Vladivostok – Viťaz 3:2 (kon.) | Novosibirsk – Riga 3:1 (kon.) | Barys – Omsk 1:0 (kon.)
Jekatěrinburg – Jokerit 5:1 (kon.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 0:3 (kon.)

56:23
    Teď ovšem zaútočili a byla z toho slušná možnost. Arsenij Gricjuk se dostal k dorážce před odkrytou bránou, trestuhodně ale mířil jen do nataženého betonu brankáře. Joni Ortio vyrazil puk špičkou svého pravého betonu. Jmenovaný hráč Omsku se ještě mohl dostat k dorážce, ale puk mu sjel pod tělo gólmana, jenž přerušil hru.
    54:14 Nikita MICHAJLIS - 1:0

54:14
    Barys právě vstřelil branku!
    Gólové trápení je u konce, domácí prostřelují Hrubce a ujímají se necelých šest minut před koncem třetí třetiny vedení. Valk poslal v útočném pásmu místo střely puk za sebe, toho se zmocnil NIKITA MICHAJLIS, který se z pravého kruhu trefil přesně pod břevno. Brankář hostů byl bez šance.
    Bez asistence.

45:19
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Alexej Běreglazov – 2 min., podrážení).
    45:15 Jakob Lilja (AST)

45:15
    Jakob Lilja unikl soupeřově obraně, překonal Hrubce, ale jeho střelu zastavila pravá tyč brány. Největší šance Barysu v zápase.

42:12
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Arkadij Šestakov – 2 min., vražení na hrazení).

33:58
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Nikita Komarov – 2 min., hrubost).

26:31
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Ivan Tělegin – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

22:00
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Roman Starčenko – 5 min., sekání + osobní trest do konce utkání, sekání).