Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:0 (po pr.) | Kopřivnice – Opava 3:1 (kon.) | Kometa Brno B – Vel. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Letňany – Mostečtí Lvi 2:3 (kon.) | Jablonec n/N – Nová Paka 2:3 (0:3 po s.n.) | Hronov – Dvůr Králové n. L. 10:4 (kon.)
Klatovy – Cheb 9:2 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Písek – Příbram 2:5 (kon.)
Řisuty – Kobra 2:4 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
HK Nový Jičín
Středa 17.11.2021, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 16. kolo

Utkání dlouho bez jediné vstřelené branky nakonec rozhodl v prodloužení kapitán Valachů Jakub Pořický, který vystřelil vítězství Bobrů v prodloužení. Ti se tak dotahují na Ďábly na rozdíl jediného bodu. (20:09:57)

62:35
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Bobři tak dlouho obléhali obrannou trojici Valachů, až to vzal JAKUB POŘICKÝ na sebe a střelou z mezikruží propálil vše co mu stálo v cestě a rozhoduje tak o bonusovém bodu pro Valašské Meziříčí! Asistence: Stanislav Báchor.

61:55
    Domácí trenéři Plšek s Vávrou si vybírají oddechový čas.

61:55
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Sluštík – 2 min., podrážení).

61:27
    Křivohlávek si nabruslil až do mezikruží, jeho rána ale nezamířila do prostoru branky.

61:02
    Pro ránu z prostoru pro vhazování našel Slovák místo ve své lapačce a nic neriskoval, přerušil hru a nechává spoluhráče vystřídat.

60:38
    Kotouče se na začátku prodloužení ve hře 3 na 3 ujali Ďáblové, ještě před jediným přechodem útočné modré o něj ale přišli.

60:01

60 minut na Bobří hrázi nepřineslo jediný přesný zásah, o vítězi tak bude muset rozhodnout prodloužení či samostatné nájezdy.

60:00

59:00
    Stodůlka se snažil překvapit brankáře rychlým objetím jeho brány a bekhendovým zakončením na bližší tyč, Šimonů byl ale pozorný a jeho úmysly včas přečetl.

57:50
    Řada nepřesností na obou stranách znovu lehce kouskuje tempo hry, hra se většinu času odehrává ve středním pásmu, brankáři jsou téměř bez práce.

56:35
    Hosté nepřesnou rozehrávkou jen odevzdali puk soupeři, Bobři se ihned řítí do útoku.

55:48
    Bobři trochu uklidnili tempo hry za svou brankou a pomalu rozvíjejí další útočnou akci.

55:10
    Sluštík ani v pádu nedosáhl na střílenou přihrávku z obranných řad a kotouč končí až na zakázaném uvolnění.

54:09
    Stejně jako před chvíli Šimonů, nyní stejně skvělý zákrok předvádí na druhé straně Slovák! Brankář Valachů se až neuvěřitelně stačil přesunout na druhou stranu svého brankoviště a podobně jako jeho brankářský kolega zachytit puk do své lapačky proti střele z první.

53:42
    Hra se v posledních momentech duelu trochu rozkouskovala, ani jeden tým se nemůže dostat přes střední pásmo.

52:53
    Novojičínští se po dlouhé době dostali do tlaku v útočném pásmu, neodkázali z něj však vytěžit jediný střelecký pokus.