Kazachstán – Faerské ostrovy 2:3 (kon.) | S. Makedonie – Černá Hora 2:1 (kon.) | Malta – Finsko 0:1 (kon.)
Slovensko – Lichtenštejnsko 6:0 (kon.) | Turecko – Kosovo 3:0 (kon.) | Řecko – Skotsko 1:0 (kon.)
Chorvatsko – Litva 7:0 (kon.) | Polsko – Lotyšsko 3:1 (kon.) | Bulharsko – Estonsko 3:0 (kon.)
Ukrajina – Sev. Irsko 3:0 (kon.) | Bosna – Belgie 3:2 (kon.) | Německo – Wales 2:1 (kon.)
Španělsko – Izrael 3:0 (kon.) | Rumunsko – Dánsko 1:1 (kon.) | Anglie – Albánie 5:0 (kon.)
Rakousko – Andorra 4:0 (kon.)
Bosna a Hercegovina
3:2 (2:1)
Belgie
Úterý 17.11.2020, 18:15 • Asim Ferhatović Hase Stadion, Sarajevo • Kvalifikace ME U21 • Skupina 9

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek večera. (20:11:49)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 2:5. Rohy: 3:13. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:7.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas, který nakonec skončil překvapivým vítězstvím domácí Bosny a Hercegoviny. Hostující Belgie, která byla favoritem zápasu, se sice rychle dostala do vedení, ale ještě do poločasu domácí zabrali a stav otočili. Ve druhém poločas se Bosna a Hercegovina dostala do vedení o dvě branky a nakonec to zvládla, protože Belgie dokázala v poslední minutě pouze snížit z pokutového kopu.

90+6

90+5
    Žlutou kartu dostává Dujmovič (Bosna a Hercegovina).

90+5
    Domácí mladíci zvládají konec utkání na jedničku a vypadá to, že získají hodně cenné tři body.

90+4
    Žlutou kartu dostává Sehič (Bosna a Hercegovina).

90+3
    Hosté se samozřejmě tlačí dopředu a snaží se alespoň vyrovnat. Domácí ale zatím náporu odolávají.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.
    90. Lois OPENDA - 3:2

90
    Belgie právě vstřelila branku!
    K míči se postavil LOIS OPENDA, který nezaváhal a hosté snižují na rozdíl jedné branky!

89
    Žlutou kartu dostává Mujakič (Bosna a Hercegovina).

88
    Pokutový kop pro Belgii!

86
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí jsou u míče a nikam samozřejmě nepospíchají.