New Jersey – Florida 7:3 (kon.) | Boston – Ottawa 3:2 (kon.) | Montreal – Los Angeles 2:3 (po pr.)
Tampa – Carolina 1:2 (po pr.) | Detroit – Edmonton 4:2 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 2:3 (0:1 po s.n.)
Chicago – Pittsburgh 3:2 (2:0 po s.n.) | Calgary – San Jose 1:4 (kon.) | Vegas – Seattle 4:2 (kon.)
Vancouver – Anaheim 2:3 (po pr.)
Vancouver Canucks
2:3 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)
Anaheim Ducks
Středa 10.11.2021, 04:10 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To už je ode mě pro tuto chvíli vše. Tímto Vám děkuji za pozornost a přeji příjemný vstup do nového dne. (06:48:05)

Hity: 6 – 16

Vancouver sice po většinu prodloužení dominoval, nakonec mu to ale kýžený druhý bod nepřineslo kvůli jedné chybě. Tu sice udělali také Kačeři, avšak Bo Horvat nedokázal samostatný únik ani nadvakrát využít. To ale neplatilo o hostech, kteří bez váhání proměnili přečíslení, vítězný gól zaznamenal Troy Terry. Ducks tak prodlužují sérii výher na pět zápasů, zatímco Vancouver po vítězství opět prohrává.

63:52 Troy TERRY - 2:3

63:52
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Kačeři i přes ztrátu dvoubrankového vedení nakonec zaznamenají plný bodový zisk! Vancouver to totiž nevychytal se střídáním, kvůli čemuž hosté mířili do přečíslení tři na jednoho. To využil TROY TERRY, který po přihrávce Ryana Getzlafa využil špatného přesunu Jaroslava Haláka. Asistence: Ryan Getzlaf, Jamie Drysdale.

63:38
    Prodloužení se zničehonic velmi zrychlilo, sledujeme jednu protiakci za druhou. Gólmani tak vytahují zázračné zákroky.

63:05
    Bo Horvat mohl jako správný kapitán rozhodnout, protože úplně sám uháněl na Johna Gibsona! Ten však jeho první pokus pokryl a dorážku už zastavila tyčka!

62:18
    Anaheim se zatím prakticky nedostal ke kotouči. Jeden výpad na svědomí měl, ale nic nebezpečného nevymyslel a vzápětí byl zase bez puku.

61:34
    Elias Pettersson opět zkoušel štěstí k bližší tyči, tentokrát byl ale v cestě protihráč, který kus gumy nepustil ke svému gólmanovi.

61:03
    Domácí se celkem dlouho drželi v útočném pásmu, nakonec ale nic nevymysleli, takže se vrátili dozadu, aby mohli vystřídat.

60:18
    Úvodní buly prodloužení ovládl Bo Horvat, Vancouvet tak může podnikat první útočné snažení.

60:01

Již dnešní pátý zápas zamíří do nastaveného času, protože Vancouver v závěrečné desetiminutovce předvedl senzační návrat do zápasu. V 50. minutě sice dostal gól na 0:2 z hole Isaca Lundeströma, rychle se ale vzchopil, rychle snížil J. T. Millera a v samotném závěru rozvlnil síť Elias Pettersson. Do overtimu tedy v lepším rozpoložení vstupují domácí, jejich výhru to ale nemusí znamenat.

60:00

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 54. J. T. Miller (Q. Hughes, Boeser), 60. Elias Pettersson (Q. Hughes, Boeser) – 12. Fowler (Milano, T. Terry), 50. Lundeström (Drysdale, Comtois), 64. T. Terry (Getzlaf, Drysdale)

Vancouver Canucks: Halák (Demko) – Ekman-Larsson (A), T. Myers, Q. Hughes, Poolman, B. Hunt, Hamonic – J. T. Miller (A), Elias Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat (C), Höglander – Podkolzin, Dickinson, Garland – Dowling, Lammikko, Justin Bailey.
    Anaheim Ducks: J. Gibson (Stolarz) – H. Lindholm, Drysdale, Fowler, Manson (A), Benoit, Shattenkirk – Henrique (A), Getzlaf (C), T. Terry – Deslauriers, Zegras, Milano – McTavish, Lundeström, Comtois – D. Grant, Groulx, S. Carrick.

Rozhodčí: Meier, Syvret – Mills, Kovachik