Slavia – Vsetín 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Kolín 3:4 (0:3 po s.n.) | Poruba 2011 – Přerov 5:3 (kon.)
Třebíč – Vrchlabí 5:2 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 4:1 (kon.) | Prostějov – Sokolov 5:3 (kon.)
Frýdek-M. – Šumperk 6:3 (kon.) | Jihlava – Kladno 4:3 (2:0 po s.n.)
konec
HC Slavia Praha
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 30.01.2021, 15:00Chance Liga • 25. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  57:23 Martin ONDRÁČEK - 3:1
   
  57:23
  Slavia právě vstřelila branku!
  Slávisté využili špatného zpracování protihráče na modré čáře a po vypíchnutí puku mířili sami na Gábu. Kružík v ideální moment kotouč jen přistrčil MARTINU ONDRÁČKOVI, který z první nedal Gábovi šanci! Asistence: Daniel Kružík a Michal Poletín.
  34:19 Petr KAFKA - 2:1
   
  34:19
  Slavia právě vstřelila branku!
  Necelých šest minut před koncem druhé třetině slávisté otáčejí skóre! Bednář vybojoval puk v rohu, počkal si na správný moment a nahrál volnému PETRU KAFKOVI, který zamířil a poslal kotouč do horního rohu branky! Asistence: Jaroslav Bednář a Robin Všetečka.
  24:12 Tomáš PŠENIČKA - 1:1
   
  24:12
  Slavia právě vstřelila branku!
  Slávisté využívají drobné převahy a srovnávají krok. Nejdříve se do dobré střelecké pozice dostal Novák a z mezikruží mířil jen do masky hostujícího brankáře. Odražený puk se ale následně odrazil k TOMÁŠI PŠENIČKOVI, který okamžitou ranou rozvlnil síť! Asistence: Jan Novák a Jiří Doležal.
  15:51 Roman VLACH - 0:1
   
  15:51
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Hosté se velmi rychle po slávistickém vyhození dostali do protiútoku, ve kterém nahrál Bartko ROMANU VLACHOVI, který se v jízdě opřel do kotouče a tvrdou ranou o horní tyčku otevírá skóre! Asistence: Jan Bartko a Antonín Pechanec.

  David Mencl

  Branky a nahrávky: 25. Pšenička (J. Novák, J. Doležal), 35. Kafka (Jaroslav Bednář, Všetečka), 58. M. Ondráček (Kružík, Poletín) – 16. R. Vlach (Bartko, Pechanec)


  HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – Barák, Sedlák, Veber, Buchta, D. Krejčí, J. Novák (C), Jeřábek – Vlček, Vampola (A), Šmerha – Kafka, Jaroslav Bednář (A), Všetečka – M. Ondráček, Poletín, Kružík – Tomica, Pšenička, J. Doležal.
  VHK ROBE Vsetín: Gába (Málek) – Š. Jenáček, Smetana, Hryciow, Bartko, Kudělka (C), Štach (A), J. Jenáček – L. Bednář, Pechanec, Gorčík – Babka, R. Vlach, A. Zeman – Hořanský, Šilhavý, Vítek – Půček, Kucharczyk (A), Berger.

  Rozhodčí: Hucl, Šindel – Coubal, Horažďovský