Toronto – Nashville 3:0 (kon.) | Florida – NY Islanders 6:1 (kon.) | Philadelphia – Calgary 2:1 (po pr.)
Pittsburgh – Buffalo 1:2 (kon.) | NY Rangers – Montreal 3:2 (kon.) | St. Louis – Arizona 2:3 (kon.)
Winnipeg – Edmonton 5:2 (kon.) | Minnesota – San Jose 1:4 (kon.) | Dallas – Detroit 5:2 (kon.)
Vegas – Carolina 2:4 (kon.) | Anaheim – Washington 3:2 (po pr.)
Philadelphia Flyers
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Calgary Flames
Středa 17.11.2021, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z mé strany je to vše. Někdy se opět zase těším na počtenou! (04:38:40)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 43:34 (11:12, 16:17, 14:5 – 2:0)
    Zblokované střely – 15:13
    Vyhraná vhazování – 36:26
    Trestné minuty – 8:12
    Hity – 23:24

Hokejisté Philadelphie zvítězili nad Calgary 2:1. Sledovali jsme parádní hokej ve velkém tempu, se spoustou šancí a výbornými brankářskými zákroky.

Hosté se prosadili pouze v 11. minutě, kdy je poslal do vedení tečovanou střelou od modré čáry Oliver Kylington. Flyers srovnali ve 25. minutě. Kevin Hayes se nejprve snažil neúspěšně přihrávat, ovšem puk se k němu vrátil a v tu chvíli měl před sebou domácí útočník už odkrytou branku. Na další gól se pak čekalo až do prodloužení. Po jeho 45 sekundách vyrazil Markström střelu Couturiera jen ke Camovi Atkinsonovi a ten dorážkou do volné části klece rozhodl.

60:45 Cam ATKINSON - 2:1

60:45
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Domácí utnuli prodloužení po 45 sekundách! Ivan Provorov dobře zapracoval v obranném pásmu, kde zastavil kličky Gaudreaua. Tím založil přečíslení 2 na 1, které řešil Sean Couturier střelou z pravého kruhu. Markström vyrazil kotouč pro změnu na levý kruh, odkud dorážel do odkryté branky CAM ATKINSON – 2:1. Asistence: Sean Couturier a Ivan Provorov.

60:01

Rušné utkání skončilo po normální hrací době nerozhodně 1:1. Budeme tedy svědky prodloužení, možná i nájezdů.

Střely na branku – 41:34 (11:12, 16:17, 14:5)

60:00

59:18
    Joel Farabee vyrazil do jedné z posledních akcí v normální hrací době. Hostující obránce ho odstavil od puku a Markström odehrál kotouč do rohu.

59:01
    Poslední minuta třetí části zápasu!

58:56
    Nápor Letců ukončil až Jacob Markström, který zastavil ránu Ivana Provorova z osy kluziště. Puk nakonec dokázal neutralizovat před důrazným Couturierem.

58:41
    Domácí teď zatlačili soupeře. Sean Couturier nedokázal tečovat puk mezi tyče. Laughtonovi pak nesedla střela z mezikruží.

58:02
    Už jen dvě minuty do konce třetí třetiny. Stále platí nerozhodný stav.

57:43
    Z první se opřel do puku Trevis Sanheim. Markström vyrazil jeho střelu do rohu.

56:37
    Lewis upadl v rohu po čistém zákroku domácího hráče. U puku Flyers.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 25. K. Hayes (Ristolainen), 61. Atkinson (Couturier, Provorov) – 11. Kylington (J. Gaudreau, E. Lindholm)

Philadelphia Flyers: Hart (M. Jones) – Braun, Provorov (A), Ristolainen, Sanheim, Seeler, Yandle – J. van Riemsdyk, Couturier (A), Giroux (C) – Atkinson, K. Hayes, Farabee – Konecny, Brassard, Laughton – MacEwen, N. Thompson, P. Brown.
    Calgary Flames: Markström (Vladař) – R. Andersson, Hanifin, Ch. Tanev, Kylington, Gudbranson, Zadorov – M. Tkachuk (A), E. Lindholm, J. Gaudreau – Mangiapane, Monahan (A), Coleman – T. Lewis, Backlund (A), D. Dubé – T. Pitlick, B. Richardson, Lucic.

Rozhodčí: South, Chmielewski – Marquis, Shewchyk

Diváci: 16 278