Saint-Étienne – Bordeaux 1:1 (kon.) | Rennes – Montpellier 5:0 (kon.) | Lille – Lyon 1:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (0:0)
Girondins Bordeaux
Neděle 08.03.2020, 15:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:56:36)

Utkání končí remízou, což není kdovíjaký výsledek hlavně pro domácí mužstvo, které potřebuje body, jako sůl. Dnes se však dlouho nic nedělo, pak v 65. minutě udeřili hosté, na což domácí zareagovali hned v 68. minutě vyrovnávacím gólem a pak už se znovu nic nedělo. Bod pro ASSE je málo, Girondins, po vedoucím gólu a poté i po vyloučení domácího Camary, sahalo po vítězství, takže ani hosté moc konečnou remízu neslaví.

90+6

90+5
    Žlutou kartu dostává Charles Nathan Abi (AS Saint-Étienne).

90+3
    Útočným faulem končí akce domácích, rozehrává z vlastního vápna gólman Benoît Costil.

90+2
    Žlutou kartu dostává Youssouf Sabaly (Girondins Bordeaux FC).

90+1
    Girondins tak má dost času na vstřelení rozhodujícího gólu.

90
    Nastavuje se šest minut.

88
    Jessy Moulin (Saint-Étienne) vykopává od své branky, nespěchá, viditelně šetří čas.

87
    Girondins s míčem na polovině ASSE, hosté nyní mohou, proti oslabenému soupeři, usilovat o vstřelení rozhodujícího gólu.

85
    Centr zamířil na bližší tyč, kde míč vybojoval bránící hráč Bordeaux a útočit mohou hosté.

84
    Rohový kop pro ASSE, domácí rozehrají z levé strany.

83
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Assane Dioussé.

83
    A znovu se nehraje, Arnaud Nordin (Saint-Étienne) padá na trávník poté, co ho zezadu podrazil Loris Benito.

82
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Yacine Adli, přichází François Kamano.

81
    Bylo by zajímavé spočítat, kolik času dnes hráči obou týmů proleželi na trávníku...

80
    Mathieu Debuchy (Saint-Étienne) leží na trávníku, v pokutovém území soupeře, zřejmě bude muset být ošetřován.

79
    Standardka domácích, z levé strany, na polovině soupeře... hodně nevydařená, míč pro Girondins.

78
    Hwang Ui-jo (Bordeaux) rozehrál z levé strany, domácí se ale ubránili.

Martin Dvořák

Branky: 68. Bouanga (Boudebouz) – 65. Maja

Karty:   22. M. Camara (SET), 59. Kolodziejczak (SET), 90+5. Abi (SET) – 28. Koscielny (BOR), 90+2. Sabaly (BOR)   75. M. Camara (SET)

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy, Saliba, Fofana, Kolodziejczak – Aholou (63. Nordin), M'Vila, M. Camara – Boudebouz (83. Dioussé), Diony (55. Abi), Bouanga.
    Náhradníci: Bajič – Dioussé, Trauco, Nordin, Macon, Abi, Honorat.

Girondins Bordeaux: Costil – Sabaly, Koscielny, Mexer, Benito – Aït Binnásir (63. Pardo), Otávio – Oudin, Kalu (72. Hwang Ui-jo), Adli (82. Kamano) – Maja.
    Náhradníci: Poussin – Pardo, Kamano, Jovanović, Hwang Ui-jo, Kwateng, Poundjé.

Rozhodčí: Léonard – Lang, Hebrard