Crawley Town – Leeds 3:0 (kon.) | Manchester City – Birmingham 3:0 (kon.) | Chelsea – Morecambe 4:0 (kon.)
Marine FC – Tottenham 0:5 (kon.) | Newport County AFC – Brighton 1:1 (3:4 po pen.)
Crawley Town FC
3:0 (0:0)
Leeds United
Neděle 10.01.2021, 14:30 • The People's Pension Stadium, Crawley • FA Cup • 3. kolo
    70. Jordan TUNNICLIFFE - 3:0

70
    Crawley Town právě vstřelilo branku!
    Dvacet minut před koncem druhé půle dostává Leeds asi definitivní K.O.! Matthewsův centr ze standardní situace byl odvrácen k Nadesanovi, jehož pohotovou střelu z voleje Casilla vyrazil jen k JORDANU TUNICLIFFEOVI a ten jednoduchou dorážkou zvýšil už na 3:0.
    53. Ashley NADESAN - 2:0

53
    Tak to jsou minuty jako z říše snů pro mužstvo z League 2! Davis spáchal fatální chybu v rozehrávce. Nichols díky ní mohl vyslat na zteč ASHLEYHO NADESANA a ten zprava procedil míč přes Casillu až do sítě. Se šťastným střelcem prohrál rychlostní souboj střídající Casey.
    51. Nick TSAROULLA - 1:0

51
    Na hřišti v Crawley se začíná rýsovat velké překvapení! Svou životní akci právě předvedl Kypřan NICK TSAROULLA, který se rychlou piruetou zbavil Shackletona a kolem Phillipse se prohnal až do pokutového území, kde levačkou uklidil míč přesně k vzdálenější tyči.