Montpellier – Saint-Étienne 2:0 (kon.) | Bordeaux – Lens 2:3 (kon.) | Brest – Angers 1:1 (kon.)
Méty – Troyes 0:2 (kon.) | Rennes – Remeš 0:2 (kon.) | Nantes – Nice 0:2 (kon.)
Lyon – Štrasburk 3:1 (kon.)
Montpellier HSC
2:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 12.09.2021, 13:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo

Montpellier zaslouženě v tomto zápase vyhrává a získává body do tabulky. Hosté si žádnou výraznější šanci vypracovat nedokázali. (15:06:22)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:9. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:17.

90+6

90+5
    To už probíhá poslední minuta nastavení.

90+4
    Hosté budou rozehrávat volný kop. Yvan Neyou se rozhodl pro přímou střelu,ale brankář si v pohodě poradil.

90+4
    Hosté mají míč pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet na útočné polovině.

90+3
    Sledujeme hodně opatrný závěr zápasu z obou stran.

90+1
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Yanis Guermouche.
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Léo Leroy.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

88
    Žlutou kartu dostává Mathys Saban (AS Saint-Étienne).

88
    Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry v závěru tohoto utkání.

86
    Dimitry Bertaud rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, a tak rychle otočil směr hry.

85
    Útočného faulu se dopustil hostující hráč, rozehrávat budou domácí poblíž poloviny hrací plochy.

84
    Po delší době se domácí dostali do střelecké pozice, Elye Wahi ale nedokázal míč trefit podle představ, rána byla zblokovaná.

83
    Saint-Étienne je aktivní, tlačí se do zakončení a pokouší se s výsledkem něco udělat. Zatím ale na nějakou šanci velkou čeká.

81
    Hostující celek vybojoval rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.

80
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Matheus Thuler, přichází Maxime Esteve.

79
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, centr se snesl před branku hostů, ale obrana si rychle dokázala poradit.

77
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vahbí Chazrí, přichází Jean-Philippe Krasso.
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Adil Aouchiche.

Jan Prošek

Branky: 32. Mavididi (Savanier), 62. Germain (Mavididi)

Karty:   34. Wahi (MON) – 54. Bouanga (SET), 69. Neyou (SET), 72. Nade (SET), 88. M. Saban (SET)

Montpellier HSC: Bertaud – Souquet, Thuler (80. Esteve), M. Sakho, Cozza – Ferri, Chotard – Wahi, Savanier, Mavididi (90+1. Guermouche) – Germain (90+1. Leroy).
    Náhradníci: Carvalho – Ristić, Suárez, Esteve, Delaye, Leroy, Makouana, Vargas, Guermouche.

AS Saint-Étienne: Green – Maçon (46. Nokoue), Moukoudi, Nade, Kolodziejczak – M. Camara, Neyou – Nordin (60. Ramírez), Hamouma (60. M. Saban), Bouanga (77. Aouchiche) – Chazrí (77. Krasso).
    Náhradníci: Bajič – Douath, Nokoue, Aouchiche, Youssouf, Moueffek, Krasso, M. Saban, Ramírez.