Sokolov – Vltavín 0:3 (kon.) | Motorlet – Slavia B 1:3 (kon.) | Benešov – Domažlice 5:3 (kon.)
Karlovy Vary – Admira Praha 0:0 (kon.) | Králův Dvůr – Písek 0:0 (kon.) | Povltavská – Vyšehrad 3:3 (kon.)
Hostouň – Rakovník 2:0 (kon.)
Povltavská fotbalová akademie
3:3 (1:1)
FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 25.09.2021, 10:30 • Štechovice • Česká fotbalová liga (A) • 9. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (12:39:16)

Je konec! Dnešní utkání nám nakonec nabídlo rovnou šest branek, po třech na každé straně. Vyšehrad skvěle vstoupil do druhého poločasu, ve kterém se během dvou minut dostal do dvoubrankového vedení. Ani to však nestačilo, jelikož domácím se ještě dvakrát povedlo skórovat, takže tady se dnes body dělily.

90+3

90+2
    V závěru zápasu však ještě hosté vybojovali standardní situaci. Viděli jsme centr na zadní tyči, odkud byl míč vrácen. Nakonec je ale pískán faul hostům.

90+1
    Slavoj se v závěrečných minutách drží na balónu, avšak od brány je přece jen celkem daleko.

90
    Nastavovat se budou tři minuty!

89
    Jan Suchan jen lehce přehodil míč přes obránce na nabíhajícího spoluhráče. ten sice míč neudržel, přesto vybojoval alespoň autové vhazování.

88
    Domácí fotbalisté jsou v závěru zápasu o trochu aktivnější. Nyní jsme viděli dalekou střelu, která neměla ale moc šancí na úspěch. Byla totiž hodně nepřesná.

86
    Střídání v týmu FC Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Tomáš Topol, přichází Jakub Štěpánek.

85
    Žlutou kartu dostává Lukáš Novák (Povltavská fotbalová akademie).

84
    Žlutou kartu dostává Denys Tokar (FC Slavoj Vyšehrad).

84
    Povltavská fotbalová akademie měla možnost rozehrávky na útočné polovině, avšak k šanci to nevedlo.

83
    Tompte se dostal hned mezi dva soupeře, kteří ho nenechali jít s míčem dále. Obrali ho, avšak sami se nikam daleko nedostali. I u nich následovala ztráta.

81
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie: ze hřiště odchází Jiří Michalec, přichází Ondřej Bicenc.

Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie: ze hřiště odchází Ladislav Volešák, přichází Eleoenai Tompte.

80
    Vyšehrad vybojoval rohový kop, ale nic velkého z něj nakonec nebylo. Vypadalo to, že se hosté provinili ofsajdem, který byl následně také odpískán.

79
    Oba týmy by rády přelily vedení na svou stranu. To se jim však zatím nedaří. Času máme však ještě celkem dost, dočkáme se ještě rozhodnutí?

78
    Žlutou kartu dostává Tomáš Topol (FC Slavoj Vyšehrad).

77
    Slavoj měl k dispozici standardní situaci, ale ta nakonec žádné nebezpečí nepřinesla, Vašák bude oodkopávat.

76
    Konec utkání se nám blíží mílovými kroky, zatím je stav vyrovnaná 3:3! Diváci se dnes tedy rozhodně nenudí, vždyť šest branek je velmi slušná ofenziva.

Denisa Józsová

Branky: 45. Puchmertl, 59. Kučera, 74. Michalec – 42. Suchan (pen.), 49. Kubeš, 51. Kubeš

Karty:   55. Pek (POV), 69. Puchmertl (POV), 85. Novák (POV) – 78. Topol (VYS), 84. Tokar (VYS)

Povltavská fotbalová akademie: Vašák – Lanc (59. Hodosi), Puchmertl, Košata (40. Těžký), Volešák (81. Tompte), Kučera (C), Novák, Michalec (81. Bicenc), Nehoda, Jakobovský, J. Pek (59. O. Pek).
    Náhradníci: O. Pek, Šumilov, Bicenc, Těžký, Tompte, Hodosi, Grégr.

FC Slavoj Vyšehrad: Šulc – Opluštil, Suchan, Drobílek, Topol (86. Štěpánek), Kubeš, Tokar, Hroník (53. Matějíček), Šandera (C), Tvaroh, Gerža (46. Vojta).
    Náhradníci: Gerža, Štěpánek, Vojta, Linha, Matějíček, Procházka.

Rozhodčí: Rejžek – Matyš, Kotalík