Michalovce – Trenčín 2:1 (3:1 po s.n.) | Banská Bystrica – Nitra 7:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 1:11 (kon.)
Detva – Košice 2:3 (kon.) | Nové Zámky – HC Slovan 0:2 (kon.) | Miskolc – Zvolen 1:5 (kon.)

Detva dala gól!
    Dlhšie to zaváňalo gólom, až to napokon prišlo! MATEJ BAČA sa z obrany dostal za Vaya, kde sa zbavil Nemčíka a skúsil prekvapiť košického gólmana. Koncovka k tyči bekhendom, je znížené!

Bez asistencie.
    40:38 Ladislav ŠČURKO - 1:3

40:38
    Ideálny vstup na ľad po prestávke! Viktor Fekiač nabil LADISLAVOVI ŠČURKOVI a kapitán Detvy krížnou delovkou nedal šancu Vayovi.

Asistencie: Viktor Fekiač.
    27:11 Martin REWAY - 0:3

27:11
    Košice dali gól!
    Rýchly brejk, priamočiara akcia, finta Chovana a MARTIN REWAY zakončoval už do prázdnej brány! Košický kapitán sa pohral s Frederikom Fekiačom i Petríkom, ktorý už bol bez nároku na zákroku. Hostia vedú rozdielom triedy.

Asistencie: Michal Chovan, David Růžička.
    22:42 Martin REWAY - 0:2

22:42
    Rymsha si to zobral ako posledný hráč medzi Rewaya a Klhůfka. A to bola chyba. MARTIN REWAY detvianskemu obrancovi puk vypichol, aby sa následne vyrútil sám na Petríka. Slovenský reprezentant chladnokrvne zakončil, je to 0:2!

04:16 Emile POIRIER - 0:1

04:16
    EMILE POIRIER akoby počul moje slová a na druhýkrát už bol pri získaní tretiny úspešný. Usadil sa na modrej čiare a čakal na prihrávku od Pavlina. Strela medzi štyroch hráčov, puk sa pravdepodobne odrazil od jedného z Detvanov až napokon skončil za Petríkom!

Asistencie: Žiga Pavlin, Martin Belluš.

Viktor Kalinács

Branky a nahrávky: 41. Ščurko (Fekiač), 56. Bača – 5. Poirier (Pavlin, Belluš), 23. Reway, 28. Reway (Chovan, Růžička)

HK Detva: Petrík (Lietava) – Rymsha, King, Jendroľ, Gachulinec, Bača, F. Fekiač, Lalík, Turan – Charbonneau, Downing, Cox – Ľupták, Valent, Čacho – Halama, V. Fekiač, Ščurko – Žilka, Klíma, Magdolen
    HC Košice: Vay (Riečický) – Pavlin, Deyl, Michalčin, Růžička, Slovák, Cibák, Nemčík – Klhůfek, Chovan, Reway – Belluš, Poirier, Milý – Jokeľ, Eliaš, Jenyš – Frič, Havrila, Krasničan – Vaculik

Rozhodčí: Štefik, Novák – Frimmel, Vyšný – Kontšek

Diváci: Bez divákov