Kazachstán – Faerské ostrovy 2:3 (kon.) | S. Makedonie – Černá Hora 2:1 (kon.) | Malta – Finsko 0:1 (kon.)
Slovensko – Lichtenštejnsko 6:0 (kon.) | Turecko – Kosovo 3:0 (kon.) | Řecko – Skotsko 1:0 (kon.)
Chorvatsko – Litva 7:0 (kon.) | Polsko – Lotyšsko 3:1 (kon.) | Bulharsko – Estonsko 3:0 (kon.)
Ukrajina – Sev. Irsko 3:0 (kon.) | Bosna – Belgie 3:2 (kon.) | Německo – Wales 2:1 (kon.)
Španělsko – Izrael 3:0 (kon.) | Rumunsko – Dánsko 1:1 (kon.) | Anglie – Albánie 5:0 (kon.)
Rakousko – Andorra 4:0 (kon.)
Bulharsko
3:0 (2:0)
Estonsko
Úterý 17.11.2020, 17:30 • Slavia (Sofie) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 5

Každopádně vítězství Bulharům zhořklo, neboť v souběžně hraném zápase Polsko porazilo Lotyšsko 3:1 a nakonec Bulharům patří třetí příčka, která již neznamená postup na ME. Estonsko i přes svou další prohru uhájilo předposlední pátou pozici, avšak s cejchem nejhorší obrany, která inkasovalo v součtu 34 branek! (19:30:06)

Bulharsko nakonec zvládá důležitý zápas a poráží Estonsko přesvědčivé 3:0. Druhý poločas rozhodně ubral na atraktivitě a často byla k vidění situace, kdy domácí drželi míč a v poklidu s ním kombinovali. Místy to vypadalo, jakoby se báli útočit, aby o své vedení náhodou nepřišli. Každopádně tato taktika jim vyšla a mohou slavit důležité vítězství.

90+4

90+3
    Bulhaři drží míč bezpečně daleko od své branky a již to nevypadá na nějakou změnu ve skóre.

90+1
    Nastavují se celkem čtyři minuty. Nicméně spíše se již dohrává utkání.

90
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Dimitrov, přichází Rusev.

89
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Krastev, přichází Jordanov.

89
    Nyní již o vítězství Bulharska není pochyb. Estonsko nejspíše ani v tomto zápase nedokáže vstřelit branku.
    88. Kalojan KRASTEV - 3:0

88
    Bulharsko právě vstřelilo branku!
    A tento roh nám přináší třetí branku domácích! Hezký centr dokázal využít KALOJAN KRASTEV, který přesně hlavičkoval do sítě.

87
    Dimitrov zakončoval přímo na branku ze standardní situace. Nömm skokem ke své tyčce dokázal vyrazit míč na roh!

86
    Estonsko se však stále a neúnavně snaží napadat kombinaci soupeře, ale nyní si jeden z hráčů pomohl faulem.

85
    Bulharsko se již snaží dohrát v poklidu tento zápas. Ostatně o to se snaží celý druhý poločas, kdy příliš Nömma neohrožovali. Nicméně nabité vedení jim stačí k vítězství.

83
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Järviste, přichází Komissarov.

81
    Z rohového kopu vyslal hráč Estonska centr na zadní tyč, kterou se pokoušel hráč hlavičkovat, ale míč byl příliš dlouhý.

80
    Časomíra nám ukazuje závěrečných deset minut zápasu. Bulhaři stále vedou dvou brankovým rozdílem a to díky dvěma slepeným brankám v prvním poločase.

80
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Rabotov, přichází Stojev.

79
    A nakonec to zkusil hráč střelou na branku a Naumov musel skokem ke své pravé tyči eliminovat hezký pokus!

78
    Šance pro hosty, jak se dostat na kontaktní branku. Ti se nyní domlouvají, jak naloží s nabídnutou standardní situací ze střední vzdálenosti.