Chomutov – Liberec 2:4 (kon.) | Sparta – Olomouc 2:2 (kon.) | Pardubice – Chomutov 5:1 (kon.)
Liberec – Sparta 2:7 (kon.) | Olomouc – Pardubice 1:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
Piráti Chomutov
Neděle 15.08.2021, 12:00 • enteria arena • Turnaj O pohár primátora (junioři)

Utkání mezi Pardubicemi a Chomutovem skončilo vysokým výsledkem 5:1, kterému odpovídala i předvedená hra. Chomutov se držel jednogólový rozdíl jenom úvodních deset minut, poté už byl zápas v plné režii Východočechů. (13:40:03)

44:41
    Ještě jedna zblokovaná střela chomutovskou obranou, střelcem byl Adam Novotný.

44:06
    Ani jeden z týmů už se nikam nežene, zápas už jde do svého konce.

42:27
    Chabadův pokus od modré čáry skončil mezi betony.

40:33
    Špinka se prokličkoval až před bránu Dynama, následná střela mu ale nesedla a zamířila vysoko nad.

39:57
    Döring vystřelil puk ze střední třetiny a odjel střídat. Tento pokus Kadlce nemohl v žádném případě zaskočit.

38:10
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Na brankovišti se nejlépe zorientoval JAKUB LICHTAG, který našel puk mimo dosah Bajgara a dorazil jej do odkyté části brány – 5:1! Asistence: Dominik Pavlata

37:40
    Proti Svobodově střele Kadlec zasáhl, následně se do úniku dostal Pavlata, jehož střela ale postrádala razanci.

36:48
    Nedelkovu střelu od mantinelu Bajgar s problémy kryje.

35:41
    Kaštánkovo svižné nahození neudržel Bajgar v lapačce, k dorážce se ale žádný hráč v pardubickém dresu nedostal.

35:12
    Po nádherné individuální akci zakončuje Dominik Pavlata jen do břevna!

34:10
    Jan Helikar zakočnil jen střelou vedle poté, co se vyhnul dvěma protihráčům.

33:10
    Herčík zariskoval na obranné modré, nakonec se ale Pardubice i s trochou štěstí na puku udržely.

32:57
    Jakub Lichtag zakončoval jen do brankáře.

31:21
    Kaštánek se snažil na modré čáře najít Herčíka, přihrávka byla ale zastavena pozornou chomutovskou obranou.

30:11
    Třetí třetina začala s pukem na hokejkách hráčů Chomutova.

30:01

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 4. Formánek (Costa, Herčík), 8. Herčík, 14. Herčík, 17. Formánek (Herčík), 39. Lichtag (Pavlata) – 9. Svoboda (Šugár, Pavlák)

HC Dynamo Pardubice: Kadlc (Borovička – Chabada, Hebek, Bárta, Kaštánek, Nedelka, Koudelka, Pavlata, Štetka, Lichtag, Formánek, Herčík, Costa, Kubíček, Novotný, Matuška, Helikar, Gromadzki.
    Piráti Chomutov: Bajgar (Pecháček) – Pöschl, Pavlák, Petrásek, Špinka, Matějka, Rykl, Janda, Šugár, Svoboda, Jurák, Černý, Šilar, Döring, Adam, Vostiňák, Vytroubal, Rindoš, Stárek.