Benátky n/J – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Kolín – Prostějov 2:3 (po pr.) | Kadaň – Jihlava 2:5 (kon.)
Sokolov – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Šumperk – Slavia 0:4 (kon.) | Kladno – Havířov 5:1 (kon.)
Přerov – Vsetín 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 5:4 (po pr.)
HC ZUBR Přerov
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Středa 23.09.2020, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 4. kolo

Já se s vámi pro dnešek z přerovské MEO Arény loučím, příště na počtenou! (20:32:25)

Do poslední třetiny domácí Přerov vstupoval s jednobrankovým vedením, a to se snažili Srdínkovi svěřenci rychle smazat. Zvýšenou ofenzivní aktivitu mohl v gól přetavit Kudělka, z odkryté klece však trestuhodně trefil pouze tyč. Dvořák musel lapit další dvě velké šance Vsetína a nakonec nepovolil ani v závěrečné vsetínské výhodě 6 proti 4, kterou 61 vteřin před koncem ukončil trefou do prázdné brány přes celé kluziště Filip Král. Z prvního moravského derby si tak tři body připisují domácí Zubři.

59:32
    Přerov hraje v plném počtu, dnešní tři body si už, na rozdíl od předešlého duelu s Kolínem, pravděpodobně pohlídá.
    58:59 Filip KRÁL - 3:1

58:59
    Přerov právě vstřelil branku!
    Jednašedesát vteřin před koncem třetiny je o vítězi pravděpodobně rozhodnuto! FILIP KRÁL se zmocnil kotouče v rohu vlastního pásma a z otočky trefil prázdnou bránu přes celé kluziště! Bez asistence.

58:37
    Březinova střela končí sražena v ochranné síti, Zubři mohou prostřídat síly na ledě, zatímco Vsetínští si jednu přidávají – Vsetín to zkouší v šesti bez brankáře.

58:21
    Vsetínští drží přesilovkovou formaci u puku, Strmeň stále zůstává v brankovišti.

58:02
    Poslední dvě minuty třetí třetiny byly rozehrány.

57:50
    Buly po levici Dvořáka.

57:32
    Oddechový čas pro hosty.

57:32
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Mikuláš Zbořil – 2 min., podrážení).

57:18
    Rehuš si vyměnil puk s Machačem, žádné nebezpečí z toho však pro domácí nevyplynulo.

56:27
    Vsetínští jsou směrem dopředu hodně aktivní. Za účelem získání kotouče však pootevírají prostor ve své obraně.

55:16
    O další závar před Dvořákem se postarala Pechancova formace, čas se ale hostům neúprosně krátí.

54:44
    Hra byla přerušena, puk letěl do ochranné sítě za Strmeněm.

54:06
    Dvořák nyní sklidil ovace publika, když se parádně roztáhl na brankové čáře a vychytal z bezprostřední blízkosti střílejícího forvarda hostů!

53:42
    Po gólech jsou zatím ve třetí třetině hladovější Vsetínští, kteří Dvořáka pravidelně zasypávají letmými i nebezpečnějšími pokusy.

52:22
    Dostálek uháněl na branku soupeře, nebyl ale sám, dotírající obránce jej dostihl a odzbrojil.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 9. Pšurný (Hrabal, Dostálek), 25. F. Král (Indrák), 59. F. Král – 33. Pechanec (Březina)

HC ZUBR Přerov: D. Dvořák (Holík) – Hrabal, F. Král, Kučeřík, Zbořil (A), Dluhoš, Dřímal, Gréč – T. Doležal (C), Pšurný (A), Dostálek – Svoboda, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, Indrák, Sebera – Dobša, Hajšman, Fencl.
    VHK ROBE Vsetín: Strmeň (Gába) – Ondračka, Smetana, Kudělka (C), Bartko, Hryciow, Jenáček, Jenáček – J. Kloz, R. Vlach, Klímek – Březina, Pechanec, Gorčík – Machač (A), Rehuš, Babka – Hořanský, Gajarský (A), Vítek.

Rozhodčí: Fiala, Koziol – Kleprlík, Konvička