Hellas Verona – Cagliari 1:1 (kon.) | AS Řím – Sassuolo 0:0 (kon.) | Parma – Benevento 0:0 (kon.)
Crotone – Neapol 0:4 (kon.) | Sampdoria – AC Milán 1:2 (kon.)
FC Crotone
0:4 (0:1)
SSC Neapol
Neděle 06.12.2020, 18:00 • Stadio Ezio Scida (Crotone). • Italská Serie A • 10. kolo

Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního večera. (19:59:29)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:8.

Zatímco první půle byla ještě relativně vyrovnaná, v té druhé měli hosté navrhl, přidali další tři góly a zasloužen si z Crotone odváží tři body za vítězství. Nutno podotknout, že domácí hráli od 50. minuty v oslabení, neboť po celkem zbytečném zákroku byl vyloučen Jacopo Petriccione.

90+3

90+3
    Hosté drží míč a v klidu vyčkávají na závěrečný hvizd.
    90+1. Andrea PETAGNA - 0:4

90+1
    Neapol právě vstřelila branku!
    Favorit v úplném závěru ještě výsledek kosmeticky upravuje. Mertens parádní přihrávkou vyslal do šance svého spoluhráče a ANDREA PETAGNA tvrdou ranou překonal Cordaze, který si sice na míč sáhl, ale vyrazit jej nedokázal.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Míč končí u Politana, který tak po hodně dlouhé době má aspoň nějakou práci. Ve druhé půli se spíš nudí.

88
    Domácí jsou zatlačeni na své polovině a vymýšlí, kudy vést útok. Dočkají se aspoň čestného úspěchu?

86
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Simeon Nwankwo, přichází Denis Dragus.
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Pedro Pereira, přichází Eduardo Henrique.

85
    Dries Mertens hledal přihrávkou někoho ze spoluhráčů, avšak jeho pas končí vedle vzdálenější tyče, míč se tečovat nikomu nepodařilo.

84
    Žlutou kartu dostává Matteo Politano (SSC Neapol), který se snažil vybojovat penaltu, nakonec dostává trest za filmování.

83
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Kalidou Koulibaly, přichází Nikola Maksimović.

82
    Konstantinos Manolas špatně načasoval přihrávku a balón poslal pouze za postranní lajnu.

81
    Letící balón ukryl do rukavic domácí gólman a rychle rozehrál.

81
    Žlutou kartu dostává Stanislav Lobotka (SSC Neapol).

80
    Nakopnutý balón končí u Cordaze, jenž rozehrává na nejbližšího spoluhráče.

Petr Frömel

Branky: 31. L. Insigne (P. Zieliński), 58. Lozano (L. Insigne), 76. Demme (D. Mertens), 90+1. Petagna (D. Mertens)

Karty:   45. Cuomo (COE), 53. P. Pereira (COE), 67. Reca (COE) – 6. Koulibaly (NEA), 81. Lobotka (NEA), 84. Politano (NEA)   50. Petriccione (COE)

FC Crotone: Cordaz (C) – Cuomo, Marrone, Luperto – P. Pereira (86. Henrique), S. Molina, Petriccione, Benali (36. Vulić), Reca – Messias, Nwankwo (86. Dragus).
    Náhradníci: Festa – Golemić, Magallán, Djidji, Crociata, Zanellato, Rojas, Vulić, Henrique, Siligardi, Dragus, Rivière.

SSC Neapol: Ospina – Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly (83. Nikola Maksimović), Rui – Bakayoko (78. Lobotka), Demme, P. Zieliński (69. D. Mertens) – Lozano (77. Politano), Petagna, L. Insigne (C) (78. Elmas).
    Náhradníci: Meret, Contini – Nikola Maksimović, Ghoulam, Elmas, Ruiz, Lobotka, D. Mertens, F. Llorente, Politano.

Rozhodčí: L. Marinelli – A. Costanzo, L. Rossi