Chlumec n/C – Přepeře 2:3 (kon.) | Jablonec B – Brozany 1:3 (kon.) | Bohemians B – Dukla B 2:3 (kon.)
Hr. Králové B – Zbuzany 1:0 (kon.) | Ústí n/O – Pardubice B 1:2 (kon.) | Velvary – Zápy 1:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
2:3 (1:0)
FK Dukla Praha B
Sobota 25.09.2021, 10:15 • SK Čechie Uhříněves (UMT) • Česká fotbalová liga (B) • 9. kolo

Derby rezervních týmů Bohemians a Dukly nakonec skončilo vítězstvím hostí v poměru 3:2. Stalo se tak po velkém obratu, kdy Klokani vedli po druhém gólu Vladimíra Zemana v utkání už 2:0. Comeback Vojáků odstartoval dvacet minut před koncem Jakub Hodek a hra domácích se pak začala sypat jako domeček z karet. Toho borci ve žlutém dokonale využili v závěrečné desetiminutovce, kdy nejprve srovnal střídající Jakub Štefančin a vše dokonal svým druhým zásahem Jakub Hodek. (12:10:03)

90+3

90+3
    Nepovedená rozehrávka domácího brankáře Kořénka, který poslal svíci do autu. To už pro Duklu vypadá hodně dobře.

90+2
    Nápor domácích utnul brankář Štefan, který chytil do rukavic centrovaný míč. Navíc pískán útočný faul.

90+1
    Hostující David Ludvíček je potrestán žlutou kartou za zákrok na půlce na Farkaše.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě tři minuty!

89
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Jakub Hodek, přichází Jan Kozojed.
    87. Jakub HODEK - 2:3

87
    Dukla B právě vstřelila branku!
    Je tu totální obrat Dukly! Do vedení Vojáky posílá svým druhým zásahem v utkání JAKUB HODEK. Hra domácích se v průběhu druhé půle postupně zcela rozpadla – 2:3.

86
    Domácí David Havránek dostal žlutou kartu za útočný faul v pokutovém území Dukly.
    84. Jakub ŠTEFANČIN - 2:2

84
    Hosté srovnávají! Jeden z hráčů Dukly poslal z levé strany šestnáctky míč na zadní tyč, kde ho ve skluzu uklidil do odkryté brány střídající JAKUB ŠTEFANČIN.

82
    Dukla má nějakých deset minut na vyrovnání. Bohemka nyní chtěla využít otevřenější obrany riskujícího soupeře, ovšem Ugwu si proti obránci pomohl útočným faulem.

81
    Už je to ale v pořádku a sudí dal pokyn k opětovnému zahájení hry.

80
    Nepříjemná srážka dvou hráčů, po níž je hra přerušena. Na zemi stále zůstává ležet fotbalista Bohemky.

78
    Na rohový kop Darka Farkaše skákal Michael Ugwu, ale hosté ho dokázali ubránit. Následná střela po odraženém míči byla hodně nepřesná.

76
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Lukáš Březina, přichází Jakub Štefančin.

75
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Jiří Hudec, přichází Tomáš Křenek.