Uničov – Zlínsko 0:0 (kon.) | Zlín B – Ostrava B 0:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Hlučín 0:2 (kon.)
Vrchovina – Rosice 2:3 (kon.)
FK Frýdek-Místek
0:2 (0:1)
FC Hlučín
Neděle 12.09.2021, 16:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:56:49)

Je konec. Frýdek-Místek dnes na domácí půdě prohrál s Hlučínem 0:2. Ve 36. minutě poslal hosty do vedení Moučka a Hlučín byl v první půli lepším celkem. Druhá polovina zápasu nabídla celkem vyrovnanou podívanou, ale domácí si nevypracovali žádnou větší šanci a v 90+2. minutě potvrdil výhru hostů Kundrátek.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 4:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:4.

90+3
    90+2. Patrik KUNDRÁTEK - 0:2

90+2
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Je definitivně hotovo! Po ztrátě míče domácího hráče se Hlučín dostal ve třech hráčích naprosto sám na bránu a PATRIK KUNDRÁTEK zakončoval do poloprázdné svatyně.

90+1
    Hlučín získal volný kop, ale následně skončil míč jen v zámezí.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90
    Ovšem centr Konečného byl přetažený a skončil na druhé straně v zámezí. Hlučín tak s autovým vhazováním nebude spěchat.

89
    Posléze ale Lipina získala rohový kop z levé strany a to je šance na srovnání.

88
    Frýdek-Místek sice drží míč, ale stejně jako celý zápas, tak ani nyní se nemůže dostat přes pečlivou obranu Hlučína.

87
    Domácí si sice chtěli vymodlit penaltu, ale rozhodčí ukazuje, že se jednalo pouze o ofsajd.

86
    Opět míč skončil jen v zámezí a následuje autové vhazování pro hosty.

85
    Centr Konečného skončil na hlavě soupeře. Následně se k míči dostal Barkov, ale jeho pokus před bránu opět odvrátil Hlučín.

84
    A další faul hostů, což znamená volný kop pro Frýdek-Místek.

83
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Neumann, přichází Kundrátek.
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Lokša, přichází Wolf.

81
    Následně se ve vápně snažil zakončit Šimon Byrtus, ale jeho zakončení bylo zblokováno a navíc se dopustil faulu.

81
    Po volném kopu bude mít Lipina také rohový kop.

Michal Raška

Branky: 36. Moučka, 90+2. Kundrátek

Karty:   17. Juříček (FRM), 19. Raab (FRM) – 80. Buchvaldek (HLU)

FK Frýdek-Místek: Květon – Vrbka (77. Byrtus), Blejchař, Velner (C), Juříček, Kučera, Konečný, Janša (65. Barkov), Manzia, Raab, Kovařík
    Náhradníci: Gergela – Barčák, Rek, Barkov, Vengřinek, Byrtus

FC Hlučín: Lapeš – Zajíček (58. Dostál), Wala, Hasala, Lehnert, Neumann (83. Kundrátek), Opatřil (58. Holzer), Lokša (C) (83. Wolf), Plesník, Mládek, Moučka (68. Buchvaldek)
    Náhradníci: Kolenko – Holzer, Kundrátek, Dostál, Wolf, Buchvaldek

Rozhodčí: Mrázek – Macrineanu, Žurovec