Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:0 (po pr.) | Kopřivnice – Opava 3:1 (kon.) | Kometa Brno B – Vel. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Letňany – Mostečtí Lvi 2:3 (kon.) | Jablonec n/N – Nová Paka 2:3 (0:3 po s.n.) | Hronov – Dvůr Králové n. L. 10:4 (kon.)
Klatovy – Cheb 9:2 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Písek – Příbram 2:5 (kon.)
Řisuty – Kobra 2:4 (kon.)
HC Tábor
4:3 (2:2, 2:0, 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Středa 17.11.2021, 18:00 • ZS Tábor • 2. liga skupina Jih (ČR) • 16. kolo

Je tu konec! Havlíčkův Brod v padesáté třetí minutě snížil. V poslední minutě měl pak možnost vyrovnat, když hrál přesilovku šest na čtyři. Domácí ale s vypětím všech sil jednobrankový náskok ubránili a po krásné bitvě berou tři body. (20:12:59)

59:58
    Hosté mají v posledních sekundách obrovský tlak, nedaří se jim však zaměstnat brankáře!

59:42
    Bruslařům se nedaří trefit bránu.

59:23
    Střela Jan Klodnera byla tečována mimo.

58:56
    Střelu Michala Klimenta dorážel Luboš Voříšek! Na druhé tyči měl úplně volného Tomáše Mlynáře, které si však nevšiml!

58:47
    Bruslaři nyní budou hrát dokonce 6 na 4!

58:47
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Seidl – 2 min., podrážení).

58:33
    Domácí dostali kotouč pryč ze svého pásma, sbírají ho znovu Bruslaři.

58:00
    Vhazuje se před Dvořákem a hosté hrají v šesti bez gólmana!

58:00
    Oddechový čas pro hosty.

57:41
    Milan Dančišin si vybruslil do pravého kruhu, odkud vyslal nepříjemnou ránu. Martin Nedvěd se štěstím vyrazil letící kotouč milimetry vedle brány!

57:04
    Obrovská dělovka Ondřeje Šulka končí mimo bránu.

56:48
    Odražený kotouč doskákal až k Martinu Nedvědovi, jenž raději kotouč podržel. Vhazuje se po jeho levačce.

56:13
    Střela Tomáše Mlynáře vypadla Dvořákovi z náručí. Poblíž však nebyl nikdo z hostů, kdo by dorážel.

55:37
    Domácí rozehrávají zpoza své brány.

55:05
    Bruslaři se osvobozují. Z jejich oslabení zbývá necelá minuta.

54:05
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Nepokoj – 2 min., držení).

54:04
    Obrovskou dělovku vypálil z pozice mezikruží Jakub Matušík! Dobře umístěnou ránu sebral Martin Nedvěd lapačkou!

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 7. Seidl (Matušík, Šulek), 13. Matušík (Černý, Seidl), 38. Zayml (Hajič, Prášek), 38. Černý (Matušík, Hajič) – 9. Mlynář (Čejka), 17. Čejka (Bulín, Mlynář), 53. Bulín (Voříšek, Čejka)

HC Tábor: T. Dvořák (Kolář) – Kříž, Radoš, Pařízek, Havelka, Černý (A), Hajič, Hubata, Čížek – Šulek, Matušík, Prášek, Chocholoušek, Dančišin, Škoda (C), Zayml, Hasman, Seidl (A), Endál. Trenér. Györi.
    BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (M. Novák) – Nepokoj, Klodner, Benák, Kliment (A), Janoušek – Mlynář, Bulín, Tecl, Košťál, Voříšek, Kalač, J. Ludvík, T. Ludvík (C), Vacík, Čejka, Třetina. Trenér: Konečný.

Rozhodčí: Mejzlík – Nechvátal, Kubíček