Chomutov – Liberec 2:4 (kon.) | Sparta – Olomouc 2:2 (kon.) | Pardubice – Chomutov 5:1 (kon.)
Liberec – Sparta 2:7 (kon.) | Olomouc – Pardubice 1:3 (kon.)
HC Olomouc
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 15.08.2021, 16:00 • Zimní stadion Olomouc • Turnaj O pohár primátora (junioři)

Pardubice si na Turnaji O pohár primátora připisují i čtvrté vítězství a bez ztráty bodu tak jednoznačně ovládly celý víkendový turnaj. Olomouc skončí na čtvrtém místě. (17:47:02)

44:02
    Olomouc se zatím ale dobře brání a vyhazuje puky. To ovšem znamená, že Pardubice si výhru už vzít nenechají.

42:51
    Pardubice mají v přesilové hře možnost definitivně zapsat čtvrté vítězství.

42:48
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kočí – 2 min., nedovolené bránění).

42:39
    Jiří Fibigr se dostal k puku, přihrávkou hledal ještě lépe postaveného spoluhráče, ale ta nebyla přesná.

41:10
    Šťastný se prodral do útočné třetiny, a díky jeho akci se bude vhazovat po pravé ruce Špunara.

40:12
    Zbývá necelých pět minut do konce třetí třetiny, hráči Olomouce ztrácí dvě branky.

39:49
    Stratilovo nahození od modré čáry podržel Borovička v lapačce.

38:59
    Lichtag prověřil Jana Špunara střelou mezi betony.

38:22
    Pardubice atakují bránu soupeře, vhazovat se bude před Špunarem.

37:32
    Dynamo přesilovou hru nevyužívá.

35:32
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Ruda – 2+2 min, hrubost). Trest odpyká Havel.

35:32
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Šťastný – 2 min., hrubost).

32:41
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Matašovský – 2+2 min, hrubost).

32:41
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Stodůlka – 2+2 min, hrubost).

32:41
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Stratil – 2+2 min, hrubost).

32:41
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Bárta – 2+2 min, hrubost).

32:41
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Tvrdík – 2+2 min, hrubost).

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 28. Přecechtěl – 17. Herčík, 22. Costa (Herčík, Tvrdík), 32. Kubíček (Costa, Tvrdík)

HC Olomouc: Špunar (Kmec) – Poledna, Stratil, Přecechtěl, Rajzik, Panáček, Fojt, Drábek, Tomajko, Kučera, Zapletal, Ruda, Fašner, Tarnoczy, Kočí, Matašovský, Fibigr, Stodůlka, Havel.
    HC Dynamo Pardubice: Borovička (Kadlc) – Chabada, Kubíček, Tvrdík, Kaštánek, Nedelka, Bárta, Pavlata, Štetka, Lichtag, Formánek, Herčík, Costa, Burda, Šťastný, Kloz, Kubíček, Jaša.