Boston – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | Washington – NY Islanders 3:2 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 3:5 (kon.)
Buffalo – NY Rangers 3:2 (kon.) | Columbus – Florida 3:4 (1:2 po s.n.) | Nashville – Chicago 3:2 (po pr.)
Winnipeg – Edmonton 6:4 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 1:2 (kon.) | Dallas – Detroit 2:1 (po pr.)
Colorado – San Jose 7:3 (kon.) | Vegas – St. Louis 4:5 (1:2 po s.n.) | Arizona – Anaheim 0:1 (kon.)

3. Claude Giroux (PHI) 0+2 (03:40:29)

Utkání je za námi a šťastnějším týmem je pro dnešek Philadephia. Flyers přežili v úvodních minutách třetí třetiny tlak Devils a dvakrát jim pomohla branková konstrukce. Následně po chybách domácí obrany skórovali Patrick a Farabee. Pavel Zacha už jen ke konci snižoval poté, co prázdnou branku trefil Provorov.

Střely na branku: 26:31

59:22
    Nikita Gusev se dostal do útočné třetiny, ale jeho střela zápěstím skončila jen na přední tyčce, kde byl připravený Elliott.

59:00
    Devils to ještě jednou zkouší bez brankáře Wedgewooda, ale času na dvě branky už moc není!
    58:52 Pavel ZACHA - 3:5

58:52
    Devils právě vstřelili branku!
    Tak ještě jedna úprava skóre od domácího celku. Dmitrij Kulikov poslal puk na branku, kde se v závaru prosadil pokusem po ledě PAVEL ZACHA! Asistence: Nick Merkley a Dmitrij Kulikov.
    58:24 Ivan PROVOROV - 2:5

58:24
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Devils dlouho kombinovali, ale nakonec nic nevymysleli. IVAN PROVOROV pak zachytil střelu Subbana a přes celé hřiště trefil prázdnou branku domácího celku. Bez asistence.

57:24
    Devils hrají v šesti a bez brankáře!

57:09
    Andreas Johnsson zakončoval od modré čáry, ale Elliott zakročil. Severson se pokoušel dorážet, ale byla mu držena hokejka.

56:09
    Michael McLeod velice dobře a velice rychle projel od levého mantinelu až před branku, kterou ale zblízka trestuhodně minul!

54:59

54:50
    Pokračovalo se ve tlaku do brankoviště, kde se ale nikdo v bílém nakonec neprosadil. Následovala nepřesná přihrávka na modrou čáru.

54:07
    Jakub Voráček si najel z pravého kruhu až před branku, kde se mu ale zblízka nepovedlo přidat pátou branku svého celku!

53:25
    Domácí zatím zvládají oslabení velice dobře. Tennyson dokonce mohl poslat do úniku Zajaca, ale předal mu velice špatnou přihrávku.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:59
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Damon Severson – 2 min., krosček).
    52:36 Joel FARABEE - 2:4

David Panuška

Branky a nahrávky: 32. M. McLeod (Wood, Bastian), 37. Zajac (A. Johnsson, Kuokkanen), 59. Zacha (N. Merkley, D. Kulikov) – 16. Provorov (Voráček, K. Hayes), 21. J. van Riemsdyk (Provorov, Giroux), 48. Patrick (Giroux, Konecny), 53. Farabee (Laughton), 59. Provorov

New Jersey Devils: Wedgewood (Cormier) – R. Murray, P. K. Subban, D. Kulikov, Severson, T. Smith, Tennyson – Šarangovič, J. Hughes, Palmieri – Wood, Zajac, Kuokkanen – N. Gusev, Zacha, N. Merkley – A. Johnsson, M. McLeod, Bastian.
    Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Provorov, Gostisbehere, Sanheim, Friedman, Hägg, Braun – J. van Riemsdyk, K. Hayes, Voráček – Lindblom, Laughton, Farabee – Giroux, Patrick, Konecny – M. Raffl, Bunnaman, Aube-Kubel.