Sokolov – Vltavín 0:3 (kon.) | Motorlet – Slavia B 1:3 (kon.) | Benešov – Domažlice 5:3 (kon.)
Karlovy Vary – Admira Praha 0:0 (kon.) | Králův Dvůr – Písek 0:0 (kon.) | Povltavská – Vyšehrad 3:3 (kon.)
Hostouň – Rakovník 2:0 (kon.)
FK Benešov
5:3 (2:0)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 25.09.2021, 10:15 • SK Benešov / tráva • Česká fotbalová liga (A) • 9. kolo

Rohy: 3:14. Fauly: 15:7. (12:15:06)

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek soboty.

Je konec tohoto zajímavého zápasu. Zápas nabídl osm branek. Pět na straně domácího Benešova, tři na straně hostujících Domažlic. Po poločase domácí vedli 2:0. Zkraje druhé půle pak ale hosté utkání během pár minut dorovnali. O tři minuty později pak ale Lička dal na 3:2. V 74. minutě srovnával na 3:3 Mužík. V 87. minutě pak poslal do vedení svůj celek Tomek a v nastaveném čase už Benešov jen potvrzoval své vítězství.

90+3

90+2
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Ježdík, přichází Sládek.
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Lička, přichází Vosáhlo O..
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Kalod, přichází Ziman.
    90+1. KULHAVÝ - 5:3

90+1
    Benešov právě vstřelil branku!
    Domácí přidávají pátý gól! Brankář Brych musel vyběhnout z branky, neměl komu přihrát a o míč přišel. KAMIL KULHAVÝ pak dlouhým lobem zakončil do prázdné branky!

90
    K hlavičce se dostal brankář Domažlic, který zakončoval nebezpečně k hornímu růžku branky Benešova.

90
    A ještě další rohový kop. Teď z pravé strany.

90
    Hosté budou kopat další rohový kop, na který jde i brankář.

89
    Nepovedené zpracování připravilo hosty o míč. Benešov určitě nějak zvlášť spěchat nebude.

88
    Roh se ještě jednou zopakuje, tentokrát z druhé strany.

88
    Domažlice budou mít šanci odpovědět z rohu.

87
    Žlutou kartu dostává Mlynařík (TJ Jiskra Domažlice).
    87. TOMEK - 4:3

87
    Domácí se radují! Tři minuty před koncem základní hrací doby si berou zpět vedení, když se po centru z levé strany těžkým zakončením prosadil MIROSLAV TOMEK! To bude ještě napínavý závěr zápasu!

86
    Tomáš Holík spálil další možnost vsítit branku! Míč napálil nad branku!

85
    Na trávníku zůstal ležet otřesený Pedro, ale rychle se oklepal a může se pokračovat.

84
    Domácí budou kopat rohový kop. Rozehraje jej Lička.

Matěj Šoba

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 19. Brokeš, 45. Lička, 53. Lička, 87. Tomek, 90+1. Kulhavý – 48. Mužík (pen.), 51. Holík, 74. Mužík

Karty:   47. Tomek (BNS) – 39. Bauer (DOM), 76. Holík (DOM), 87. Mlynařík (DOM)

Rohy: 3:14. Fauly: 15:7.
    FK Benešov: Schummer – Dušek (72. Kulhavý), Filip, Pedro, Ježdík (90+2 Sládek), Lička (90+2 Vosáhlo O.), Tomek, Roháč, Vrňák (C) (39. Vosáhlo J.), Kalod (90+2 Ziman), Brokeš
    Náhradníci: Víšek – Vosáhlo J., Sládek, Ziman, Vosáhlo O., Kulhavý

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Bauer (46. Černý), Mužík (C), Limberský (78. Uzlík), Kuhajda (46. Holík), Rychnovský, Brabec (65. Hrubý), Došlý (46. Pinc), Mlynařík, Pavlík, Dvořák
    Náhradníci: Růžička – Pinc, Holík, Černý, Hrubý, Uzlík, Teršl

Rozhodčí: Severýn Vojtěch – Zoufalý David, Hrivík Jakub