 1:4 (kon.) | Levante – Granada 1:1 (kon.)
Villarreal – Leganés 1:2 (kon.) | Real Betis – Real Madrid 2:1 (kon.)
CA Osasuna
1:0 (0:0)
Espanyol Barcelona
Neděle 08.03.2020, 12:00 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španělská LaLiga • 27. kolo

Rozhodčí Ricardo De Burgos dnes naposledy foukl do píšťalky a ukončil zápas, ve kterém Osasuna zvítězila nad Espanyolem 1:0. O jedinou branku zápasu se postaral v 51. minutě R. Torres, který bezpečně proměnil pokutový kop. Druhý poločas byl pohlednější, než ten první a přinesl několik šancí, avšak další gól jsme už neviděli. Hosté dohrávali v 10 hráčích, protože v 83. minutě se nechal vyloučit brankář Diego López, místo kterého šel do brány Cabrera a naštěstí toho moc řešit nemusel. Espanyol Barcelona zůstává na poslední 20. příčce a Osasuna se posunula na 11. pozici. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního dne. (14:06:18)

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Iñigo Pérez (CA Osasuna).

90+3
    Cabrera musel jít do brány místo vyloučeného brankáře a nyní si hráč Espanyolu připsal první úspěšný zákrok.

90+3
    Vypadá to, že Osasuna už si stav skóre pohlídá a v dnešním utkání zvítězí. Běží poslední nastavená minuta a domácí tým je u míče.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Osasuna využívá posledního střídání: ze hry odešel R. García a místo něj přišel Vidal.

89
    Martínez si v závěru připsal úspěšný zákrok, když zlikvidoval soupeřovu střelu, která však ale byla spíš taková pozdravná.

88
    Oier se provinil proti pravidlům a byl potrestán žlutou kartou.

87
    Útočnou akci domácích zastavil praporek sudího, který signalizoval ofsajd.

86
    R. Torres zahrával volný přímý kop a vsadil na střelu, která se mu vůbec nepodařila.

85
    Protože Espanyol už vyčerpal všechna střídání, tak do branky musí jít hráč z pole a bude to Cabrera.

83
    Diego López zahrál rukou mimo svoje území a od rozhodčího vyfasoval žlutou kartu. Bohužel tato karta je pro Lópeze dnes už druhá a musí předčasně do sprch.

82
    Espanyol by rád vyrovnal a odvezl si alespoň bod za remízu, ale Osasuna svému soupeři nic nedovoluje.

78
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Enric Gallego, přichází Marc Cardona.

77
    R. García si v souboji počínal nedovoleně a za svůj prohřešek vyfasoval žlutou kartu.

75
    Poslední střídání hostů: dohrál kapitán Javi López a místo něj naskočil na zelený pažit Gómez.