Montreal – Carolina 1:4 (kon.) | Ottawa – San Jose 1:2 (kon.) | Florida – Colorado 4:1 (kon.)
Columbus – NY Islanders 3:2 (po pr.) | New Jersey – Washington 1:4 (kon.) | Detroit – Calgary 0:3 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 5:1 (kon.) | Nashville – NY Rangers 1:3 (kon.) | Chicago – Vancouver 1:4 (kon.)
Arizona – Edmonton 1:5 (kon.)
New Jersey Devils
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
Washington Capitals
Pátek 22.10.2021, 01:07 • Prudential Center, Newark • NHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (03:39:08)

1. Daniel Sprong (WSH) – 1+1
    2. Dmitrij Orlov (WSH) – 1+0
    3. Jevgenij Kuzněcov (WSH) – 1+1

Česká a slovenská stopa v utkání

Pavel Zacha (NJD) – 0+0, 0 účast, 1 střela na branku, TM 0, čas na ledě 18:48
    Christián Jaroš (NJD) – 0+0, 0 účast, 0 střel na branku, TM 0, čas na ledě 15:08
    Tomáš Tatar (NJD) – 0+0, -2 účast, 0 střel na branku, TM 0, čas na ledě 13:18
    Martin Fehérváry (WSH) – 0+0, 0 účast, 1 střela na branku, TM 0, čas na ledě 20:34
    Vítek Vaněček (WSH) 24 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96%, odchytal 60:00

Kdo se postavil do brankoviště?

Scott Wedgewood (NJD) – 23 zákroků, 4 OG, úspěšnost 85,2%, odchytal 60:00

Střely na branku: 25 – 27

Je konec! Washington poráží New Jersey s přehledem 4:1. Hosté ve třetí třetině hráli ve velké pohodě vědomi si svého náskoku. Čtvrtou branku Capitals navíc přidal Jevgenij Kuzněcov. Domácí odpověděli v přesilovce sedm minut před koncem. Střelou z mezikruží se prosadil Kuokkanen.

59:34
    Alexandr Ovečkin měl velké problémy se zpracováním. Jeden z domácích hráčů jej obral o kotouč, který následně vyvezl za branku Washingtonu.

59:06
    Kuzněcov poslal přihrávku na levou stranu, kde byl Oshie. Washington se v přesilovce usadil v útočném pásmu a ještě bude chtít zakončit.

58:47
    Ještě jedna přesilovka pro Capitals! Dvě minuty za krosček dostává Mason Geertsen.

58:19
    McLeod projel po pravém křídle do útočného pásma, kde si obhodil prvního soupeře, ale z rohu ledové plochy nenašel spoluhráče v palebné pozici.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:31
    Dougie Hamilton spěchal s pukem středem ledové plochy do útočného pásma, jenže na modré čáře narazil na důrazného obránce, který mu nedal čas na zakončení.

57:00
    Domácí brankář vyjel za svou klec, kde zastavil rozehrávku soupeře a musel rozehrát na pravou stranu. K puku se dostal jen Jaroš.

56:36
    Oba týmy hrají v plném počtu.

56:02
    Hamilton rozjel další akci domácího celku zpoza vlastní branky. Na jeho pobídku Zacha ve středním pásmu nedosáhl a puk skončil u obránců v bílém.

55:32
    Hosté uklidňují rozehrávku v obranném pásmu. Washington si je vědom svého luxusního náskoku a v závěru základní doby se nikam nežene.

55:10
    Pavel Zacha si sjel na přihrávku na pravou stranu, předložil kotouč mezi kruhy, odkud zakončoval Bratt, ale Vaněček jeho pokus vykopl pravým betonem.

54:36
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Dmitrij Orlov – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Andreas Johnsson – 2 min., hrubost).

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 54. Kuokkanen (Severson, Mercer) – 5. Mantha (Sprong, T. van Riemsdyk), 10. D. Orlov (Ovečkin, Kuzněcov), 30. Sprong, 50. Kuzněcov (T. Wilson)

New Jersey Devils: Wedgewood (Daws) – D. Hamilton (A), Graves, P. K. Subban, Siegenthaler, Severson (A), Colton White, Geertsen – Bratt, N. Hischier (C), Zacha – Šarangovič, M. McLeod, Kuokkanen – Tatar, Mercer, A. Johnsson – F. Gauthier, Vesey.
    Washington Capitals: Vaněček (Samsonov) – Carlson (A), Fehérváry, Nick Jensen, D. Orlov, J. Schultz, T. van Riemsdyk – T. Wilson, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Sprong, Eller, Mantha – Oshie (A), McMichael, Sheary – Hathaway, N. Dowd, Hagelin.

Rozhodčí: Luxmore, Markovic – Murray, Berg

Diváci: 12 377