Salzburg – Zlín 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 8:4 (kon.) | Liberec – Pardubice 4:3 (kon.)
Vítkovice – Slavia 4:1 (kon.) | Motor ČB – Kometa Brno 2:0 (kon.) | Havířov – HC Litvínov 1:4 (kon.)
K. Vary – Kladno 6:1 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:6 (kon.) | Třinec – Chomutov 10:3 (kon.)
EC Red Bull Salzburg
3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
Berani Zlín
Pátek 22.10.2021, 16:00 • Red Bull Academy Arena, Salzburg • DHL Extraliga juniorů • 12. kolo

56:34
    Salzburg právě vstřelil branku!

Přeci jen přišlo srovnání! Domácí se na chvíli usadili v útočném pásmu. Mackner vyslal jedovatou ránu, která jen tak tak minula bránu Šarmana. K dalšímu zakončení se pak ale dostal MAX STIEGLER, který ranou pod vyrážečku Šarmana dopravil puk až do sítě. Salzburg prohrává už je o jeden gól a poslední tři minuty proto budou mimořádně dramatické. Asistence Maxmilian Mackner, Matthew Rafalski

43:24
    Zlín právě vstřelil branku!

A je to dokonce o dva góly! Zdá se, že trenér Zlína Tomáš Jankovič svým hráčům vysvětlil, že takhle to dál nepůjde. Ve třetí třetině totiž vidíme úplně jiné Berany než ve většině dnešního utkání. Jakub Masař našel přihrávkou ŠIMONA FROMELA a ten taktéž přidává svůj druhý gól v zápase. Asistence: Jakub Masař, Lukáš Chludil.

41:10

A Zlín otáčí dnešní zápas! Riedl nabyl nad pravý kruh Chludilovi, který tvrdě vypáli. Ránu pak ještě tečoval JAKUB MASAŘ, pro kterého je to druhá branka v dnešním zápase. Zlín vede 3:2. Asistence Lukáš Chludil, Vojtěch Riedl

24:58

A přichází rychlá reakce Zlína! Autor první branky beranů Šimon Fromel našel dobře postaveného JAKUBA MASAŘE a ten svou šanci proměnil. Stav utkání je opět nerozhodný – 2:2. Asistence: Šimon Fromel, Lukáš Chludil

23:18

Poprvé po pohledné indiviudální akci ztroskotal, na podruhé to ale vyšlo. Vinzens sebral ztracený kotouč a přihrál ho zpět rakouskému šikulovi MAXMILIANOVI JELAVIČOVI a ten se následnou střelou nemýli. Salzburg si bere zpátky své vedení! Asistence: Paul Vinzens, Damian Clara

14:24

Zlín začal být v posledních minutách aktivnější a nebezpečnější v útočném pásmu. A snaha se vyplatila. Pět minut před koncem první části hry totiž na 1:1 srovnává ŠIMON FROMEL! Asistence: Lukáš Chludil

04:45

Jak se říká, nedáš – dostaneš. Rafalski nastartoval protiútok domacího týmu, přihrál na rozjetého MAXE STIEGLERA a ten se proti gólmanovi Šarmanovi nemýlil. Stav utkání je 1:0 pro domácí. Asistence: Matthew Rafalski

Libor Novák

Branky a nahrávky: 5. Stiegler (Rafalski), 24. Jelavic (Vinzens, Clara), 57. Stiegler (Mackner, Rafalski) – 15. Fromel (Chludil), 25. Masař (Fromel, Chludil), 42. Masař (Chludil, Riedl), 44. Fromel (Masař, Chludil)

EC Red Bull Salzburg: Wolf (20. Clara) – Sinn (C), Weber (A), Venier, Rafalski, Winkelmann, Horl, Hubner – Jelavic, Sumpf, Vinzens – Wurzer, Kerber (A), Szieber – Burgelt, Stiegler, Mackner – Eckl
    Berani Zlín: Šarman (Synek) – Talafa, Kunst, Riedl (C), Nábělek, Burian, Velikovský, Kráčalík – Martinec, Tomeček, Luža (A) – Masař, Chludil, Fromel – Dědek, Čechmánek, Laciga – Handl (A)

Rozhodčí: Huber, Wallner – Kainberger, Vierthaler