Nashville – Carolina 4:3 (kon.) | Florida – Tampa 2:4 (kon.) | Colorado – Dallas 4:2 (kon.)
Toronto – Ottawa 4:1 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Columbus – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
San Jose – Vegas 4:0 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:3 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 3:4 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
Los Angeles Kings
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
Anaheim Ducks
Neděle 10.10.2021, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Příprava NHL

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (07:23:08)

Kdo se postavil do brankoviště?

Jonathan Quick (LAK) – 25 zákroků, 3 OG, úspěšnost 89,3 %, odchytal 64:58
    John Gibson (ANA) – 29 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,6 %, odchytal 64:51

Česká a slovenská stopa

Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.

Tři hvězdy utkání

1. Trevor Zegras (ANA) – 1+2
    2. Gabriel Vilardi (LAK) – 2+0
    3. Max Comtois (ANA) – 1+0, rozhodující nájezd

Závěrečné přípravné utkání na nadcházející sezonu NHL je za námi. Od 26. září jste na našich stránkách mohli sledovat nepřetržitou zábavu z nejlepší hokejové ligy světa, ale ta pravá podívaná startuje už v noci z úterý na středu. I letos vám budeme přinášet kompletní základní část a následné play off. Krásným vyvrcholením exhibičních zápasů byl duel mezi Kings a Ducks, který rozhodovaly po třech vyrovnaných třetinách až trestná střílení. V nich se jako poslední prosadil Max Comtois a stanovil skóre na 3:4 po samostatných nájezdech.

65:00 COMTOIS - 3:4

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
    Autorem vítězné branky je MAX COMTOIS.
    COMTOIS

3. série
    1:2
    Max Comtois to udělal parádně. Zvolil náznak střely a bekhendovou kličku, zatímco Quick prchnul na párek. Je rozhodnuto.
    KOPITAR

3. série
    1:1
    Přímé zakončení volí také Anže Kopitar. Gibson si poradil svou vyrážečkou.
    SHATTENKIRK

2. série
    1:1
    Obránce Kevin Shattenkirk pálí mezi betony a s notnou dávkou štěstí srovnává stav nájezdů.
    KEMPE

2. série
    1:0
    Adrian Kempe se snažil vymíchat brankáře do bekhendové strany. Nedaří se.
    ZEGRAS

1. série
    1:0
    Trevor Zegras zažil dobrý večer, brankou z nájezdů ho ale nekoření. Pálí do Quicka.
    VILARDI

1. série
    1:0
    John Gibson si trochu nepochopitelně lehnul na led. Vilardi si jen počkal, až se mu otevře prostor pod břevnem a poslal tudy puk.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pět minut nastavení nepřineslo rozhodnutí. V závěrečném utkání přípravy tak uvidíme bonus v podobě samostatných nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Poslední vyhození. Je jisté, že Los Angeles v přesilovce nerozhodne.

64:27
    Do rohu proniknul Brown, ale Kings velmi záhy ztrácejí ofenzivní zónu. Blíží se samostatné nájezdy.

63:55
    Arvidsson a po něm také Doughty pálili bez přípravy. To není nejlepší recept. Do cesty se jim postavily dva bloky.

63:29
    S veškerým vypětím sil urvali Ducks buly a okamžitě posílají kotouč ke Quickovi.

63:26
    Oddechový čas pro domácí.

63:26
    Max Jones už sedí na trestné lavici a Los Angeles se nabízí skvělá příležitost na rozhodnutí utkání. Zákrok je trochu nešikovně klasifikován jako vražení na hrazení, protože šlo spíše o podrážení.

63:22
    Raketové motory vytáhnul Vladimir Tkačev, kterého musel jen za cenu faulu zastavovat Max Jones.

62:50
    Lindholm, Rakell ani Zegras nenašli cestu k brance a musí propustit další trojici, aby se nezatavili.

62:09
    Před Quicka proskočil Drysdale, kotouč nicméně neměl pod kontrolou a jakékoliv zakončení tím bylo vyloučeno.

61:50
    Iafallo vytlačil soupeře do obranného pásma, přesto Anaheim zůstává na puku a v prodloužení je zatím jasně lepší.

61:23
    Před bránou sice číhal Comtois, byl ale dobře hlídaný a nedostal ani přesnou přihrávku.

61:02
    Rickard Rakell pouze nahrnul kotouč do brankoviště. Tomu všemu předcházela dobrá šance Fowlera se Zegrasem.

60:37
    Třebaže Anže Kopitar vyhrál důležitý bruslařský souboj, ke kotouči se znovu dostal Silfverberg.

60:01

V poslední periodě se chvíli po sobě prosadili Vladimir Tkačev a Max Comtois, obě branky padly při nerovnovážném počtu hráčů na ledě. Nyní se bude hrát tři na tři. Týmy si udržely průměr jedné vstřelené i inkasované branky na periodu a platí tedy stav 3:3.

60:00

59:58
    V závěrečných vteřinách ještě vypálil Mikey Andersson, na gólovou ránu ovšem čekal marně a chystá se nadstavbová část.

59:26
    Střelecký pokus Anžeho Kopitara končí na chráničích Johna Gibsona. V tuto chvíli je prodloužení opravdu blízko.

58:52
    Arvidsson obstál v těžkém střetu, přesto musel kotouč vrátit na obránce. Kings se dostávají v poslední minutě do tlaku.

58:11
    Všechno vzal na sebe Trevor Zegras. Jeho střela přes obránce mohla nadělat problémy, Quick si ale soudě podle rychlé reakce našel místo, kudy puk viděl.

57:34
    K dorážce se neprotlačil Iafallo. Kings můžou nicméně počítat další nebezpečný pobyt v útočné třetině.

56:51
    Když se Silfverberg dostane k puku, netřeba se ptát dvakrát, zda vystřelí. Ze slotu to znovu zkoušel na vyrážečku, Quick ale dnes odolává s bravurou.

56:28
    Velký pozor si musel dávat Sean Walker. Složitou situaci za svou bránou nicméně ustál.

55:24
    Nahození Pateryna v pohodě sebral Roy. Ducks přestávají být nebezpeční a málem ještě darovali šanci Tkačevovi.

54:35
    Kalijeva vyhnal do útočného pásma Drew Doughty. Los Angeles hraje poměrně nebojácně a už se vzdaluje také v rozdílu střel na bránu. Momentálně 30:25 pro domácí stranu.

53:35
    Phillip Danault si dlouho zahrával, až nakonec o puk přišel definitivně. S Anaheimem letos podepsal jako volný hráč a startuje tu svou třetí štaci v rámci NHL.

52:29
    Výtečně nachystal Vilardi palebnou pozici pro Arthura Kalijeva. Ruský útočník ale minul prostor na bližší tyči, což by mohlo jeho tým ještě mrzet.

51:54
    Při svém drzém průniku vystrčil Vladimir Tkačev klec Ducks ze základního postavení. Hra musí být přerušená.

51:32
    Střela Mansona nedošla až do prostoru tří tyčí. Oba celky usilují o rozhodnutí tohoto přípravného duelu.

51:00
    U modré čáry vykonal povedenou kličku Sean Walker, jenže následně daroval kotouč do jízdy Rakellovi. Anaheim drží útočné pásmo.

50:07
    Posledních deset minut otevírá atak Anaheimu. Silfverberg se sice nejprve vyhnal za bránu, pak se mu ovšem podařilo přihrát do nebezpečného prostoru, kde ale nikdo v bílém na puk nedosáhl.

49:28
    Za klec soupeře poslal kotouč Pateryn, Anaheim se ovšem v útoku dlouho neohřál. Z protiakce nezahrozí Tkačev, který se zprava dostal až na druhou stranu.

48:49
    Pozornost Gibsona odzkoušel Anže Kopitar. A protože je hostující brankář neatakován, může si dovolit rychlou rozehrávku.

47:10
    Čas postoupil, Trevor Zegras má další velkou šanci z pravé strany. Dá se očekávat, že letos zažije opravdový kariérní průlom. Jeho pohyb a technika jsou jako z jiné planety.
    46:02 COMTOIS - 3:3

46:02
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Znovu úřaduje Trevor Zegras. Ducks využívají první výhodu poměrně rychle a v pokračující přesilovce mohou usilovat o obrat. Mladík ve službách Anaheimu poslal kotouč před bránu, kde oxidoval MAX COMTOIS. Jeho jednoduchá teč prošla mezi betony Quicka a končí v brance. Asistence: Trevor Zegras a Kevin Shattenkirk.

45:46
    Sudí v předchozí sekvenci zahlédli dva krosčeky na domácí straně. Viníky budou Arthur Kalijev a také Brendan Lemieux. Anaheim tak čeká dvouminutová přesilovka pěti proti třem!

45:46
    V Staples Center se probudily vášně. Zmatky v hostující obraně způsobil Gibson, když za sebe propustil relativně propagační pokus. Bude se vylučovat.
    44:57 TKAČEV - 3:2

44:57
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Teď už ale Kings přesilovku využívají a dostávají se čtvrt hodiny před koncem duelu do vedení. Krásně to udělal VLADIMIR TKAČEV, který se nezalekl příhodné pozice, nadále míchal s kotoučem a ještě vyslal extrémně přesnou ránu na zadní tyč. Asistence: Sean Walker a Phillip Danault.

44:38
    Ducks zásluhou Lindholma vyhazují a první formace určená k likvidování přesilovky může z ledu.

44:06
    Úvod přesilovky se domácímu mužstvu nedařil, nyní ale zůstal před klecí volný Alex Iafallo. Na poslední chvíli mu cestu zatarasil Lindholm.

43:23
    Dnes se až zbytečně často za hranou pravidel pohybuje Greg Pateryn, který dohrál Arvidssona poté, co byl puk už úplně jinde. Dvě minuty za úder loktem.

43:09
    Střela Hampuse Lindholma zblokovaná, na druhé straně málem vyplaval Viktor Arvidsson. Jenže dostal se do ostrého úhlu a už nezakončoval nebezpečně.

42:31
    Za brankou vyhledal Björnfot Rusa Kalijeva, který dnes téměř najisto nezopakuje předchozí hattrick proti stejnému soupeři. Ani teď mu klička nevyšla.

41:49
    Docela dost prostoru dnes dostává Max Jones. A není se příliš čemu divit. Člen poslední formace je hodně vidět, třebaže na střelecké listině zatím schází.

41:20
    Před branku posílal přihrávku Doughty, kterého to dnes táhne vpřed a znovu se ocitl až v samotném rohu. Před bránou parkující Brown a Iafallo už ovšem situaci přejeli.

40:22
    Útočným pásmem se jako lavina prohnal Kevin Shattenkirk. Jeho ránu z úhlu odrazit Quick jen před sebe, ovšem Silfverberg měl složitou dorážku a nedokázal brankáře zaměstnat podruhé.

40:01

Utkání je v tuto chvíli velmi vyrovnané, čemuž odpovídá skóre 2:2, stejně jako herní průběh. Los Angeles se podařilo otočit vývoj zápasu ve 25. minutě, kdy se radoval už podruhé Gabriel Vilardi. Na jeho chirurgicky přesnou ránu ovšem nedlouho poté našel odpověď Adam Henrique, který potrestal rozhozenou defenzivu Kings. O vítězi posledního přípravného utkání této sezony se rozhodne ve třetí třetině či v případném prodloužení a nájezdech.

40:00

39:23
    Střela Drewa Doughtyho, který si v Los Angeles kroutí neuvěřitelnou čtrnáctou sezonu, se potkala s ochrannou sítí po zásahu hostující obrany.

38:53
    Před bránu se nacpal Trevor Moore, ale o stoprocentní šanci ho připravil Gibson. Na kontr vyrazil Zegras, z pravé strany ale pálí vedle.

38:14
    Ze střední vzdálenosti vypálil Max Comtois, už byl ale dosti unavený z předchozího bránění oslabení. Půjde si odpočinout.

37:58

36:44
    Dobrá kombinace po ose Arvidsson – Kopitar – Doughty. Obránce Kings pak pálí těsně vedle.

36:06
    Z levé strany vypálil tradičně Anže Kopitar. Na jeho ránu ale Gibson dobře viděl a schoval ji do lapačky.

35:58
    Za hákování je na trestnou lavici odeslán Greg Pateryn. Zákrok se stal za bránou Anaheimu.

35:51
    Po nahození Doughtyho oxidoval na hraně brankoviště Lemieux. Domácí se dočkají první přesilovky v utkání.

35:22
    Trochu netradičně se Drew Doughty objevil až na pravém křídle. Pozici využil ke střele, ovšem John Gibson vyráží do ochranné sítě.

34:45
    K mantinelu přimáčknul Björnfot Groulxe. Tahanice trvala tak dlouho, až vzplanuly vášně a Grant se jal bránit svého spoluhráče proti hlavní hvězdě domácích, Anžemu Kopitarovi.

34:08
    Se svými centimetry a kilogramy nemá Max Jones problém vybojovat souboj v útočném pásmu. Do čtvrté formace je tento hráč jako dělaný.

33:27
    Do ofsajdu se dostal Troy Terry. Další reklamní přerušení dovolí týmům na chvíli vydechnout.

32:43
    V rohu se Kevin Shattenkirk pasoval hned se dvěma protivníky. Nakonec jeho snaha nesla ovoce, když se Max Jones dostal na útočný výlet.

31:44
    Před bránou nastěhovaný Arvidsson citlivě tečoval kotouč, ovšem John Gibson vytahuje velmi dobrý zákrok betonem. Švédskému útočníkovi dnes není přáno.

31:28
    Matt Roy pálil do skrumáže těl, což ale neslo riziko, že se puk zastaví už v ní. A to se také stalo.

30:39
    Střelu Fowlera zřejmě ještě zastínil Rickard Rakell, takže Jonathan Quick na vyslaný projektil dosáhl vyrážečkou jen tak tak.

30:14
    Do ofsajdové pozice se dostal Trevor Zegras. Na protesty bude mít času dost, chystá se reklamní pauza.

29:13
    Od modré čáry se neprosadil Hampus Lindholm. Jeho nahození jen těsně proletělo kolem pravé tyče.
    28:02 HENRIQUE - 2:2

28:02
    Nyní už je jasná odpověď na otázku, kterou jsme si kladli před chvílí. Ani Kings si neodpustí vyrovnaní stavu. Kotouč vedl útočným pásmem Trevor Zegras, jehož pohyb zahnal Jonathana Quicka prakticky za brankovou čáru. Mladíkovi nevyšla střela, ale odraz si našel ADAM HENRIQUE. Beze zbytku využil špatného pozičního postavení domácího brankáře a srovnává na 2:2. Asistence: Trevor Zegras a Greg Pateryn.

27:45
    Čtvrtá formace hostů teď nepříjemně zatopila. Ke střele ze slotu se propracoval Grouxl a pak ještě kousavě dorážel Grant.

26:12
    Za brankou se sice zasekl Lundeström, svou bojovností ovšem puk udržel a pak ho také předal do palebné pozice Jacobu Silfverbergovi.

25:45
    Zakázané uvolnění Los Angeles. Uvidíme, zda se domácí ponaučí z chyb svých soupeřů. Zatím jsou jasně lepší, ale ani v první třetině dobře hrající Anaheim neudržel náskok.
    24:22 VILARDI - 2:1

24:22
    GABRIEL VILARDI to má takříkajíc v ruce. Přidává svůj druhý gól v utkání, který ale získá mnohem lepší známky za efekt. Útočník Kings vybruslil až k modré čáře, pak strhnul hru na střed a vyslal naprosto perfektní ránu do horního víka. Ani tak kvalitní brankář jako John Gibson už na puk nedosáhl, ráně nechybělo vůbec nic. Asistence: Adrian Kempe a Alex Iafallo.

23:49
    Záda si pohlídal Drew Doughty. Ani tentokrát se Anaheim k ohrožení brány nedostane.

23:12
    Nyní si Viktor Arvidsson dobře rozuměl s Dustinem Brownem. Křižná přihrávka uvolnila Švédovi prostor pro příklep, ale rána míří těsně vedle.

22:46
    I když Groulx trpělivě čekal na hraně brankoviště, kotouč z Quicka nevypadl a útočník Ducks může odejít na střídačku.

21:39

21:30
    Přesilovka se Anaheimu vůbec nepovedla. Domácí několikrát v pohodě vyhazují a za chvíli se vrátí do pěti.

20:06
    Kings se ještě musí půl druhé minuty bránit v oslabení. Začínají ale dobře, protože vybojovali vhazování v útočném pásmu.

20:01

Objektivně vzato byl v první třetině jasně lepší Anaheim. Kings možná zachytili úvodní dvě minuty, pak ale postupně upadali a jejich krizi využil krásnou tečí Trevor Zegras. O další branky připravil hosty zejména pozorný Jonathan Quick. Právě jemu Los Angeles děkuje za to, že si do kabiny odnáší výsledek 1:1. Srovnání zařídil svou dorážkou z 18. minuty Gabriel Vilardi.

20:00

19:39
    Obě paže společně s holí zapojil Drew Doughty a rozhodčí jsou v této přípravě hodně přísní ohledně faulu zvaného krosček. Jsou z toho tedy dvě minuty.

19:24
    Pěkně se s kotoučem otočil Steel. V akci ještě pokračuje Trevor Zegras a patrně si vymodlil faul.

18:48
    Až do vlastního pásma se musel vrátit Anže Kopitar, o několik vteřin později už ale Iafallo bojovat o puk v útočném rohu. Zatím bez úspěchu.
    17:36 VILARDI - 1:1

17:36
    A z ojedinělé akce Kings rovnou zapršelo. Na trefě má podíl kompletní třetí formace. Rus Tkačev nabruslil z levé strany blíže k brankovišti, vyslal střelu zápěstím, Lias Andersson ustál klíčový souboj a GABRIEL VILARDI měl díky tomu dostatek klidu ke gólové dorážce. Kings i přes nepřesvědčivý výkon alespoň srovnávají stav. Asistence: Vladimir Tkačev a Sean Walker.

17:26
    Los Angeles po povedeném úvodu hodně vychladlo, nyní si ale vytváří prostor v útočném pásmu.

16:11
    Drysdale seslal kotouč do brankoviště, kde vzniká trma vrma, ale Quick má vše pod kontrolou.

15:33
    A Jonathan Quick znovu zachránil svůj tým. Pravým betonem vyčapal Adama Henriqueho, takže Kings pro tuto chvíli v oslabení zůstávají bez újmy.

14:57
    Anaheim si v úvodu přesilové hry udržoval poměrně dobrý tlak, teď už ale kotouč putuje přes všechny čáry.

14:12
    Přes mantinel poslal černou pryž Dustin Brown. No a protože stál v obranné třetině, musí to být dvě minuty.

13:47
    Chvílemi to vypadá, jako by se ze strany Los Angeles do hry zapojoval jen Anže Kopitar. Pro slabou podporu nevyndal kotouč z obranného pásma a perné chvilky zažil Quick, jehož ani ze slotu nepřekonal skvěle postavený Derek Grant.

12:23
    Ještě před polovinou hřiště nahazoval Max Comtois. Hra se proto přesune před Johna Gibsona.

11:55
    Od modré to znovu zkusil Kevin Shattenkirk, ale tentokrát neměl před bránou dostatečnou podporu, takže míří vedle.

11:37
    O zatím poslední atak ze strany domácích se postaral Rickard Rakell. Kings pak odevzdávají puk na zakázané uvolnění. Inkasovaná branka s nimi přece jen otřásla.

10:14
    Tradiční podpora útoku ze strany Fowlera. Jeho výlet za bránu ovšem nepomohl Ducks otevřít prostor ke střele.
    08:02 ZEGRAS - 0:1

08:02
    Okamžitě po vyhraném buly se rozhodl pro střílenou přihrávku Kevin Shattenkirk. A bylo to skutečně to nejlepší řešení, které mohl vybrat. Ve slotu se pohybující hvězda budoucnosti TREVOR ZEGRAS jen nastavila čepel hole a kotouč už se mezi Quickovy betony podíval do sítě. Anaheim si na hřišti soupeře buduje hubený náskok, ale jak se přesvědčil v minulém klání mezi těmito dvěma týmy, ještě to zdaleka nemusí nic znamenat. Asistence: Kevin Shattenkirk a Rickard Rakell.

07:57
    Skrz bránícího hráče pálil Max Comtois. Kotouč v ochranné síti a následuje komerční přestávka.

07:07
    Až k modré čáře se s pukem vysunul Lundeström. Jeho nahození od modré čáry mělo oslovovat Silfverberga, ale nevešlo se do brankoviště.

05:24
    Na Vilardiho přehrál kotouč Tkačev, ale prvně jmenovaný se zasekl kousek za modrou čarou, tudíž nemohl pokračovat v útoku a jde střídat.

04:24
    Hampus Lindholm dohnal kotouč ještě před brankovou čarou a snažil se překvapit Kings rychlou rozehrávkou. To se ale nedaří.

03:14
    Poprvé v utkání se předvádí také Jonathan Quick, když po ztrátě Kopitara řešil střelu Rakella. Pak na něj ještě z pravé strany najížděl Kevin Shattenkirk, na zakončení si ovšem nevěřil.

02:29
    Kings jdou od počátečních vteřin za vítězstvím. Po dobrém tlaku dostala znovu přednost elitní formace a Kopitar chystal další vyloženou možnost pro Arvidssona, který z levé strany Gibsona nepropálil.

01:32
    První vážnější kombinace Los Angeles, ale před bránou stojící Kempe netrefil zařízení. Pak se z bezprostřední blízkosti neprosadil ani Iafallo.

00:44
    Za bránu se vydává Arvidsson, ovšem bez úspěchu. Kotouč tak do útočného pásma mohl poslat Manson.

00:01

Los Angeles Kings: Quick – M. Anderson, Doughty, Björnfot, M. Roy, Edler, Sean Walker – Arvidsson, Kopitar, D. Brown – Kempe, Danault, Iafallo – Tkačev, Vilardi, L. Andersson – Lemieux, T. Moore, Kalijev

Anaheim Ducks: J. Gibson (Stolarz) – H. Lindholm, Pateryn, Fowler, Manson, Drysdale, Shattenkirk – Comtois, Steel, Terry – Henrique, Zegras, Rakell – McTavish, Lundeström, Silfverberg – Grant, Groulx, Max Jones

Rozhodčí: McCauley, Samuels-Thomas – Mills, Gawryletz.

ANAHEIM DUCKS
    O poslední, vzhledem k průběhu vcelku ostudné porážce Anaheimu už byla řeč. Tým reagoval po svém a soupisku figurující v přípravném kempu zkrouhnul na 29 mužů. A tady přichází další pro Česko nepříjemná zpráva. Brankář a velký talent Lukáš Dostál bude v rozvoji pokračovat na farmě. Uvítá ho San Diego, není ale vyloučeno, že by si debut na velké scéně nemohl odkroutit už v příští sezoně.

S jedničkou Johnem Gibsonem tak do Los Angeles cestuje náhradník Anthony Stolarz. Ani prvně jmenovaný už ale nepřinese Ducks jinou než negativní vizitku. Z dosavadních šesti klání prohrál Anaheim rovné čtyři, může se nicméně psychicky naladit na první důležité utkání proti Winnipegu, který do Honda Center dorazí ve středu.

LOS ANGELES KINGS
    Zatímco Kings se na svých oficiálních stránkách soustřeďují na prodej lístků pro otevírací utkání základní části, čeká hráče ještě jeden přípravný duel. Srdce českého fanouška pláče, protože mu již nebude přítomný snajpr Martin Frk. Klub přeřadil útočníka, který vloni stihl jediný zápas v hlavním týmu, zpět na farmu do Ontaria. Osmadvacetiletý rodák z Pelhřimova jedinkrát ve své kariéře strávil kompletní sezonu v NHL. Třeba si ale pozici na výslunní ještě vybojuje.

Kings dnešním výkonem rozhodnou o tom, zda přípravný cyklus uzavřou s pozitivní, nebo naopak negativní bilancí. Z dosavadních šesti klání si totiž odnesli tři výhry. Naposledy Los Angeles potkalo právě Anaheim (6:3), který vedl v utkání dokonce už 3:0! Přesto nakonec prohrál. Hattrickem se blýskl teprve dvacetiletý Rus Arthur Kalijev.

Hezké ráno u dalšího hokejového programu z kanadsko-americké NHL. Zápasové přípravy jednotlivých klubů vrcholí a exhibiční derniéra čeká i západně položené kluby Los Angeles Kings a Anaheim Ducks. A aby bylo měření něčím speciální, je třeba podotknout, že se jedná o vůbec poslední předsezonní zápas tohoto roku.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 18. Vilardi (Tkačev, Sean Walker), 25. Vilardi (Kempe, Iafallo), 45. Tkačev (Sean Walker, Danault) – 9. Zegras (Shattenkirk, Rakell), 29. Henrique (Zegras, Pateryn), 47. Comtois (Zegras, Shattenkirk), rozh. náj. Comtois