Sokolov – Vltavín 0:3 (kon.) | Motorlet – Slavia B 1:3 (kon.) | Benešov – Domažlice 5:3 (kon.)
Karlovy Vary – Admira Praha 0:0 (kon.) | Králův Dvůr – Písek 0:0 (kon.) | Povltavská – Vyšehrad 3:3 (kon.)
Hostouň – Rakovník 2:0 (kon.)
FK Baník Sokolov
0:3 (0:2)
Loko Vltavín
Sobota 25.09.2021, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • Česká fotbalová liga (A) • 9. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (12:11:25)

Je konec! Vltavín byl dnes jasně lepším celkem, který si nakonec došel pro výhru 3:0 na hřišti soupeře. O dvě branky se postaral Petr Pejša, jednou se trefil Ondřej Šípek. Sokolov měl možnost na zdramatizování zápasu na začátku druhého poločasu, když kopal penaltu. Krlička ovšem trefil jenom tyčku, a tak kolonka vstřelených branek na domácí straně zůstala na nule.

90+1

90
    Nastavovat se bude jedna minuta!

89
    Navíc Vltavín pokračuje i v ofenzivní činnosti. Střelu z dvaceti metrů ale gólman bez potíží chytá.

88
    Dnes to vypadá, že Štorc si připíše do svých statistik čisté konto. K tomu mu dnes pomohlo i trochutotho štěstíčka, když penaltový kop zastavila tyčka.

86
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Freisler, přichází Jaroš.

85
    Na hostující straně se bude střídat, navíc uvidíme rovnou dvojnásobné střídání...

84
    Jeden z domácích hráčů zůstává sedět na hřišti, ale po chvilce se zvedl. Jeho tým navíc bude zahrávat rohový kop. Že by ještě šance na skórování?

83
    Obránce Vltavínu to neměl nyní ani trochu jednoduché, ovšem dokázal si poradit, přestože byl jako poslední... Baník se v ofenzivě na nic nezmůže.

82
    Loko nadále drží míč na svých kopačkách. Sokolov sice předvádí nějaké napadání rozehrávky, ovšem s tím nemají hostující hráči ani ty nejmenší problémy.

80
    A do konce zápasu nám chybí už jen deset minut! po rohovém kopu míč propadl do malého vápna, ale tam přes hradbu těl nedokázal nikdo dostat míč do sítě.

79
    David Kolář byl celkem jasně přidržen za dres, ale míč udržel, a tak sudí nechal pokračovat ve hře. Domácí hráči díky tomu vybojovali alespoň rohový kop.

77
    Naopak Vltavín nemá s překonáním defenzivy Baníku ani ty nejmenší problémy. Tak uvidíme, jestli se um podaří přidat ještě nějaký gólový zásah.

76
    Je sympatické, že domácí celek se nevzdává, avšak na body to dnes opravdu nebude. Domácím se nedaří překonat obranu hostujícího celku.

73
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Čermuš, přichází Olah.

72
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pejša, přichází Kuchař.

71
    David Klimenda se spoluhráčem měli převahu na útočícího hráče. S tím si nakonec poradili tak, že odvrátili balón na aut.

70
    Do konce základní hrací doby nám chybí posledních dvacet minut! Hosté vedou o tři branky a o tři body je dnes nic nepřipraví, naopak domácí padnou.