Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:0 (po pr.) | Kopřivnice – Opava 3:1 (kon.) | Kometa Brno B – Vel. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Letňany – Mostečtí Lvi 2:3 (kon.) | Jablonec n/N – Nová Paka 2:3 (0:3 po s.n.) | Hronov – Dvůr Králové n. L. 10:4 (kon.)
Klatovy – Cheb 9:2 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Písek – Příbram 2:5 (kon.)
Řisuty – Kobra 2:4 (kon.)
HC Řisuty
2:4 (2:0, 0:0, 0:4)
HC Kobra Praha
Středa 17.11.2021, 19:00 • Zimní stadion Slaný • 2. liga skupina Jih (ČR) • 16. kolo

Kobra v poslední třetině čtyřmi góly otočila vývoj zápasu a veze si tak ze Slaného všechny tři body. Řisuty podruhé za sebou ztratily v poslední třetině dvoubrankové vedení. (21:12:03)

59:28
    Kobra právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Sebastian Janda o mantinel přihrál KAMILU BŘÍŠKOVI. Ten si ve středním pásmu zpracoval kotouč a poslal ho do prázdné brány domácích! Asistence: Sebastian Janda.

59:06
    Bude se znovu hrát, Řisuty jsou na hrací ploše v šest hráčích bez brankáře.

59:06
    Domácí si po zakázaném uvolnění Kobry berou oddechový čas.

58:37
    Petr Pánek už se dívá na střídačku, zatím na ní ale nevyjíždí, Řisuty nejsou v držení kotouče.

57:36
    Adam Zich trochu se štěstím zavezl puk do útočného pásma a následně střílel Pavel Řepka, brankář vyrazil do rohu.

56:28
    Po zakázaném uvolnění Kobry se bude vhazovat po pravé ruce Lukáše Sochůrka.

54:34
    Hosté využívají velké chyby domácích v rozehrávce a otáčí skóre zápasu! K puku se dostal DOMINIK NOVÁK, jehož střela byla tečována obráncem mimo dosah Pánka! Asistence: Aleš Knesl.

53:12
    Hosté se v poslední třetině konečně chytli a vyrovnávají skóre zápasu! Po vyhraném vhazování dostal moře času MAXIM HAVRDA a ten tak mohl zamířit mimo dosah gólmana! Asistence: Dominik Novák a Václav Zídek.

52:19
    Petr Pánek předvedl další povedený zákrok, když tvrdou střelu Maxima Havrdy ukryl do lapačky.

52:04
    S pukem z vlastní třetiny se sice dostal Michal Kučera ten už ale neměl síly a tak ho jen nahodil do pásma soupeře.

50:47
    Lukáš Sochůrek tentokrát musel zasahovat, s přízemní střelou Patyka si ale poradil.

50:03
    Marek Ryzák střílel hned po vhazování, trefil jen hůl obránce.

49:18
    Kobra se konečně dočkala a po padesáti minutách poprvé prostřeluje Petra Pánka! TOMÁŠ ŠŤASTNÝ dostal před bránou dost prostoru, čehož využil rychlou otočkou a pohotovým zakončením k tyči! Asistence: Kamil Bříška.

47:54
    Obrovská šance domácích na navýšení náskoku! Jeden z obránců Kobry totiž zavrávoral na modré čáře a Petr Janeček jel sám na bránu. Ten mířil do šibenice, nakonec trefil jen břevno!

47:47
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Matěj Čermák – 2 min., podrážení).

47:18
    Domácí hokejisté nyní promarnili slibnou šanci na přečíslení tři na dva, ani hosté na druhé straně ovšem nebyli úspěšní.

46:15
    Tomáš Šťastný nyní jen nevěřícně kroutí hlavou. Nejprve Pánek chytil jeho střelu na přední tyč, o pár chvil později si poradil i s jeho dorážkou.

David Klier

Branky a nahrávky: 2. Janeček (Bláha, Havlůj), 7. Patyk (Matula, Janeček) – 50. Šťastný (Bříška), 54. Havrda (Novák, Zídek), 55. Novák (Knesl), 60. Bříška (Janda)

HC Řisuty: Pánek (Novotný) – J. Kučera, Potěchin (A), Malovický, Zich, Flachs, Matula, Škutina – M. Kučera, Fortelka, Bláha – Řepka, Patyk (C), Rendla – Janeček, Havlůj, Čermák – Výrut.
    HC Kobra Praha: Sochůrek (Kadlec) – Šteiner (A), Knesl, Ženíšek, Holý, Ryzák, Janda, Pelant – Janča, Šťastný, Mucha, Zídek, Tondr, Hrubý, Bříška (C), Novák, Havrda, Petrák, Heldák.

Rozhodčí: Šmika – Štěpánek, Jurak