Ml. Boleslav B – Bohemians B 2:6 (kon.) | Pardubice B – Přepeře 2:3 (kon.) | Zbuzany – Jablonec B 0:2 (kon.)
Teplice B – Liberec B 2:2 (kon.) | Živanice – Chlumec n/C 1:2 (kon.)
FK Teplice B
2:2 (0:0)
Slovan Liberec B
Sobota 04.09.2021, 11:00 • 1.FC Dubí / tráva • Česká fotbalová liga (B) • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Teplice B jsou po pěti zápasech na 10. místě se ziskem 7 bodů. Body braly v prvním zápase za remízu a v posledních dvou zápasech, kde se jim podařilo vyhrát. Vysoko 5:0 prohrály v Chlumci nad Cidlinou a odnesly si z domácího trávníku porážku 0:3 s Hradcem Králové B. Vítězné zápasy se povedly doma proti Ústí nad Orlicí a o týden později ve Velvarech. Bod za remízu si odvezly z Přepeř. Nejlepší střelec teplického B-týmu je Marek Vobecký se třemi zásahy.

FC Slovan Liberec B

Tak jako se nedaří A-týmu Liberce ve F:L, tak se moc nedaří ani rezervě. Za 5 zápasů se jí podařilo získat pouhé tři body, díky kterým je na 15. pozici. Liberec B zatím čtyři z pěti zápasů prohrál, zvítězil jen nad béčkem Bohemians Praha, které porazil 3:0 a to je tak na posledním místě tabulky právě pod předposledním Libercem B. O druhou výhru bude liberecký Slovan bojovat proti rezervě Teplic, kterou naposled porazil v roce 2019. V posledním vzájemném utkání, v roce 2020, prohrál, ale až po penaltách, které se již pro tento ročník zrušily. Nejlepší střelec týmu je Andriy Yuzvak se dvěma góly.

FK Teplice B: Němeček – Hora, Ljevakovič (C), Vobecký, Trubač, Fortelný, Vondrášek, Hasil, Rezek, Čítek, Kodad
    Náhradníci: Četverik – Procházka, Lukáš, Kovalčík, Vachoušek, Sinu, Kočka

FC Slovan Liberec B: Vliegen – Lehoczki, Bína, Yuzvak, Matoušek, Diamé, Michal, Polyák (C), Tupta, Gembický, Kranthove
    Náhradníci: Musil – Winkler, Zvěřina, Kazda, Valenta, Málek, Černický

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch – Fišer Miroslav, Maiello Francesco.

Domácí budou mít tradiční žluté dresy, hosté z Liberce oblékli dresy bílé barvy.

První dotek s míčem budou mít domácí.

1

1
    První nepřesná přihrávka připravila domácí tým o míč.

2
    Teplice se dlouhým nákopem až do autu dostaly na polovinu Liberce.

2
    Zákrok na libereckého středopolaře uprostřed středového kruhu sudí správně posoudil jako nedovolený.

Z technických důvodů, které nejsou na naší straně, Vám nyní nejsme schopni komentovat průběh zápasu. Pokud se technická závada vyřeší, budeme v komentování pokračovat. Děkujeme za pochopení.

Pokračovat budeme jen ve stručném komentáři, který jsme zatím schopni nabídnout.

10
    Roh pro Liberec B.

10
    Hosté z rohu nic nevymysleli, bude se odkopávat od brány Teplic.

12
    Také Teplice svou akci dotáhly až k brance soupeře a také rozehrají svůj první rohový kop.

12
    Z rohu ale nic nevymyslely a už je u míče Liberec.

13
    Teplice ve třinácté minutě rozehrály druhý roh, tentokrát z druhé strany, ale zakončení domácího hráče likviduje brankář.

14
    Domácí tým se drží na půlce soupeře, konkrétně se vhazuje míč do hry z levé strany hřiště z pohledu Teplic.

14
    Střela hráče Teplic letí mimo branku. Následovat bude odkop od branky.

15
    Je zapískán faul, kterého se dopustil domácí fotbalista na polovině Liberce.

17
    Také hosté se dopouští nedovoleného zákroku, i jim je odpískán faul.

18
    Hráči ve žlutém se dostali až do vápna Liberce, kde však o balon přišli a nepřišlo tak ani zakončení.

20
    Liberec se po autu z levé strany také dostal za hranici vápna, ale teplická defenzíva míč převzala a může se pokusit o založení teplické akce.

22
    Slovan kombinuje na vlastní polovině. Teď bude vhazovat u poloviny hřiště aut.

23
    Liberec se na polovině hřiště dopouští faulu. Rozehrají tak domácí.

25
    Teplice budou na začátku 25. minuty vhazovat aut na polovině soupeře.

26
    Zakončení teplického hráče šlo vedle branky.

28
    Domácí celek se svou kombinací dostal až do šestnáctky Liberce, kde o míč ale přišel.

29
    Akce bílých je zastavena, hráč Slovanu byl v ofsajdu.

30
    Hosté se dostali k zakončení, které ovšem končí mimo tři tyče. Němeček bude odkopávat od branky.

31
    Další střelecký pokus Liberce končí opět vedle branky.

33
    Teplice budou mít k dispozici standardní kop ze strany dál od střídaček.

33
    Nedošlo ale ani k zakončení akce střelou a bude rozehrávat Liberec z vlastního pokutového území po odpískání sudího Opočenského.

35
    V ofsajdu se nacházel jeden z hráčů Liberce a musí tak přenechat rozehrávku domácím.

36
    Zblokovaná rána Teplic končí v autu.

36
    Střela Liberce opět nešla do prostoru branky.

37
    Ani Teplice neodejdou z prvního poločasu bez odpískaného ofsajdu. Čárový zvedá praporek.

38
    Zakončení rezervy Slovanu Liberec zachycuje brankář Němeček.

40
    Pět minut před koncem prvního poločasu dostanou domácí možnost vstřelit branku z přímého kopu z rohu velkého vápna.

41
    Standardní situace byla rozehrána na krátko do kraje, odkud přišla přihrávka do vápna a následná střela. Tu zlikvidoval golman Vliegen.

43
    Liberec získal faul na polovině hřiště.

45
    Teplice drží míč na vlastní polovině a rozmýšlí, jak začít svou další akci.

45+1
    Rezerva Teplic bude v závěru poločasu kopat přímý kop.

45+1
    Nastavena bude jedna minuta.

45+1
    Liberec odvrací nebezpečí. Více se v prvním poločase už asi nestane.

45+1

První poločas nabídl vyrovnanou hru dvou béček. O něco aktivnější byli domácí hráči, kteří se více drželi na polovině soupeře, zahrávali 3 rohy, Liberec jen jeden. Branka ale nepadla a do kabin se jde za nerozhodného stavu 0:0.

Druhá polovina zápasu začne cca ve 12:02.

46

46
    Teplice získaly faul na polovině hřiště.

47
    U míče jsou opět domácí, kteří se postupným útokem propracovali až k volnému kopu, který rozehrají z pravé strany.

49
    Žlutou kartu dostává Hasil (FK Teplice B).

49
    Teplice B právě vstřelily branku!
    No a je tu první branka zápasu, která padá do sítě Liberce B krátce po začátku druhého poločasu! Střelcem branky je KAREL HASIL.

51
    Hraje se zatím především na polovině hostů.

51
    Ale také Liberec se propracoval až ke střele, ta ale byla zblokována. Slovan Liberec B bude mít ale alespoň k dispozici roh.

53
    Liberec B bude kopat penaltu. Nařídil ji sudí Opočenský!

53
    Tým Liberec B právě vstřelil branku!
    A z penalty je brzy srovnáno! Míč si postavil JAN MATOUŠEK a dává gól.

54
    Žlutou kartu dostává Matoušek (FC Slovan Liberec B).

54
    Teplice se pokusily vystřelit z hranice velkého vápna, ale střela končí vedle a bude následovat odkop.

56
    Domácí budou zahrávat čtvrtý rohový kop.

57
    Zakončení po rohu šlo mimo tři tyče. Míč si staví Vliegen k odkopu.

57
    Žlutou kartu dostává Vobecký (FK Teplice B).

58
    Míč má na kopačkách Slovan, který si přihrává na vlastní polovině.

59
    Žlutou kartu dostává Vondrášek (FK Teplice B).

60
    Liberec po faulu teplického hráče rozehraje z vlastní poloviny.

60
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Diamé, přichází Kazda.

63
    Teplice opět kombinují na půlce hostů z Liberce. Zatím to je ale spíš překopávaná ze strany na stranu.

63
    Zakončení žlutých šlo vedle branky.

65
    Teplice svého protivníka i nadále tlačí a nepouští na svou polovinu.

66
    Penalta pro domácí celek!

66
    Žlutou kartu dostává Bína (FC Slovan Liberec B).

66
    Domácí si berou své vedení zpět, a také z trestného kopu, jako před malou chvílí dával branku soupeř. Autorem branky je MAREK VOBECKÝ.

68
    Teplice budou kopat standardní situaci asi z 35 metrů od branky Liberce.

69
    Žlutou kartu dostává Lehoczki (FC Slovan Liberec B).

70
    Hosté budou rozehrávat, po zapískání hlavním sudím, z poloviny hřiště.

72
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Yuzvak, přichází Valenta.

72
    Teplice B vhazují aut kousek od rohového praporku na straně Liberce.

74
    Míč má pod kontrolou Slovan Liberec B, který kombinuje zatím jen na vlastní polovině.

75
    Akce domácích končí před velkým vápnem Liberce, kde dobře zasáhla hostující obranná řada.

77
    Střídání v týmu FK Teplice B: ze hřiště odchází Vondrášek, přichází Procházka.

78
    Hráči v bílém na míči dlouho nezůstávají a více hrají Teplice, které jsou po druhý poločas aktivnějším celkem.

80
    A je srovnáno! Liberec svou akci založit vhozením autu u poloviny hřiště. Postupně se propracoval až před velké vápno, odkud JAN MATOUŠEK zakončil do branky Němečka!

82
    Hosté jsou po brance při chuti a rádi by přidali další. Jejich střela ale končí vedle branky a míč rozehraje teplický brankář.

83
    Střídání v týmu FK Teplice B: ze hřiště odchází Fortelný, přichází Vachoušek.

83
    Střídání v týmu FK Teplice B: ze hřiště odchází Rezek, přichází Lukáš.

84
    Teplice jsou brankou zaskočeny a naopak Liberec je teď o něco více u míče.

86
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Polyák, přichází Málek.

86
    Střela Teplic je zlikvidována brankářem Vliegenem.

88
    Teplická obrana obrala libereckého hráče o míč před šestnáctkou a může rozehrát na svoje spoluhráče dopředu.

90
    Liberec v závěru zápasu bude zahrávat rohový kop.

90
    Zakončení po rohu šlo mimo branku.

90
    Standardní situace pro hostující tým, kterou rozehraje jen kousek od poloviny hřiště.

90
    Žlutou kartu dostává Čítek (FK Teplice B).

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90+2
    Vypadá to, že se utkání dohraje na polovině Teplic.

90+2

Je tu konec zápasu. Druhý poločas nám nabídl hned 4 zásahy – dva na každé straně, každý tým jednou skóroval z penalty. Padlo také hodně žlutých karet. Aktivnější byly určitě Teplice. Tedy tak tomu bylo minimálně do druhé inkasované branky Teplic, pak se hra vyrovnala. Utkání končí nerozhodně, body se mezi celky rozdělí.