New Jersey – Florida 7:3 (kon.) | Boston – Ottawa 3:2 (kon.) | Montreal – Los Angeles 2:3 (po pr.)
Tampa – Carolina 1:2 (po pr.) | Detroit – Edmonton 4:2 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 2:3 (0:1 po s.n.)
Chicago – Pittsburgh 3:2 (2:0 po s.n.) | Calgary – San Jose 1:4 (kon.) | Vegas – Seattle 4:2 (kon.)
    Jonathan TOEWS - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Chicago Blackhawks.
    Vítěznou branku v samostatných nájezdech zařídil pro domácí JONATHAN TOEWS a Chicago si tak připisuje druhý bod!

63:58
    Rozhodčí celou situaci vyřešil vyloučením jak Jeffa Cartera, tak i domácího gólmana Marca-Andre Fleuryho. Oba hráči dostali dvě minuty za sekání, Fleuryho trest odsedí Connor Murphy.
    62:47 Kane trefil po brejku dva na nikoho tyčku

62:47
    Domácí se dostali do brejku dva na nikoho, DeBrincat s Kanem si vyměnili přihrávky a druhý jmenovaný pak svou střelou trefil Jarryho tyčku!
    55:43 Jeff CARTER - 2:2

55:43
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Domácí Hardman mohl skórovat po svém sólu, Jarry však jeho střelu vyrazil a z protiútoku udeřili hosté. Po přihrávce z levé strany se natáhl JEFF CARTER a dokázal procedit puk za brankovou čáru mezi tyčkou a Fleuryho betonem. Jelikož Fleury při zákroku bruslí posunul branku, tak se ještě zkoumalo video, zda puk prošel do branky mezi tyčemi, ale vše bylo v pořádku a je tak srovnáno na 2:2. Asistence: Jake Guentzel, Bryan Rust.
    45:34 Jeff CARTER - 2:1

45:34
    Teď už ale kouzlo domácího brankáře nefungovalo, z pravé strany nahodil Guentzel před brankoviště a JEFF CARTER nataženou holí sklepl z bekhendu puk mezi Fleuryho betony – 2:1. Asistence: Jake Guentzel, Mark Friedman.

41:32
    Přesilovka pro Pittsburgh, u mantinelu se hry vysokou holí dopustil Mike Hardman.
    35:53 Seth JONES - 2:0

35:53
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Nápor domácích ale nakonec přináší druhý gólový zápis. Do kruhu si s pukem na holi sjel SETH JONES a přesným švihem vymetl Jarryho šibenici – 2:0. Asistence: Patrick Kane, Alex DeBrincat.

26:11
    No a protiakce hostů byla zastavena faulem, dvě minuty za sekání dostal Jonathan Toews.
    22:14 Jujhar KHAIRA - 1:0

22:14
    Udeřili ale domácí. Po pasu od modré čáry po mantinelu si zpracoval Toews, po objetí branky naservíroval přihrávku před branku na zcela volného JUJHARA KHAIRU, ten zblízka uklidil puk do sítě a zaznamenal tak svůj první gól v dresu Chicaga – 1:0. Asistence: Jonathan Toews, Dominik Kubalík.

16:11
    Další vyloučení na straně Pittsburghu, dvě minuty za podrážení obdržel Mark Friedman.

10:47
    Nápor Chicaga přinesl faul hostů, dvě minuty za hákování dostal Danton Heinen.

07:35
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahrají hosté. Puk vylétl mimo ledovou plochu a dvě minuty za zdržování hry dostal Connor Murphy.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 23. Khaira (J. Toews, D. Kubalík), 36. S. Jones (P. Kane, DeBrincat), rozh. náj. J. Toews – 46. J. Carter (Guentzel, Friedman), 56. J. Carter (Guentzel, Rust)