Třinec – Kladno 2:0 (kon.) | K. Vary – Zlín 4:1 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Motor ČB – Pardubice 2:3 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 2:1 (3:1 po s.n.)
HC Oceláři Třinec
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Rytíři Kladno
Pátek 05.11.2021, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • Tipsport extraliga • 22. kolo

57:27
    Vyhlášená komerční přestávka. Po ní budou hráči hrát v poměru pěti hráčů na domácí straně a čtyř hráčů Kladna. V útočném rohu se faulem provinil Tomáš Plekanec (KLA).

51:18
    Hlavní rozhodčí Kubičík vylučuje Davida Musila (TRI) za podrážení v obranné třetině domácích, ale zároveň s touto situací se pískal ofsajd hostů. Rozhodčí se dlouze radili, ale nakonec situaci vyhodnotili tak, že faul předcházel postavení mimo hru hostů.

37:32
    Oceláři rychle dostali puk zpět před Bowa a šikovného Daňa, který se tlačil před branku, musel podrazit Jiří Ticháček (KLA). Druhá přesilovka Ocelářů.

30:03
    Obránce Jakub Michálek byl za brankou Mazance atakován Jakubem Strnadem (KLA) a vybojoval tak pro Oceláře první přesilovku utkání. Hostující útočník je vyloučen za držení.

25:33
    Otevřít skóre teď dostanou hosté. Domácí střídačka se provinila špatným střídáním a David Kofroň (TRI) odpyká menší kolektivní trest.