Valladolid – Eibar 1:2 (kon.) | Atlético – Villarreal 0:0 (kon.) | Real Sociedad – Getafe 3:0 (kon.)
Elche – Huesca 0:0 (kon.) | Valencia – Real Betis 0:2 (kon.)
Real Valladolid
1:2 (1:1)
SD Eibar
Sobota 03.10.2020, 13:00 • Estadio Municipal José Zorrilla (Valladolid) • Španělská LaLiga • 5. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek sobotního dne. (14:56:28)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:20.

Je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavý zápas, který toho nabídl opravdu hodně. V prvním poločase se do vedení dostali hosté, když Burgos proměnil pokutový kop. Jenže ještě do přestávky zareagoval Toni Villa a bylo to 1:1. Těsně po změně stran mohli domácí obrat dokonat, jenže Sergi Guardiola neproměnil pokutový kop. Následně bylo k vidění ještě několik zajímavých střeleckých pokusů, ale na další branku se čekalo až do první nastavené minuty. Hosté se i bez vyloučeného Diopa vydali dopředu a po centru se prosadil Kévin Rodrígues. Eibar tedy i v deseti vyhrál na hřišti Valladolidu a vybojoval hodně cenné tři body.

90+7

90+6
    Poslední pokus domácích skončil ofsajdem.

90+6
    Žlutou kartu dostává Roberto Correa (SD Eibar).

90+5
    Poslední minutku mají domácí na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem.

90+4
    Domácí se ještě snaží, tlačí se dopředu, ale vypadá to, že hosté získají všechny tři body.

90+2
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Fede, přichází Waldo Rubio.

90
    Eibar právě vstřelil branku!
    Tak to je pořádná rána pro domácí Valladolid, protože v první nastavené minutě jdou hosté i v deseti do vedení 2:1! Po centru z levé strany se přesnou hlavičkou prezentoval KÉVIN RODRÍGUES.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Anaitz Arbilla.

88
    Takaši Inuj je ošetřován, takže chvíli se hrát určitě nebude.

87
    Domácí se pochopitelně stále tlačí dopředu, ale nemohou se dostat do zakončení.

85
    Domácí hráč se dostal na hranici velkého vápna, ale nakonec se provinil útočným faulem.

83
    A z následného rohového kopu nic nebylo. Na tahu je tedy domácí Valladolid.

82
    Nakonec z toho byla povedená přízemní střela, ale Roberto byl na svém místě a míč dokázal vyrazit!

81
    Hosté samozřejmě protestují, takže se stále nehraje.

Jakub Kopřiva

Branky: 38. T. Villa (Nacho Martínez) – 30. Burgos (pen.), 90. Kévin Rodrígues (Arbilla)

Karty:   22. Fede (RVL), 32. Aljámik (RVL) – 57. Eñaut (EIB), 59. Burgos (EIB), 90+6. R. Correa (EIB)   73. Papakouli Diop (EIB)

Neproměněná penalta: 49. Guardiola (RVL), brankář Dmitrović zneškodnil

Real Valladolid: Roberto – L. Pérez, Aljámik, Sánchez, Nacho Martínez – Orellana (66. Plano), K. Pérez, Fede (90+2. Rubio), T. Villa (78. Hervías) – Marcos André, Guardiola (65. Weissman).
    Náhradníci: S. Pérez – Míchel, Plano, Erenas, Zalazar Martínez, Weissman, Raúl García, Hervías, Rubio, Rubio, Bruno González.

SD Eibar: Dmitrović – R. Correa, P. Oliveira, Burgos, Rafa – S. Álvarez, Papakouli Diop – Eñaut (62. Kike García), Inuj (88. Arbilla), Kévin Rodrígues – Muto (77. Expósito).
    Náhradníci: Y. Rodríguez – Dufur, Kike García, Atienza, P. León, Quique, Arbilla, Tejero, Kądzior, Expósito, J. A. Martínez.

Rozhodčí: Díaz de Mera – Escuela, Garrido